Film Chico Xavier - napisy PL YT

Forum poświęcone analizie dzieł psychograficznych brazylijskiego medium, przede wszystkim spisanym przez duchy takie jak Emmanuel i Andre Luiz, a także listom z zaświatów otrzymanym przez Chico.

Re: Film Chico Xavier - napisy PL YT

Postautor: Natasza » 29 wrz 2015, 08:15

i ta wypowiedź świadczy o czytaniu ze zrozumieniem, dzięki.
Moja opinia tyczyła sie filmu co do którego zdania nie zmienię, natomiast sama postac jest mi w ogóle nie znana więc do niej sie nie odnoszę.Być może, jak mówisz, bo pewnie wiesz dużo więcej ode mnie o tej osobie, zdążył udowodnić ( nie wiem w ilu przypadkach na ile badanych) swoje zdolności i super, że jakieś miał.
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: Film Chico Xavier - napisy PL YT

Postautor: Achill » 29 wrz 2015, 10:42

film wiadomo jest pewną sfabularyzowana historią. Osoby ktore mialy konatakt z medium czy same mialy kontakt z przestrzenia duchową wiedza jednak jak wiele jest w nim prawdy. Nie jesto oczywiście firm popularno-naukowy nikt tu nie przdstawia i nie dowodzi prawdziwości stawianaych problemów i spsoosbu ich rozwiązywania. ?Myślę ze cele filmu byly dwa. przedstawienie Chico i jego historii w sposób pzystepny dla widza nie obeznanego z tematem ale w sposob ktory sklania do myslenia. Sa ludzie ktorzy maja stycznosc z przestrzenia duchową i nawet nie zdaja sobie z tego swidomie sprawy, czasem odrzucaja a czasem po rpsotu ignorują sygnały (a przysniło mi się, cos mi sie przywidzialo - bo za dlugo pracowalem i jestem zmeczony itp itd wyltumaczen mozna sobie wymyslac do woli - wiem bo sam tak kiedys myslalem) Ale takie filmy zostawiaja taką otwartą futkę (i to drugi cel.) w ktora jesli ktos wejdzie, jesli ktos zauwazy analogie miedzy tym co sie w filmie pojawia a tym co zdarzylo sie wzyciu może otworzyć oczy. ;)

ale to tylko przyczynek do rozważań. do zastanowienia sie nad tym kim jesteśmy. przymusu nie ma. a czasem i tak musimy poczekac az sami dojrzejemy do tego aby sie wziąc za bary z tematem duchowosci
Tłumić potrzeby pospolite (...) materialne; stwarzać potrzeby intelektualne i podniosłe. Zmagać się, walczyć (...) za postęp ludzi i światów.(...) Kochać prawdę i sprawiedliwość (...) miłosierdzie, życzliwość, oto tajemnica szczęścia (...) oto obowiązek
Awatar użytkownika
Achill
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1177
Rejestracja: 29 sie 2014, 10:57

Re: Film Chico Xavier - napisy PL YT

Postautor: ziomekzx9r » 11 lip 2016, 19:21

MateuszS pisze:http://www.youtube.com/watch?v=QmP01eTau6o

jest możliwość wrzucenia samych napisów ?
ziomekzx9r
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2016, 18:18


Poprzednia

Wróć do Dzieła Chico Xaviera

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości