Co takiego jest po śmierci?

Re: Co takiego jest po śmierci?

Postautor: Nikita » 19 lut 2016, 14:00

Kiedys Leszek Zadlo robil mi Jakis Taki wykres za pomoca wahadelka...czy to ta sama metoda sie poslugujesz? To bylo nawet ciekawe...

W dziejach ludzkosci duzo bylo przenajrozniejszych przekazow...Kazdy z nas trafi na swoich mistrzow i swoja sciezke. Mimo ropznic na pewno chodzi nam wszytskim o to samo: czyli o rozwoj duchowy na poziomie moralnym, intelektualnym itd.
Mi sie woghole ostatnio wydaje, ze ludzie musza przechodzic takze przez negatywne doswiadczenia...bo to jest czesc lekcji. Bo tylko wtedy nasza dusza naprawde rozkwitnie....

Danut gdzie opisalas dokladnie Twoje doswiadczenie bo juz nie pamietam a chcialabym to dokladnie przeczytac...albo napisz jeszcze raz kiedy i co doswiadczylas...Napewno takie odswierzenie przyda sie nowym i starym forumowiczom.
Ja poprostu staram sie zrozumiec... :D
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Co takiego jest po śmierci?

Postautor: danut » 19 lut 2016, 14:06

Nikita w książce "Kwantowa rzeczywistość" opisałam wiele swoich doświadczeń.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Co takiego jest po śmierci?

Postautor: Kris » 19 lut 2016, 14:25

Wahadło to jedna z możliwości, ale jest ich więcej.
Przecież cały czas piszę o świadomości materii, czyli inaczej to duch.
Widać mamy nieporozumienie w nazewnictwie, ale doskonale to ujęłaś że potrzebny jest duch.
Duch przecież się kształci od najprostszej formy do człowieka, ale jeśli człowiek pójdzie w złą stronę to może powtórzyć lekce i kiedyś wrócić do formy człowieka.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Co takiego jest po śmierci?

Postautor: danut » 19 lut 2016, 15:13

W sumie,... jeśli człowiek nie da rady wykształcić jakoś swojej osobowości jest chwiejny, nijaki, bez uczuć, to może się rozpaść na cząstki elementarne, a jego świadomość zostać pochłonięta przez inne istoty.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Co takiego jest po śmierci?

Postautor: 123bgf123 » 16 sty 2023, 14:37

Ja więc tylko pytam ! co jest z człowiekiem po śmierci ?! (przy czym nadmienię w nawiasie iż faktycznie przeczytałem Księgę duchów, Niebo i Piekło oraz CX Nasz Dom ! I NIE ZOBACZYŁEM TEGO w sposób naukowy po tych dziełach !!! Więc co jest po śmierci ciała Szanowni Forumowicze ?! To mój ulubiony temat - taki konik jak u Was konikiem jest doskonałość i pomaganie innym ! :) Ja tego pomagania tak nie czuję bo ja pamiętam swoje poprzednie życia i cóż nie mam się na czym oprzeć w sensie autorytetu w sensie na sobie ! Cóż moja przeszłość jest burzliwa jak i teraźniejszość ale takie książki jak Księga Duchów są dla mnie pocieszeniem które choć jest teorią to zawsze pociesza (muszę tylko zamknąć oczy i uszy i wyobrazić sobie siebie na golasa w jaskini :) jako pierwszego człeko którego na ziemi niestety nie zaliczyłem bo pierwszy raz byłem tu nikim w mieście Akad !
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Poprzednia

Wróć do Niebo i piekło według spirytyzmu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość