Wywiad z Divaldo Franco

Wywiad z Divaldo Franco

Postautor: jario » 22 sty 2019, 11:27

Mistrz pojawia się tylko wtedy, kiedy uczeń jest gotowy ...
Awatar użytkownika
jario
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 464
Rejestracja: 15 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: Wedel

Re: Wywiad z Divaldo Franco

Postautor: bernadeta1963 » 22 sty 2019, 14:13

Poruszyły mnie zwłaszcza jego ostatnie slowa .
Nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo dużo jest w nas złości ,czy nienawiści do innych ludzi .Divaldo Franco tłumaczy nam ,że w dzisiejszym świecie nie unikniemy spotkania ze złem ,niezrozumieniem ,pomówieniami itp.
Ważne jest to ,abyśmy w obliczu tego spotkania nie odzwierciedlali sami tych złych cech .
Sama wiem ,że nie łatwo jest tak postępować .W wielu sytuacjach czuje złość .
Myślę jednak ,że możemy robić małe kroczki ,aby postępować tak jak tłumaczył Franco.Nie kłóćmy się z sąsiadką ,niech sobie mówi co chce ,a my bądżmy uprzejmi .Powiedzmy jej ''dzień dobry '' :) Nie unikajmy jej .Uciekanie od problemu to nie jest dobre wyjście .
Starajmy się zrozumieć wrogów .Jestem przekonana ,że dobro jakim obdarowujemy innych prędzej ,czy póżniej powróci do nas ze zdwojoną siłą :)
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Wywiad z Divaldo Franco

Postautor: ronald73 » 22 sty 2019, 20:55

bernadeta1963 pisze:Myślę jednak ,że możemy robić małe kroczki ,aby postępować tak jak tłumaczył Franco.Nie kłóćmy się z sąsiadką ,niech sobie mówi co chce ,a my bądżmy uprzejmi .Powiedzmy jej ''dzień dobry '' :) Nie unikajmy jej .Uciekanie od problemu to nie jest dobre wyjście .


Jakiś 20 lat temu osiedliłem się w małej wiosce obok jakiś PGR-u w Polsce (wy wiecie że ja nie jestem z Polski). Na początek mówiłem dzień dobry do każdego. Szybko się orientowałem kto mi mówił dzień dobry, kto nie mówił dzień dobry, a kto mówił dzień dobry a najchętniej by wsadził mi nóż w plecach. Jak nie chcą mówić dzień dobry lub jak chcą być fałszywi ludzmi, dobrze, to niech żyją własną życie. Ja nie muszę się przejmować z nimi, a oni nie ze mną.
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Wywiad z Divaldo Franco

Postautor: fruwla » 23 sty 2019, 11:36

MUSIALAM TO napisac, mysle ze sie przyda.
Cytat (tlumaczenie) z wypowiedzi *Richard Ramirez.
" Satanisci musza miec wiecej wiary niz chrzescijanie.
Jezusa wszyscy widzieli i czuli.
Tymczasem lucyfer :twisted: nie mial potrzeby byc widzianym.
Ale za to w kazdej ludzkiej duszy , da sie go wyczuc. "

bernadeta1963 pisze:Divaldo Franco tłumaczy nam ,że w dzisiejszym świecie nie unikniemy spotkania ze złem

otoz to.........
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03


Wróć do Dzieła Divaldo Franco

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość