''Niebo istnieje...naprawdę''-książka,film

Wszystko o Spirytyzmie w Internecie: ciekawe strony, nagrania, linki do książek w wersji elektronicznej, informacje o ciekawych aukcjach.

''Niebo istnieje...naprawdę''-książka,film

Postautor: WERONIKA9 » 05 mar 2014, 22:36

Światowy bestseller! 8 milionów sprzedanych egzemplarzy, z czego 70 tysięcy w Polsce! Tłumaczony na 35 języków! Film na podstawie książki! Kiedy Colton Burpo cudem wyzdrowiał po nagłej operacji wycięcia wyrostka robaczkowego, jego rodzina nie posiadała się z radości. Nie spodziewała się jednak, że w ciągu następnych kilku miesięcy usłyszy piękną i wyjątkową historię o podróży małego chłopca do nieba i z powrotem.

Niespełna czteroletni Colton oznajmił rodzicom, że opuścił swoje ciało podczas zabiegu, wiarygodnie opisując, co jego rodzice robili, gdy on leżał na stole operacyjnym. Opowiadał o wizycie w niebie i przekazywał historie ludzi, z którymi spotkał się w zaświatach, a których nigdy wcześniej nie widział. Wspominał nawet o zdarzeniach mających miejsce jeszcze przed jego narodzinami. Zaskoczył swoich rodziców opisami i mało znanymi szczegółami o niebie, dokładnie pasującymi do tego, co podaje Biblia, a przecież nie mógł ich stamtąd znać, bo jeszcze nie umiał czytać.

Z rozbrajającą niewinnością i typową dla dziecka prostolinijnością Colton opowiadał o spotkaniach z członkami rodziny, którzy już dawno odeszli z tego świata. Opisywał Jezusa i anioły, twierdził, że Bóg jest „bardzo, bardzo duży” i naprawdę nas kocha.

Historia ta – opowiedziana przez ojca przywołującego proste słowa własnego syna – ukazuje miejsce, które czeka na nas wszystkich, gdzie, jak mówi Colton, „nikt nie jest stary i nikt nie nosi okularów”.

„Niebo istnieje… naprawdę!” na zawsze zmieni sposób, w jaki myślisz o wieczności, pozwalając ci przyjąć perspektywę dziecka i uwierzyć jak ono.
Zobacz trailer filmu (już w Święta Wielkanocne 2014r-USA), na podstawie książki Niebo istnieje… Naprawdę!

trailer:http://youtu.be/FUIo2Pi5sd8
''...Bóg nas nie karze.Kiedy sobie to uświadomisz, że to nie kwestia indywidualna i Twój własny plan, Twój punkt widzenia zmieni się.''
Awatar użytkownika
WERONIKA9
 
Posty: 39
Rejestracja: 05 mar 2014, 20:02
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: ''Niebo istnieje...naprawdę''-książka,film

Postautor: Krzysztoff » 06 mar 2014, 16:55

Ciekawe czy film będzie w Polsce ?
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: ''Niebo istnieje...naprawdę''-książka,film

Postautor: kalatala » 07 mar 2014, 11:15

https://www.youtube.com/watch?v=3keb1TFqOfI

Pod tym linkiem jest niedługi materiał na ten temat. Całkiem fajne :-)
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: ''Niebo istnieje...naprawdę''-książka,film

Postautor: WERONIKA9 » 08 kwie 2014, 10:09

Mam wiadomość odnośnie ekranizacji książki ''Niebo istnieje naprawdę''-16.kwietnia premiera w Polsce.
http://www.filmweb.pl/film/Niebo+istnie ... 014-687079
''...Bóg nas nie karze.Kiedy sobie to uświadomisz, że to nie kwestia indywidualna i Twój własny plan, Twój punkt widzenia zmieni się.''
Awatar użytkownika
WERONIKA9
 
Posty: 39
Rejestracja: 05 mar 2014, 20:02
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: ''Niebo istnieje...naprawdę''-książka,film

Postautor: Krzysztoff » 08 kwie 2014, 15:21

Rewelacja ! :)

Dziękuję za informację

Myślę że się nikt nie obrazi jak wrzucimy informację na portal i facebook :)
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: ''Niebo istnieje...naprawdę''-książka,film

Postautor: WERONIKA9 » 08 kwie 2014, 17:48

;) masz rację Krzysztoffie-podaj dalej. Ja robię rodzinny wypad do kina ;)
''...Bóg nas nie karze.Kiedy sobie to uświadomisz, że to nie kwestia indywidualna i Twój własny plan, Twój punkt widzenia zmieni się.''
Awatar użytkownika
WERONIKA9
 
Posty: 39
Rejestracja: 05 mar 2014, 20:02
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: ''Niebo istnieje...naprawdę''-książka,film

Postautor: Nikita » 09 kwie 2014, 08:00

Odsluchalam to ale jakos mnie to odrzuca bo nie do konca ufam tym chrzescijanom, ktorzy na sile mowia o Jezusie....pachnie mi to takim nawracaniem....
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: ''Niebo istnieje...naprawdę''-książka,film

Postautor: WERONIKA9 » 22 kwie 2014, 19:52

Byłam, widziałam....i się :cry: (uryczałam). Film warty zobaczenia. Jak to bywa film z książką nie idzie nigdy w parze.
''...Bóg nas nie karze.Kiedy sobie to uświadomisz, że to nie kwestia indywidualna i Twój własny plan, Twój punkt widzenia zmieni się.''
Awatar użytkownika
WERONIKA9
 
Posty: 39
Rejestracja: 05 mar 2014, 20:02
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: ''Niebo istnieje...naprawdę''-książka,film

Postautor: Krzysztoff » 23 kwie 2014, 09:36

u nas też już jest mam nadzieję że w czwartek pójdę ...
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: ''Niebo istnieje...naprawdę''-książka,film

Postautor: Krzysztoff » 24 kwie 2014, 20:19

Byłem , na filmie, widziałem .... przecudny obraz , piękny , wzruszający , głęboki - myślę że mówi o nas wszystkich ale też DO NAS WSZYSTKICH

jak ktoś ma możliwość i grają go gdzieś w okolicy to bez wahania idźcie

naprawdę warto , niezła obsada

dziękuję Weronika , że o nim poinformowałaś
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Następna

Wróć do Spirytyzm w Internecie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości