ulubiona muzyka spirytystów

Grafika, Muzyka, Wiersze, filmy...
Znalezione w sieci, twórczość własna, co lubimy...

Re: ulubiona muzyka spirytystów

Postautor: Razjel » 06 cze 2010, 10:16

Dobry Dj to taki Dj który potrafi rozkręcić każdą imprezę nawet jeśli jest to seria FF X-2 http://www.youtube.com/watch?v=9y36Pho_qhc :D :D Poza tym Enya, Lordi, Adiemus, znalazło by się parę kawałków Guns n roses, depeche mode, i jeszcze wiele innych :) :)
Nie zastanawiaj się, czy to, co mówi filozof, jest prawdą, lecz spytaj, jak doszedł do tego, że to jest prawda.
— Fryderyk Nietzsche
Awatar użytkownika
Razjel
 
Posty: 8
Rejestracja: 11 maja 2010, 21:38

Re: ulubiona muzyka spirytystów

Postautor: cthulhu87 » 09 cze 2010, 22:18

"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: ulubiona muzyka spirytystów

Postautor: Robert » 02 sie 2010, 11:35

Jazz w wolnych chwilach =)

„Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.„ Eckhart Tolle
Awatar użytkownika
Robert
 
Posty: 198
Rejestracja: 19 sty 2010, 15:21

Re: ulubiona muzyka spirytystów

Postautor: Damian » 02 sie 2010, 17:08

Na pierwszym miejscu polski rap :),pózniej POP i od święta poważna
Damian
 
Posty: 105
Rejestracja: 27 sty 2010, 12:59

Re: ulubiona muzyka spirytystów

Postautor: cthulhu87 » 02 sie 2010, 17:11

ADI84 pisze:i od święta poważna

Jak od święta, to i kolędami nie pogardzę. :P
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: ulubiona muzyka spirytystów

Postautor: vinitor » 02 sie 2010, 19:13

Coś mi się wydaje, że dla nowych pokoleń niezłym nagraniem byłyby dźwięki rozbijanych szyb przystankowych wiat. Dla wielu jest to zajęcie wielce ekscytujące. Poza tym jest wspaniałym sprawdzianem sprawności i sportowego zacięcia. Ostatnio zauważyłem, na przykładzie jednej z wiat, że po rozbiciu jednej i wstawieniu nowej, ponownie rozbito w tej samej następną. Coś w tym jest. Prawdopodobnie odkryto sposób na natchnienie. Spodziewam się rychło jakiegoś przeboju... Nadstawcie ucha...
.......................................................
" Rzeka prawdy płynie korytem błędów."
Rabindranath Tagore
Awatar użytkownika
vinitor
 
Posty: 577
Rejestracja: 25 gru 2009, 07:58

Re: ulubiona muzyka spirytystów

Postautor: atalia » 02 sie 2010, 19:36

A gdzie tu jest mowa o spirytyzmie?Nie na temat,nie na temat... :P
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: ulubiona muzyka spirytystów

Postautor: forrest » 02 sie 2010, 22:31

Goa trance, psy trance. Poza tym J.M. Jarre, Vangelis, Oldfield, Banco de Gaia, ... .
Najbardziej lubię słuchać ciszy - właśnie takiej, jak jest na wielkiej łące z lasami. Myślę, że ta cisza, dająca poczucie głębokiego spokoju, to jest to, czego spirytyści słuchają.

http://www.youtube.com/watch?v=mxJJiEfnWOE
"Spirytyzm będzie naukowy albo nie będzie go wcale." - Allan Kardec
Awatar użytkownika
forrest
 
Posty: 457
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:25
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: ulubiona muzyka spirytystów

Postautor: vinitor » 03 sie 2010, 06:09

forrest pisze:Najbardziej lubię słuchać ciszy - właśnie takiej, jak jest na wielkiej łące z lasami. Myślę, że ta cisza, dająca poczucie głębokiego spokoju, to jest to, czego spirytyści słuchają.

W duchu zaczynam uwzględniać właśnie ten kierunek muzyki ale nie zawsze jest to możliwe. Widząc las słuchawek w uszach, decybelowe rytmy w samochodach i mieszkaniach, zaczynam wątpić w uwielbienie dla ciszy i natury.
Forumowicze jakże często sprawiają wrażenie, że są zafascynowani ciszą... braku stukania klawiszy przy pisaniu postów. Czy mam liczyć na to, że wynieśli swoje laptopy na łono natury i żeby nie przerywać egzotycznego nastroju przestają zajmować się na poważnie problematyką spirytyzmu? W kalejdoskopie postów dużo piany, czyli pranie na całego. Post po praniu jest sfilcowany, przykrótki, przebarwiony nieznanymi kolorami.
Właśnie pada. Dobiega mnie szum i dźwięki uderzających w podłoże kropel. Kto jest autorem? Człowiek pozazdrościł stwórcy talentu i sam zaczął komponować. Opanował do perfekcji instrumentalne możliwości tam-tamów i rozkoszuje się ich narkotycznymi właściwościami, które wzmacnia do maksimum pokrętłem regulatora głośności.
.......................................................
" Rzeka prawdy płynie korytem błędów."
Rabindranath Tagore
Awatar użytkownika
vinitor
 
Posty: 577
Rejestracja: 25 gru 2009, 07:58

Re: ulubiona muzyka spirytystów

Postautor: Loxlei » 10 sie 2010, 21:44

Hmm...Dj Splash , techno trance , poza tym http://www.youtube.com/watch?v=lkbiB0Qf ... re=related , muzyke poważną oraz piosenki z Króla Lwa xD
Loxlei
 
Posty: 48
Rejestracja: 03 sie 2010, 01:01

PoprzedniaNastępna

Wróć do Artystycznie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości