Żyć szczęśliwie

Żyć szczęśliwie

Postautor: Hansel » 07 mar 2015, 05:06

Słucham sobie teraz tej serii i działa na mnie bardzo kojąco https://www.youtube.com/watch?v=jau0AZwqLjk
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Żyć szczęśliwie

Postautor: cthulhu87 » 11 cze 2015, 14:33

Dobrze jest przeczytać jakąś wybraną stronę przed snem albo następnego dnia rano, gdy zaczynamy dzień - i starać się wdrożyć radę w życie. Ciekawa szkoła charakteru, na pewno pomaga się rozwijać w starciu z codziennością :) .
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Żyć szczęśliwie

Postautor: cthulhu87 » 11 lip 2018, 08:20

zbyszek2 pisze:Ta kobieta Joanna de Angelis to postać historyczna? Pytam bo wysłuchałem tych jej rad ale nie znalazłem żadnych konkretnych informacji historycznych na jej temat. Tak na zdrowy rozsądek bo zakładam że jesteśmy rozsądni. Jeśli nie jest postacią historyczną którą nie będziemy w stanie zidentyfikować mamy w tym momencie tylko słowo tego pana medium że nie wymyślił sobie tych rad z palca jak to literat. Czyli nic nie mamy w tym momencie. Oczywiście mogła być w swej przeszłości historycznej zwykłą kobietą która się nie zapisała na kartach historii. Ale czemu mielibyśmy zaufać duchowi który nic nie znaczył nigdy bo jakby coś znaczył to by zaistniał historycznie. Jakiejś zakonnicy która po ślubach milczenia za życia zdecydowała się (trochę za późno) przemówić.


Wystarczyło przeczytać wstęp do książki :)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Żyć szczęśliwie

Postautor: cthulhu87 » 11 lip 2018, 14:09

Jak się uda, wrzucę niedługo skan tego wstępu :)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Żyć szczęśliwie

Postautor: Pablo diaz » 11 lip 2018, 18:30

zbyszek2 pisze:Ta kobieta Joanna de Angelis to postać historyczna? Pytam bo wysłuchałem tych jej rad ale nie znalazłem żadnych konkretnych informacji historycznych na jej temat. Tak na zdrowy rozsądek bo zakładam że jesteśmy rozsądni. Jeśli nie jest postacią historyczną którą nie będziemy w stanie zidentyfikować mamy w tym momencie tylko słowo tego pana medium że nie wymyślił sobie tych rad z palca jak to literat. Czyli nic nie mamy w tym momencie. Oczywiście mogła być w swej przeszłości historycznej zwykłą kobietą która się nie zapisała na kartach historii. Ale czemu mielibyśmy zaufać duchowi który nic nie znaczył nigdy bo jakby coś znaczył to by zaistniał historycznie. Jakiejś zakonnicy która po ślubach milczenia za życia zdecydowała się (trochę za późno) przemówić.


Joanna de Angelis duchowa mentorka medium Divaldo Franco w czasach Jezusa byla jego matką , obydwoje zostali straceni.
Joanna de Angelis w jednej z inkarnacji (bedąc zakonnicą )przeszła z katolicyzmu na stronę Ducha Prawdy-Jezusa.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Żyć szczęśliwie

Postautor: Hansel » 17 lip 2018, 09:02

Czyli była Marią z Nazaretu ?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Żyć szczęśliwie

Postautor: odnowa » 11 sie 2018, 17:28

cthulhu87 pisze:Dobrze jest przeczytać jakąś wybraną stronę przed snem albo następnego dnia rano, gdy zaczynamy dzień - i starać się wdrożyć radę w życie. Ciekawa szkoła charakteru, na pewno pomaga się rozwijać w starciu z codziennością :) .

Wróciłem do "lektury" i co zauważyłem? Że "wchłonęły" się we mnie niedługo po wyjściu z praktyki medytacji (wyciszenia). Zdanie "Przeżywaj upływające godziny w optymizmie i zadowoleniu." (1 przekaz) tak jakby się u mnie zrealizowały, umysł w pewnym stopniu je wdrożył. Taka ciekawostka :)
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00


Wróć do Dzieła Divaldo Franco

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 3 gości