In vitro

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: In vitro

Postautor: Zuzka » 29 sty 2010, 15:37

skłaniam się do p. 1 w wypowiedzi Konrada.
Nie ma przypadków i wszystko jest zaplanowane i w takiej możliwości jest też zawarte "płacenie" za swoje poprzednie życie/a...
:)
Zuzka
 
Posty: 89
Rejestracja: 31 paź 2009, 15:45

Re: In vitro

Postautor: Paweł » 30 sty 2010, 03:01

nie mam nic przeciwko płaceniu za błedy z przeszłości, ale każdy skazany zanim trafi do więzienia odbyć karę zostaje poinformowany o wyroku, jego długości oraz za co został skazany. Myślę że wielu osobom ułatwiło by to życie ponieważ wtedy było by wiadomo że to co jest obecnie jest np. formą kary a nie złych wyborów itd.
Paweł
 
Posty: 204
Rejestracja: 09 paź 2009, 15:08
Lokalizacja: Szczecin

Re: In vitro

Postautor: Zuzka » 04 lut 2010, 16:41

myślę, że na płaszczyźnie duchowej tę informację każdy z nas posiada...nasza dusza wie czego mamy się nauczyć, co sobie zaplanowaliśmy...
:)
Zuzka
 
Posty: 89
Rejestracja: 31 paź 2009, 15:45

Re: In vitro

Postautor: Sylwina » 15 mar 2012, 20:32

a ja tam popieram in vitro , tylko szkoda ze jest ono takie kosztowne ,

i ciekawa jestem jak jest z punktu duszy ?! przeciez kazdy wie jakie zycie go czeka za nim wcieli sie w dusze na ziemi , i ze niektorzy nie sa gotowi aby urodzic sie w danym wcieleniu ....ze to jeszcze nie ich czas...wybierajac forme urodzenia naturalnie czy in vitro
Choć życie nig­dy nie jest spra­wied­li­we, to jed­nak by­wa interesujące.
Jonathan Carroll
Sylwina
 
Posty: 122
Rejestracja: 02 maja 2011, 15:23
Lokalizacja: Wawa

Re: In vitro

Postautor: 000Lukas000 » 17 mar 2012, 09:43

Ja się nie zgadzam z in vitro, z jednego powodu, ile dzieci jest w domach dziecka, ilu potrzebuje opieki, skoro ktoś jest bezpłodny to niech adoptuje.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: In vitro

Postautor: atalia » 17 mar 2012, 11:48

Lukasie,wydaje mi sie,że Twój sąd jest pochopny,ale to pewnie dlatego,ze nie jestes kobietą.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: In vitro

Postautor: Zbyszek » 17 mar 2012, 11:55

Nie jest tak łatwo adoptować dziecko jak by się wydawało. Dzieci przebywające w takich domach często maja ojca albo matkę którzy nie stracili praw rodzicielskich. Dużo dzieci posiada rożne choroby i nie każdy może sobie pozwolić na leczenie i opiekę nad takim dzieckiem. Tu w Hiszpanii, duża cześć ludzi adoptuje dzieci z innych krajów, miedzy innymi z chin, gdzie jest dużo łatwiej, choć nie jest to zadanie tanie, gdyż trzeba wyłożyć, dość dużo pieniędzy, na taka adopcje. Dlatego ja osobiście popieram każdą formę reprodukcji, żeby tylko w przyszłości takie dziecko było kochane.
Zbyszek
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 642
Rejestracja: 19 lis 2010, 00:01
Lokalizacja: Madryt

Re: In vitro

Postautor: Hansel » 31 paź 2019, 15:59

https://www.youtube.com/watch?v=Y5JY-aLrOBo Bardzo lubię filmy z tego kanału. Luperci Faviani jesteś bardzo mądry.
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Poprzednia

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 26 gości