Atak Spamu

Miejsce do zamieszczania wszelkich informacji o zmianach na forum, regulaminów, a także propozycji zmian.

Re: Atak Spamu

Postautor: konrad » 10 wrz 2012, 23:08

Chyba udało się naprawić "Aktywne tematy".

cthulhu87 pisze:Problem w tym, ze jest wprawdzie opcja "aktywne tematy", ale ich nie wyswietla - ciezko zobaczyc czy ktos napisal cos nowego na forum... mam nadzieje ze to chwilowy problem:)


Uwaga, aktywne tematy jak sama nazwa wskazuje nie pokazują nowych postów, ale aktywne tematy ;)

A przy okazji wizualna zmiana na forum :) Zapewne zauważyliście nową skórkę. Tamta trochę się już znudziła, więc mam nadzieję, że nowa przypadnie Wam do gustu. Uwaga: jeśli nie widzicie nowej skórki, oznacza to, że musicie po prostu odświeżyć stronę, ewentualnie poczekać jakiś czas. Niekiedy w pamięci komputera jest zachowana stara wersja.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Atak Spamu

Postautor: atalia » 11 wrz 2012, 07:11

Może być, szkoda tylko, że nie działa opcja "nowe posty", bardzo to użyteczne było.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Atak Spamu

Postautor: konrad » 11 wrz 2012, 08:10

atalia pisze:Może być, szkoda tylko, że nie działa opcja "nowe posty", bardzo to użyteczne było.


Wszelkie niedogodności spowodowane są nie tyle zmianą wyglądu forum, a tym, że musiałem zaktualizować silnik forum do najnowszej wersji. W przypadku aktywnych tematów musiałem po prostu poodhaczać w każdy podforum, żeby zawarte w nim posty wyświetlały się w Aktywnych tematach.

Co do Nowych postów wygląda na to, że w tej chwili wyświetlają się posty nowe posty z danego dnia, co n ie jest bez sensu. Warto też zaglądać pod linkiem: "Nieprzeczytane posty", gdzie powinniśmy widzieć te, których jeszcze nie przejrzeliśmy. Inny sposób znalezienia nowych wiadomości, którego ja osobiście używam, jest przeglądanie podforów zaznaczonych na pomarańczowo. Jeżeli w temacie pojawiły się nowe posty będzie on również zawierał nowe posty. Warto wówczas klikać w małą pomarańczową ikonkę po lewej od tematu postu, żeby przenieść się od razu do pierwszej nieprzeczytanej wiadomości.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Atak Spamu

Postautor: atalia » 11 wrz 2012, 08:50

OK, już załapałam. :)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Atak Spamu

Postautor: konrad » 11 wrz 2012, 10:29

atalia pisze:OK, już załapałam. :)


Wyczytałem, że pod linkiem "Nowe posty" de facto publikowane są nowe posty od ostatniego logowania i wygląda na to, że tak to właśnie działa.

Swoją drogą włączyła się też dodatkowa moderacja postów nowych użytkowników forum... Trochę to musi być denerwujące, ale może uda mi się to zmienić w panelu administracyjnym.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Atak Spamu

Postautor: 000Lukas000 » 11 wrz 2012, 11:30

Osobiście nie lubię zmian, ale nie pasuje mi głównie tylko jedno, brak powiadomień o nowych prywatnych wiadomościach u góry strony.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Atak Spamu

Postautor: konrad » 11 wrz 2012, 13:56

000Lukas000 pisze:Osobiście nie lubię zmian, ale nie pasuje mi głównie tylko jedno, brak powiadomień o nowych prywatnych wiadomościach u góry strony.


Powiadomienia są i to dużo bardziej widoczne niż poprzednio. Wyślę do Ciebie zaraz PW, żebyś zobaczył, że działa to bardzo fajnie :)
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Atak Spamu

Postautor: 000Lukas000 » 11 wrz 2012, 14:16

świetnie :D
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Atak Spamu

Postautor: Voldo » 11 wrz 2012, 14:18

Przychodzę z roboty a tu mi się forum zmieniło...
Trzeba się będzie przyzwyczaić :)
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Atak Spamu

Postautor: tadyszka » 11 wrz 2012, 14:57

rowniez i ja teskne za starym wygladem..

ale doceniam prace
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprawy organizacyjne forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości