Samoleczenie metodą BSM

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Samoleczenie metodą BSM

Postautor: Krzysztoff » 28 lis 2014, 12:14

Ktoś próbował tej metody ? Możecie się podzielić doświadczeniami ?
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Samoleczenie metodą BSM

Postautor: Nikita » 28 lis 2014, 13:19

A co ten skrot oznacza?
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Samoleczenie metodą BSM

Postautor: soldado » 28 lis 2014, 14:29

Nikita pisze:A co ten skrot oznacza?


Tak na szybko znalazłem:

Zabiegi metody BSM polegają na przykładaniu dłoni (ciała) do czaszki nad ośrodkami kory mózgowej, zawiadującymi chorymi częściami ciała. Promieniowanie wysyłane przez żywą tkankę komórkową dłoni pobudza te ośrodki do rozpoczęcia procesów samoleczenia.

Metodę BSM może stosować każdy. Nie trzeba w nią wierzyć ani mieć specjalnych właściwości. Trzeba tylko wiedzieć gdzie i jak trzymać dłonie na głowie. Jest to opisane w książce i pokazane na filmie video.

Działanie metody BSM polega na wyrównywaniu pola elektromagnetycznego, które zaczyna słabnąć w chorych organach. Pole to zostaje zasilone energią, którą organizm i tak stale wypromieniowuje na zewnątrz. A ponieważ BSM działa na mózg, czyli centralny układ nerwowy, będący swoistym akumulatorem i anteną organizmu, dlatego ta ilość promieniowania, którą każdy wydziela, jest wystarczająca dla wyrównania pola. Natomiast nie jest wystarczająca podczas działania na obwodowy układ nerwowy, stosowanego przy innych metodach uzdrawiania.

Dlatego metodę BSM może stosować każdy!
Pamiętaj! Metoda BSM ratuje zdrowie i życie! Musisz ją poznać!

Internauci, czy wiecie, że:
Można się samemu wyleczyć, nawet z poważnych chorób, bez leków, pieniędzy i korzystania z pomocy uzdrowicieli. Oto w Polsce została odkryta metoda, którą rozpowszechniam już od 25 lat. Wystarczy zakryć ręką ośrodek centralnego układu nerwowego, aby wywołać reakcje lecznicze. To, gdzie są rozmieszczone te ośrodki, pokazują schematy zamieszczone w podręcznikach medycznych lub napisanej przeze mnie książce.

Oficjalne środowiska medyczne próbują ukryć tą metodę lub ją bezwzględnie przemilczeć, ale nikt nie powinien być przeciwny jej rozpowszechnianiu, ponieważ dotyczy ona ratowania życia i zdrowia. Często nie dostrzegamy, że nauka jest uzależniona od koncernów, nastawionych na zysk, a nie na pomoc człowiekowi. Lekarze w samoleczeniu nie widzą korzyści finansowych tylko zagrożenie dla swojej kompetencji i autorytetu. Pamiętajmy nasze życie należy do nas i nikt nie może o nim decydować ani go wykorzystywać.

Metoda BSM przynosi zyski nam wszystkim. Przynosi zyski rządom krajów. Korporacje medyczne, powinny wejść o stopień wyżej i zająć się, jak mówi Hipokrates, rozpoznaniem sił natury i przedłużeniem życia człowieka. Wielkie korporacje medyczne muszą zmienić profil swojej produkcji, a uczelnie medyczne muszą uczyć lekarzy nowej metody i współdziałać w kierunku jak najlepszego rozpoznania jej działania w warunkach klinicznych.



Źródło: http://www.samoleczeniebsm.pl/jak-dzial ... a-bsm.html

Jeśli chodzi o praktykę...
Miałem styczność z osobą, która miała bardzo silną migrenę do tego stopnia, że gdy ją poznałem, to trzeba było wtedy mówic szeptem i zasłaniać światło. Była wtedy praktycznie w ciemnym pomieszczeniu i żadne tabletki na nią nie działały.
Przykładałem jej wielokrotnie ręce na głowę, w miejsce gdzie bolało.
Po krótkim czasie wielokrotnie mnie o to prosiła bo mówiła, ze przestaje ją boleć głowa.
Teraz praktycznie nie ma migreny.
Robiłem to intuicyjnie, a dodatkowo wiem, że u mnie to sie znacząco zwiększyło, gdy zacząłem odbierać energię ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Samoleczenie metodą BSM

Postautor: Mirek » 28 lis 2014, 18:16

Obrazek
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Samoleczenie metodą BSM

Postautor: soldado » 04 gru 2014, 19:28

Może warto wypróbować ?
Przeważnie gdy nas coś boli, to przykładamy w to miejsce rękę ;)
Tak jakoś samo z siebie :D
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Samoleczenie metodą BSM

Postautor: odnowa » 05 lis 2017, 19:01

Próbowałem tej metody przez miesiąc licząc że wzrok poprawi się. Niestety się nie poprawił.
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Samoleczenie metodą BSM

Postautor: Ingitre » 05 lis 2017, 19:30

Ja też próbowałem. Działa tak samo jak placebo.
Awatar użytkownika
Ingitre
 
Posty: 45
Rejestracja: 01 lis 2015, 12:20
Lokalizacja: Noordwijk, Holandia


Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości