Świat który nas otacza

Re: Świat który nas otacza

Postautor: 000Lukas000 » 26 sie 2011, 07:32

Bo my wszyscy jesteśmy dziećmi w wszechświecie, jesteśmy na etapie uczenia się dodawania.

A macie jakoś zapisane te kontakty, udokumentowane?
Chętnie poczytam.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Świat który nas otacza

Postautor: Zbyszek » 26 sie 2011, 21:04

W ostatnim mojej odpowiedzi zabrzmiało trochę, jak bym sam uczestniczył w seansie a nie jest to prawda. Dopiero poznaje tajniki spirytyzmu i kontaktów jakie odbywają się w centrum. W miarę uczestnictwa i nauki, dopuszczają nas do coraz większej wiedzy, opowiadają nam o rożnych odbytych kontaktach. Seanse odbywają się tutaj regularnie co wtorek, i z tego co wiem, wszystko jest dokładnie dokumentowane, przepisywane na czysto i dawane członkom “oficjalnym”centrum do analizy i studiów. Osoby które uczestniczą w seansach, udzielają wykładów, dają passes przed każdym zebraniem i prowadza studium Ewangelii w czwartek i w środę przygotowują do pierwszych kontaktów z duchami tych którzy wytrwali w przygotowaniach. W sumie są to cztery dni w tygodniu, w których poświęcają się aktywnie w centrum. Selekcja kandydatów bywa dość duża, gdyż nie można dopuścić, nikogo nie przygotowanego, do tego typu kontaktu/Chodzi o jakość rozmów z duchami/
Zbyszek
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 642
Rejestracja: 19 lis 2010, 00:01
Lokalizacja: Madryt

Re: Świat który nas otacza

Postautor: atalia » 26 sie 2011, 21:34

Myślę,ze hiszpańscy spirytysci bardzo roztropnie postepują,nie dopuszczajac do kontaktów z duchami każdego z ulicy.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Świat który nas otacza

Postautor: Zbyszek » 26 sie 2011, 22:03

Dla kogoś kto pracuje, spotkania codziennie, są na prawdę dość ciężkie, ja uczęszczam dwa razy w tygodniu,czwartek i piątek /spotkanie otwarte dla każdego/ Znajomi namawiają mnie bym zaczął przychodzić tez w środę/spotkanie prywatne- wstęp za zaproszeniem/, ale nie wiem co z tego wyniknie. Po wakacjach, wszystko może się wyjaśnić, tym bardziej ze zapisałem się z grupa na Narodowy Kongres Hiszpański/Ma być Divaldo Franco/ Moim celem w centrum jest poznanie fluidoterapii/passes/; dobrze by było przenieś ja na teren Polski.
Zbyszek
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 642
Rejestracja: 19 lis 2010, 00:01
Lokalizacja: Madryt

Re: Świat który nas otacza

Postautor: atalia » 27 sie 2011, 08:44

Wszystko to,o czym piszesz jest pozazdroszczenia godne :( ...kiedy my będziemy tak mieli?
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Świat który nas otacza

Postautor: Voldo » 27 sie 2011, 19:54

atalia pisze:..kiedy my będziemy tak mieli?

Dobre pytanie ;)
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Świat który nas otacza

Postautor: Zbyszek » 28 sie 2011, 20:32

Nie pisze tego, by ktokolwiek zazdrościł, tylko żeby trochę zmobilizować do organizacji Centrum działającego na podobnych zasadach w Polsce. Wierze, ze dość szybko, organizacja taka będzie możliwa. Dodam tylko ze centrum tutaj utrzymuje się ze składek członków, posiada swoja małą biblioteczkę i oddzielna sale do udzielania Passes.
Zbyszek
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 642
Rejestracja: 19 lis 2010, 00:01
Lokalizacja: Madryt

Re: Świat który nas otacza

Postautor: anoushka » 19 mar 2015, 16:24

Może w bardziej dostępny sposób przeanalizujmy ten filmik z racji tego, aby powiązać pewne zasłyszane lub wiadome informacje na bazie naszego doświadczenia w sensowną całość
https://www.youtube.com/watch?v=KoUlXdq3Guc

Nasz wszechświat tworzy połączenie z siedmioma formami materii, które różnią się między sobą swoją określoną przyczyną, stopniami i właściwościami. Nie przypadkowo białe załamania światła rozdzielają się na siedem kolorów, oktawa zawiera siedem nut w rodzinie. Ciemną materię naszego wszechświata, tworzy siedem różnych pod względem swoich cech i właściwości pierwotnych materii, które po połączeniu się ze sobą tworzą dobrze wszystkim znaną i odczuwalną fizycznie gęsta substancję. Właśnie z niej składa się duch, tzn. dusza samego człowieka i istota wszystkiego co żywe.
anoushka
 
Posty: 48
Rejestracja: 26 lut 2015, 17:10

Poprzednia

Wróć do Księga mediów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości