przeżycia rodzinne i inne

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Re: przeżycia rodzinne i inne

Postautor: danvue » 30 lis 2013, 10:55

Ciekawe przeżycia naprawdę ;).

Że tak z ciekawości spytam - co to za ochrona, zaklęcia?
Uderzył z nieba grom
i wypalił w ziemi znak
znak ten wielki był jak dom
to był krzyż, a obok stał
z postury szczupły, wysoki gość
ale słowa miał jak stal
ludzie wnet oblegli go
krzycząc: Tak! To Ten! To On!
Awatar użytkownika
danvue
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 459
Rejestracja: 12 paź 2013, 17:31

Re: przeżycia rodzinne i inne

Postautor: Nikita » 30 lis 2013, 14:14

tez slyszalam o tym, ze koty czy psy i konie wyczuwaja obce byty...koty dla mnie to zwierzeta magiczne....uwielbiam koty...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: przeżycia rodzinne i inne

Postautor: kalatala » 01 gru 2013, 12:45

Przekazy spirytystyczne podają, że duchy zwierząt są od razu po śmierci ich ciała inkarnowane w nowe ciała przez Duchy Wyższe zajmujące się tymi sprawami. Także one raczej nie błądzą po świecie duchowym. Aczkolwiek z mojego doświadczenia wynika, że świat stworzony przez Boga jest naprawdę skomplikowany i od większości praw są jakieś wyjątki.
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: przeżycia rodzinne i inne

Postautor: danvue » 01 gru 2013, 13:14

Czytałem pare opowiadań ludzi jak po śmierci ich zwierząt (z którymi były bardzo zżyte), widzieli je po śmierci, albo czuli w nocy np. lizanie po ręku tak jak to robił pies. Ale to tylko opowieści więc ręki mi nie obcinajcie ;)
Uderzył z nieba grom
i wypalił w ziemi znak
znak ten wielki był jak dom
to był krzyż, a obok stał
z postury szczupły, wysoki gość
ale słowa miał jak stal
ludzie wnet oblegli go
krzycząc: Tak! To Ten! To On!
Awatar użytkownika
danvue
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 459
Rejestracja: 12 paź 2013, 17:31

Re: przeżycia rodzinne i inne

Postautor: Nikita » 01 gru 2013, 17:38

Ja mialam takie odczucie gdy moj maly kotek zginal przysypany weglem....a ja jeszzce o tym nie wiedzialam i bylam w piwnicy szukac go i uslyszalam to charakterystyczne miaukniecie..ale kotka juz nie bylo...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: przeżycia rodzinne i inne

Postautor: kalatala » 01 gru 2013, 17:47

Ojej :( Chciałabym znowu spotkać moją Filomenkę, ale to chyba niemożliwe :(
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: przeżycia rodzinne i inne

Postautor: Xsenia » 01 gru 2013, 23:32

danvue pisze:Że tak z ciekawości spytam - co to za ochrona, zaklęcia?

Jest to ochrona znana w mojej rodzinie już od bardzo dawna. Ja na wiele lat o niej zapomniałam, dopóki nie straciłam pracy. Nie mogłam znaleźć nowej, dzieci mi ciągle chorowały (alergie, astmy). Do tego dochodziły wieczne kłótnie z mężem i ciągły brak pieniędzy. Aż siostra powiedziała mi, że to może być urok (nawet niezamierzony) i żebym postawiła sobie tarczę ochronną. Zrobiłam jak powiedziała i akurat na mnie to działa doskonale. Jest to opisane tutaj:
http://www.magicduh.artlan.pl/html/tarcza_1.html
i tutaj: http://chomikuj.pl/TAKIJA1/Tarcza+ochronna
Tyle, że ja mam to lekko zmodyfikowane.
Po pierwsze mam tą tarczę ochronną wydrukowaną. Do małej buteleczki po olejku eterycznym wkładam malutki kawałeczek papierowego ręcznika nasączonego moją śliną (może być też chusteczka higieniczna, wata strasznie źle się pali). Ustawiam tarczę z małym kółkiem w kierunku północy. Na tarczy stawiam buteleczkę z papierkiem. Biorę wykałaczkę i ostrym zakończeniem obrysowuję sześciokąt zaczynając od najmniejszego od góry z lewej, w dół, do prawej, i w górę. Potem przeskakuję na większy sześciokąt. Przy obrysowaniu sześciokątów "zaklinam go" powtarzając zaklęcie. Zaklęcia są różne, w zależności od tego co potrzebuję. Pierwsze moje zaklęcie brzmiało: "Niech/ złe uroki/ i choroby/ omijają/ moją / rodzinę." Zawsze się staram by słów było 6 i każde mówię przy jednym boku sześciokąta. Czyli każde zaklęcie powtarzam 6 razy (przy każdym sześciokącie). Na koniec obrysowuję kółko na górze powtarzając zaklęcie 7 raz. I kończę z wykałaczką w środku kółka. Potem odstawiam całość w spokojne miejsce na 24h (standardowo zaklęcie powinno działać przez rok). Po dobie spalam wykałaczkę (to jest proste) i spalam papierowy kawałek nasączony śliną (przeważnie zużywam całą paczkę zapałek, bo się w ogóle nie chce spalić). Buteleczkę myję, wyparzam i zostawiam do następnego razu.
W sumie najciężej jest z obrysowaniem sześcianów, bo to tak jakby się z czymś walczyło. Tak jakby ciągle coś popychało rękę by wyjeżdżała za linię, ale staram się nie przerywać linii i wracam na tor. Nie raz potrafi wybić rękę nawet na 1.5 cm. A niby jest to takie proste, bo nawet dziecko potrafi rysować po linii, a tu okazuje się najtrudniejszą czynnością. I zazwyczaj kończę mokra od potu. W sumie nie wiem czemu tak się dzieje, czyżbym miała aż tyle złych uroków na sobie i rodzinie?? :?

U mnie po założeniu ochrony po raz pierwszy zmieniło się praktycznie wszystko. Od 3 lat mam stałą dobrą pracę, mąż właśnie znalazł jeszcze lepszą. Dzieci praktycznie nie chorują (raz do roku a i to nie zawsze). I z kasą jest duuużżżooo lepiej. A najlepsze z tego jest to, że mam dowody na to, że to działa. Po rytuale ochrona działa przez rok. I szczerze mówiąc zazwyczaj o tym zapominam. I w momencie, gdy wszystko zaczyna mi się walić na łeb na szyję, zaczynamy chorować i zaczyna brakować kasy, to sobie wtedy przypominam, że to już rok minął :). Stawiam nową ochronę i wszystko wraca do normy. Działa to już 3 rok z kolei, więc dla mnie ten sposób jest dobry przed urokami. A czy odgania też duchy zwierząt to się dopiero okaże :) Choć od złych mocy robiłam pół roku temu i jak na razie mam spokój. :)
Siostra mi jeszcze powiedziała, że najlepiej wybrać na to dni z pełnią księżyca, ale ja robię wtedy kiedy potrzebuję. Polecam :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: przeżycia rodzinne i inne

Postautor: kakofonia myśli » 02 gru 2013, 09:34

Interesujące :D Wczytam się :)
Pelo Amor ou Pela Dor... (By love or by pain)

„What is mind? No matter. What is matter. Never mind.” Thomas Hewitt Key

sbitara77@gmail.com
Awatar użytkownika
kakofonia myśli
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 386
Rejestracja: 15 lut 2013, 04:26
Lokalizacja: The space-time continuum...

Re: przeżycia rodzinne i inne

Postautor: juniperus » 02 gru 2013, 10:50

danvue pisze:Czytałem pare opowiadań ludzi jak po śmierci ich zwierząt (z którymi były bardzo zżyte), widzieli je po śmierci, albo czuli w nocy np. lizanie po ręku tak jak to robił pies. Ale to tylko opowieści więc ręki mi nie obcinajcie ;)

:D to nie opowieści, tylko fakty. Osobiście widywałam wielokrotnie mojego psa po tym, jak uśpił go weterynarz. Nie było dla niego nadziei. Rak rozkładał go żywcem. Okrutnie cierpiał :( . Musiałam podjąć tę decyzję, choć trzymając go w ramionach, gdy weterynarz usypiał, okropnie płakałam, serce mi pękało i nie wiedziałam, czy dobrze robię. Widziałam go jednak później wielokrotnie na jawie i we śnie. Był bardzo radosny, więc chyba moja decyzja nie była taka zła... choć do tej pory mam wątpliwości, czy nie powinnam była pozwolić mu samemu zdechnąć, co na pewno wydłużyłoby jego ból i cierpienie...
Izabela
GG: 42074662


Ulecieć do góry na skrzydłach...
Awatar użytkownika
juniperus
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 852
Rejestracja: 03 sty 2013, 11:50
Lokalizacja: łódzkie

Re: przeżycia rodzinne i inne

Postautor: kakofonia myśli » 02 gru 2013, 11:09

Czasem życie zmusza nas do podejmowania kontrowersyjnych decyzji, ale uważam, że jeśli kierujemy się dobrem i miłosierdziem nie powinniśmy się wahać. Po co przedłużać agonię zwierzęcia jeśli można mu pomóc i sprawić, by uwolniło się od cierpienia? Pewnie, że jest to obciążające, ale alternatywa była zbyt okrutna. Także Izu, uważam, że dobrze zrobiłaś. Też uśpiłam psa, gdyż nie było już dla niego ratunku (próbowaliśmy wszystkiego) i wiem, co to znaczy. Ale, gdybym miała podjąć taką decyzję raz jeszcze podjęłabym ją bez wahania. Z drugiej strony ktoś może powiedzieć dlaczego to samo nie miałoby dotyczyć ludzi (mam tu na myśli eutanazję). I, szczerze mówiąc, na to pytanie nie potrafię odpowiedzieć. :|
Pelo Amor ou Pela Dor... (By love or by pain)

„What is mind? No matter. What is matter. Never mind.” Thomas Hewitt Key

sbitara77@gmail.com
Awatar użytkownika
kakofonia myśli
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 386
Rejestracja: 15 lut 2013, 04:26
Lokalizacja: The space-time continuum...

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości