kurs parapsychologia

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

kurs parapsychologia

Postautor: qaz » 07 sty 2010, 13:33

Pytanie brzmi; czy ktoś z Was /chodził/ na kurs ESKK parapsychologia?
Chodzi mi o program tego kursu czy warto go kupić
Ewa
qaz
 
Posty: 145
Rejestracja: 03 sty 2010, 10:21

Re: kurs parapsychologia

Postautor: sigma » 07 sty 2010, 15:30

Co do parapsychologii to nie wiem ale w swoim czasie zapisałem się do ESKK na zupełnie inne kursy. I na tej podstawie uważam że ESKK prowadzi kursy rzetelnie. Zaletą zaś kursów w ESKK jest to że wiedza przekazywana jest w sposób usystematyzowany i dość obszerny. A to bardzo ułatwia poznanie konkretnej dziedziny.

Nawiasem mówiąc to całkiem możliwe że się zapisze na jakiś kurs do ESKK. Odczuwam bowiem potrzebę samokształcenia.

:)

ps.: Konrad, to nie jest kryptoreklama. Napisałem po prostu co myślę ponieważ nasza Koleżanka się zapytała.
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie

Re: kurs parapsychologia

Postautor: sigma » 07 sty 2010, 16:22

A w ogóle to może się zapiszę na kurs parapsychologii ? Dlaczego właściwie nie ?
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie

Re: kurs parapsychologia

Postautor: konrad » 07 sty 2010, 20:18

sigma pisze:I na tej podstawie uważam że ESKK prowadzi kursy rzetelnie. Zaletą zaś kursów w ESKK jest to że wiedza przekazywana jest w sposób usystematyzowany i dość obszerny. A to bardzo ułatwia poznanie konkretnej dziedziny.


Też kiedyś zapisałem się na kurs w ESKK - był to kurs francuskiego i mój pierwszy kontakt z tym językiem. Kurs był nawet fajny, ale szybko go porzuciłem... Można jednak powiedzieć, że 0,01% tłumaczenia "Ewangelii według spirytyzmu" zawdzięczamy tej firmie, bo dzięki jej kursom paru słówek się nauczyłem :)
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: kurs parapsychologia

Postautor: sigma » 07 sty 2010, 20:29

Język francuski: dla początkujących, średniozaawansowanych, zaawansowanych...

Tylko paru słówek ?

:evil:

W innej sytuacji jest osoba pasjonująca się np. językami obcymi :), skłonna poświęcić im bardzo wiele, a w innej, i to zupełnie, osoba zamierzająca poznać zagadnienie (np. wybrany język obcy) w pewnym stopniu. A wtedy kurs np. ESKK jest całkiem przydatny. I po ukończeniu takiego kursu absolwent wie co robić dalej, zna podstawy zagadnienia.

Nie twierdzę że ESKK to jedyna szkoła, absolutnie nie. Ale pytanie dotyczyło akurat ESKK więc o niej piszę.

:D
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie

Re: kurs parapsychologia

Postautor: sigma » 07 sty 2010, 23:00

A poza tym to, jak głosi przysłowie z Dalekiego Wschodu, "... nawet najdłuższą drogę zaczyna się od pierwszego kroku ..."

:roll:
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie


Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości