Samobójstwa dzieci

Forum dla osób cierpiących na depresję. Wymiana doświadczeń w radzeniu sobie z tą chorobą, spirytystyczne podejście, konwencjonalne podejście
Regulamin forum
Zamieszczane w tym forum materiały i dyskusje mają na celu pomoc osobom cierpiącym na depresję. , Regulamin viewtopic.php?f=2&t=412&p=4054#p4054

Re: Samobójstwa dzieci

Postautor: ZabaZaba » 06 wrz 2020, 19:55

Moje dziecko nie odeszlo w ten sposób. Miał operację, której nnie przeżył. Ostatnio dostałam wyniki sekcji, po prostu musialam wiedzieć, nie miał szans, żeby wyzdrowieć niestety i to z tym nie potrafię sobie poradzić
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Samobójstwa dzieci

Postautor: danut » 06 wrz 2020, 20:05

ZabaZaba pisze:Moje dziecko nie odeszlo w ten sposób. Miał operację, której nnie przeżył. Ostatnio dostałam wyniki sekcji, po prostu musialam wiedzieć, nie miał szans, żeby wyzdrowieć niestety i to z tym nie potrafię sobie poradzić


Czas leczy rany. Ten temat jest akurat o samobójstwach, dlatego nawiązałam do tematu. Z tym, że i tak pewno najbardziej Cię dręczy to, co się z nim dzieje teraz i nie masz do tego wglądu. Załóż może jakiś inny temat, w którym swobodnie moglibyśmy rozważyć tę kwestię.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Samobójstwa dzieci

Postautor: Ryszard » 07 wrz 2020, 22:30

danut pisze:Czas leczy rany.


Ile lat trzeba by ten "czas" wyleczył ?
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Samobójstwa dzieci

Postautor: danut » 07 wrz 2020, 22:48

Ryszard pisze:
danut pisze:Czas leczy rany.


Ile lat trzeba by ten "czas" wyleczył ?


Czasem nawet całe życie, no cóż, ale i tak żyć trzeba, pogodzić się z tym faktem i uwierzyć, że ile by to jedno nasze życie tu nie trwało, to i tak jest to tylko chwila odnośnie do wieczności, w jakiej naprawdę żyjemy. Starać się wypełnić swoje zadanie na tej delegacji jak najlepiej, pomimo iż tęsknimy przez naszą rozłąkę na ten czas za najbliższymi.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Samobójstwa dzieci

Postautor: Ryszard » 08 wrz 2020, 10:16

danut pisze:
Ryszard pisze:
danut pisze:Czas leczy rany.


Ile lat trzeba by ten "czas" wyleczył ?


Czasem nawet całe życie, no cóż, ale i tak żyć trzeba, pogodzić się z tym faktem i uwierzyć, że ile by to jedno nasze życie tu nie trwało, to i tak jest to tylko chwila odnośnie do wieczności, w jakiej naprawdę żyjemy. Starać się wypełnić swoje zadanie na tej delegacji jak najlepiej, pomimo iż tęsknimy przez naszą rozłąkę na ten czas za najbliższymi.


Jednym słowem , nie leczy .
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Samobójstwa dzieci

Postautor: Coopers » 08 wrz 2020, 10:33

Leczy, Leczy choć są to emocje które z nami zostaną do końca. Z czasem jest trochę lżej . .
Danut ma tu sporo racji . .

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Coopers
 
Posty: 14
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:09

Re: Samobójstwa dzieci

Postautor: Siewiczpl » 09 wrz 2020, 20:43

Rany leczy akceptacja i poddanie się sytuacji. A nie żaden bzudrne pojęcie czasu.

9 rodział ksiegi teraźniejszości.

Pozdrawaim
Wszystko przeminie.
Awatar użytkownika
Siewiczpl
 
Posty: 96
Rejestracja: 09 lut 2020, 14:53
Lokalizacja: Gorzów wlkp.

Re: Samobójstwa dzieci

Postautor: Coopers » 10 wrz 2020, 07:21

A wiesz że to racja co napisałeś . . Akceptacja I poddanie się sytuacji . . Święte słowa można by powiedzieć . . Ale to jednak przychodzi z Twoim "bzdurnym" czasem . . .
Mam nadzieję że nie jesteś w podobnej sytuacji i że to zrozumienie i akceptacja nie trwa wieki . .

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Coopers
 
Posty: 14
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:09

Re: Samobójstwa dzieci

Postautor: danut » 10 wrz 2020, 14:44

Coopers pisze:A wiesz że to racja co napisałeś . . Akceptacja I poddanie się sytuacji . . Święte słowa można by powiedzieć . . Ale to jednak przychodzi z Twoim "bzdurnym" czasem . . .
Mam nadzieję że nie jesteś w podobnej sytuacji i że to zrozumienie i akceptacja nie trwa wieki . .

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka


Jeśli chodzi o czas to też mu wpis przechodzi :) Po głębszym zastanowieniu się to funkcjonuje do dziś bzdurne pojecie czasu w świecie, które wpływa na nieprawdziwe pojęcie rzeczywistości i tak to się ciągnie. Ale powoli zaczyna to się zmieniać.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Samobójstwa dzieci

Postautor: soldado » 11 wrz 2020, 22:47

ZabaZaba pisze:Moje dziecko nie odeszlo w ten sposób. Miał operację, której nnie przeżył. Ostatnio dostałam wyniki sekcji, po prostu musialam wiedzieć, nie miał szans, żeby wyzdrowieć niestety i to z tym nie potrafię sobie poradzić


Wszystkie główne wydarzenia w całym naszym życiu są zaplanowane.
Takim głównym wydarzeniem, jest śmierć Twojego Syna.
Tak miało być.
Było to już wiadome jeszcze przed Twoimi i Jego narodzinami.
Zastanawia mnie tylko dlaczego... to miałaś przeżyć.
Ok...
Napiszę co odebrałem.

W poprzednim życiu popełniłaś samobójstwo i to Twój Syn był tego świadkiem i przez to bardzo cierpiał.
To Jego cierpienie miałaś teraz odczuć w tym życiu, gdy Go w taki sposób stracisz.
On Cię bardzo kochał w poprzednim wcieleniu, tak jak Ty Go teraz kochałaś w tym życiu.
To Twoja Bratnia Dusza.
Będziecie się jeszcze spotykać poprzez wiele kolejnych wcieleń.
Gdy to wszystko zrozumiesz, wtedy uzyskasz spokój.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Depresja - pomoc

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości