film "Nasz Dom"

Forum poświęcone analizie dzieł psychograficznych brazylijskiego medium, przede wszystkim spisanym przez duchy takie jak Emmanuel i Andre Luiz, a także listom z zaświatów otrzymanym przez Chico.

Re: film "Nasz Dom"

Postautor: atalia » 21 mar 2014, 22:00

Choć nie w Polsce, ale cieszy. :)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: film "Nasz Dom"

Postautor: Zbyszek » 21 mar 2014, 22:39

Dla Spirytyzmu Europejskiego to duży krok, bo jak wiadomo, spirytyści europejscy maja małą reklamę. Do polski już bliżej.
Zbyszek
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 642
Rejestracja: 19 lis 2010, 00:01
Lokalizacja: Madryt

Re: film "Nasz Dom"

Postautor: juniperus » 24 mar 2014, 19:10

zawsze to krok do przodu :)
Izabela
GG: 42074662


Ulecieć do góry na skrzydłach...
Awatar użytkownika
juniperus
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 852
Rejestracja: 03 sty 2013, 11:50
Lokalizacja: łódzkie

Re: film "Nasz Dom"

Postautor: WERONIKA9 » 08 kwie 2014, 10:21

...znając życie w naszej TV filmu tego nie puszczą :| , a już w szczególności TRWAM itp :shock:
''...Bóg nas nie karze.Kiedy sobie to uświadomisz, że to nie kwestia indywidualna i Twój własny plan, Twój punkt widzenia zmieni się.''
Awatar użytkownika
WERONIKA9
 
Posty: 39
Rejestracja: 05 mar 2014, 20:02
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: film "Nasz Dom"

Postautor: jozef1 » 24 paź 2014, 14:04

Parę dni temu oglądałem ten film z napisami
jozef1
 
Posty: 8
Rejestracja: 18 paź 2014, 15:36

Re: film "Nasz Dom"

Postautor: Mirek » 24 paź 2014, 14:39

Na katolickim, tu już wspomnianym kiedyś forum, dałem link do tego filmu, to ze względu na napis, że to film spirytystyczny, od razu został przeniesiony do działu: "Zagrożenia duchowe." Nikt go nawet nie obejrzał.
Marzy mi się aby trafił do pilskich kin.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: film "Nasz Dom"

Postautor: konrad » 27 paź 2014, 12:32

Mirek pisze:Marzy mi się aby trafił do pilskich kin.


Marzenia lubią się czasem spełniać ;)
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: film "Nasz Dom"

Postautor: 000Lukas000 » 27 paź 2014, 13:04

Mirek pisze:Na katolickim, tu już wspomnianym kiedyś forum, dałem link do tego filmu, to ze względu na napis, że to film spirytystyczny, od razu został przeniesiony do działu: "Zagrożenia duchowe." Nikt go nawet nie obejrzał.
Marzy mi się aby trafił do pilskich kin.


Podziwiam cię Mirku jak potrafisz łączyć fundamentalizm katolicki i wiedzę duchową. Dla mnie to są dwie przeciwstawne strony.
Chciałbym zapytać jak traktuje twoje zainteresowania katolickie środowisko ale nie chce tworzyć off topu.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: film "Nasz Dom"

Postautor: atalia » 27 paź 2014, 14:23

Do pilskich kin :?:
No tak - piłem w Spale, spałem w Pile... ;)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: film "Nasz Dom"

Postautor: Mirek » 27 paź 2014, 16:35

Nie sztuką jest Łukaszu obrazić się na religię tylko dlatego bo coś mnie w niej razi lub przez słabość ludzką jest zniekształcone. Sztuką jest umiejętność przekazania nauk spirytystycznych do religii katolickiej w celu choćby skromnego wkładu w jej uzdrowienia.
Traktuje moje zainteresowania zupełnie normalnie. Potrafię rozmawiać w taki sposób aby wszystko trzymało się całości. Nigdy niczego nie atakuję ani nie wyśmiewam.
konrad pisze:
Mirek pisze:Marzy mi się aby trafił do pilskich kin.


Marzenia lubią się czasem spełniać ;)

I na to właśnie Konradzie liczę, że się niebawem spełni. Liczę tu również na Twoją pomoc w tym względzie :D
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dzieła Chico Xaviera

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości