Konflikty w Rosji

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Konflikty w Rosji

Postautor: Nikita » 24 paź 2014, 20:27

Wiekszosc Rosjan ma wyprane mozgi....Sprawiedliwosc spoleczna mozna zbudowac tylko oddolnie....to ludzka swiadomosc musi sie zmienic....
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Konflikty w Rosji

Postautor: Achill » 24 paź 2014, 20:47

pan kowalski jest redaktorem w jednym z pisam i wrzucając posty na wszystkich mozliwych postach robi sobie reklamę ,jeszcze nie widzialem aby pan kowalski pofatygowal się z odpowiedzią do swoich potencjalnych czytelników. Ja się zatem nie pofatyguję do przeczytania jego materiału.
pozdrawiam i mimo wszytko życze powodzenia p. Ludwiku
Tłumić potrzeby pospolite (...) materialne; stwarzać potrzeby intelektualne i podniosłe. Zmagać się, walczyć (...) za postęp ludzi i światów.(...) Kochać prawdę i sprawiedliwość (...) miłosierdzie, życzliwość, oto tajemnica szczęścia (...) oto obowiązek
Awatar użytkownika
Achill
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1177
Rejestracja: 29 sie 2014, 10:57

Re: Konflikty w Rosji

Postautor: Mirek » 25 paź 2014, 05:15

Już kiedyś też Achillesie o tym pisałem.
Kowalski = spamer
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Konflikty w Rosji

Postautor: Nikita » 25 paź 2014, 11:49

Ja lubie poczytac to co podrzuci pan Kowalski....ma wiedze i doswiadczenia historyczne....
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Konflikty w Rosji

Postautor: cthulhu87 » 25 paź 2014, 21:12

Achill pisze:pan kowalski jest redaktorem w jednym z pisam i wrzucając posty na wszystkich mozliwych postach robi sobie reklamę ,jeszcze nie widzialem aby pan kowalski pofatygowal się z odpowiedzią do swoich potencjalnych czytelników. Ja się zatem nie pofatyguję do przeczytania jego materiału.
pozdrawiam i mimo wszytko życze powodzenia p. Ludwiku

Niby jestem moderatorem, więc powinienem się tym przejąć, ale wydaje mi się to zupełnie nieistotne... grunt, żeby nie robił się bałagan :)
Patrząc na to zagadnienie szerzej, fakt, że facet dzięki naszemu skromnemu forum zarobi 5 centów więcej jakoś nie odmieni losów wszechświata :D
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Konflikty w Rosji

Postautor: Achill » 26 paź 2014, 06:53

5 centów :shock:
a o efekcie kuli śnieżnej słyszałeś ;P
oczywiście się nabijam ;)

Nie przepadam za takim ninja marketingiem. W moim wypadku odnosi to zupełnie innych rezultat. no ale ot juz na marginesie.
Tłumić potrzeby pospolite (...) materialne; stwarzać potrzeby intelektualne i podniosłe. Zmagać się, walczyć (...) za postęp ludzi i światów.(...) Kochać prawdę i sprawiedliwość (...) miłosierdzie, życzliwość, oto tajemnica szczęścia (...) oto obowiązek
Awatar użytkownika
Achill
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1177
Rejestracja: 29 sie 2014, 10:57

Re: Konflikty w Rosji

Postautor: konrad » 28 paź 2014, 15:33

Usunąłem post pana Kowalskiego. Myślę, że możemy potraktować pierwszy post, czyli wypowiedź Nikity jako punkt wyjścia do dyskusji :D

Nikita pisze:Wiekszosc Rosjan ma wyprane mozgi....Sprawiedliwosc spoleczna mozna zbudowac tylko oddolnie....to ludzka swiadomosc musi sie zmienic....
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konflikty w Rosji

Postautor: Nikita » 28 paź 2014, 18:30

Ja mysle, ze pan Kowalski nie mial zlych intencji... :cry:
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Konflikty w Rosji

Postautor: Obserwator » 29 paź 2014, 01:11

Polityka w wydaniu mocarstw to bardzo brudne i pełne zakłamania zjawisko mające olbrzymi wpływ na słabsze narody.

Jeśli chodzi o Rosję, to jej działanie niespecjalnie różni się od tego co realizuje na świecie USA. Różnica polega tylko na ideologicznej kosmetyce (mówię o polityce zagranicznej tych dwu państw). USA wymysliło walkę z terroryzmem przetaczając się walcem (przy między innymi udziale europejskich krajów) przez państwa muzułmańskie, a Rosja "wzięła pod opiekę" chcącą się do nich przyłączyć ludność Ukrainy.

Wojna nigdy nie jest słuszna, kiedy wyzwala się Irakijczyków spod panowania Irakijczyków, lub Ukraińców spod władzy Ukraińców. Jak dla mnie głośne potępianie Rosji za realizację polityki wielkomocarstwowej przy użyciu wojny jest zwykłą hipokryzją, jeśli krytyka pada ze strony narodów które same mają podobne zapędy. Nie znaczy to, że popieram działania Rosji. Po prostu brzydzę się stosowaniem różnych miar, do jednakowego postępowania, w zależności czy robimy to "my", czy "oni".
"Żeby zdobyć wiedzę, trzeba studiować. Żeby zdobyć mądrość, trzeba obserwować."
 Marilyn vos Savant
Awatar użytkownika
Obserwator
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 292
Rejestracja: 03 paź 2014, 22:48
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Konflikty w Rosji

Postautor: Xsenia » 29 paź 2014, 12:14

Nikita pisze:Wiekszosc Rosjan ma wyprane mozgi....Sprawiedliwosc spoleczna mozna zbudowac tylko oddolnie....to ludzka swiadomosc musi sie zmienic....

Mylisz się Nikita. Akurat moja firma współpracuje dużo z Rosją. Ciągle ktoś od nas jest tam na delegacji. Jeden z naszych pracowników ma żonę Rosjankę. Rosjanie doskonale zdają sobie sprawę jaka jest prawda i nie wierzą ślepo w to co mówią ichniejsze media. Mają też internet i znają opinie reszty świata. I to oni też zwrócili mi uwagę na to, że nas też się w mediach okłamuje na temat Ukrainy. Nam też nie mówi się wszystkiego. Oczywiście, że większość Rosjan wolałoby by Rosja się nie angażowała w konflikt na Ukrainie, ale mają tyle do gadania co my na temat "niezabierania pieniędzy z naszych emerytur". Władza nie zawsze robi to czego chce lud. Tak jest w Rosji jak i u nas.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Następna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości