Chico Xavier i Nagroda Nobla

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Chico Xavier i Nagroda Nobla

Postautor: Hansel » 18 mar 2015, 02:10

Chciałem się spytać to prawda że Chico Xavier miał za swoją działalność dostać Nagrodę Nobla ?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Chico Xavier i Nagroda Nobla

Postautor: cthulhu87 » 18 mar 2015, 08:20

A ja chciałem spytać, po co zakładasz dziesiątki tematów, które potem i tak w połowie ignorujesz? :?
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Chico Xavier i Nagroda Nobla

Postautor: Hansel » 18 mar 2015, 10:49

To jest chyba kwestia mojego Zespołu Aspergera ale po pierwsze nie powinno się drugiemu człowikowi wypominać jego wad, a po drugie ja nie ignoruję żadnego tematu gdzie mam coś sensownego do powiedzenia.
Ostatnio zmieniony 18 mar 2015, 11:15 przez Hansel, łącznie zmieniany 1 raz
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Chico Xavier i Nagroda Nobla

Postautor: Mirek » 18 mar 2015, 11:15

Z nudów? ;)
To nie czyń drugiemu, co Tobie Hansel nie miłe :)
A co z tematami, które założyłeś, a nic sensownego nie masz do powiedzenia?
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Chico Xavier i Nagroda Nobla

Postautor: Pablo diaz » 18 mar 2015, 12:11

Mysle,lecz moge sie mylic,ze dobrym rozwiazaniem byloby zalozenie kacik dla poczatkujacych spirytystow .Na przyklad Hansel w takim kaciku zalozylby swoj ,,Podkacik Hansela,,gdzie zadawalby nieszkskonczona ilosc pytan nie ,,przyslaniajac,, innych cennych rownie jak jego watkow.
Powinnismy kochani brac pod uwage nowo zlogowanych jak i tych ktorzy sie nie zarejestrowari na forum ,a ktorzy czytaja forum ,moga niepotrzebnie natknac sie na przeszkody w postaci lawinowych nie koniecznie zwiazanych z tematem postami.
Rowniez jest opcja SZUKAJ,gdzie mozna dostac odpowiedz na wiele nurtujacych nas pytan.I ominac zakladanie nowych tematow. :)
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Chico Xavier i Nagroda Nobla

Postautor: bernadeta1963 » 18 mar 2015, 12:34

Jeśli mówicie poważnie , to dobry pomysł . Ja też się trochę gubię w spirytyźmie . Nigdy nie wiem kiedy piszecie poważnie , a kiedy żartujecie . Chyba jestem za poważna .
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Chico Xavier i Nagroda Nobla

Postautor: danvue » 18 mar 2015, 15:59

Myślę, że to dobry pomysł Hansel, założenia jednego tematu, gdzie będziesz zadawał pytania, bo zakładanie nowych tematów z jednymi pytaniami nie wygląda dobrze. Nie ma w tym negatywnych emocji kierowanych do Ciebie, po prostu kwestia organizacyjna. ;)
Chico miał dostać pokojową nagrodę Nobla, ale dostała w końcu Matka Teresa ;)
Uderzył z nieba grom
i wypalił w ziemi znak
znak ten wielki był jak dom
to był krzyż, a obok stał
z postury szczupły, wysoki gość
ale słowa miał jak stal
ludzie wnet oblegli go
krzycząc: Tak! To Ten! To On!
Awatar użytkownika
danvue
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 459
Rejestracja: 12 paź 2013, 17:31

Re: Chico Xavier i Nagroda Nobla

Postautor: Hansel » 18 mar 2015, 16:20

bernadeta1963 pisze:Nigdy nie wiem kiedy piszecie poważnie , a kiedy żartujecie . Chyba jestem za poważna .

Ja mam tak samo, ale nie chcę żeby coś tutaj było robione tylko ze względu na mnie. Nie jestem aż tak ważny...
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Chico Xavier i Nagroda Nobla

Postautor: Arronax » 19 mar 2015, 08:38

Każdy jest ważny :) . Dobry pomysł, albo po prostu wątek na pytania różnorakie założyć :) .
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: Chico Xavier i Nagroda Nobla

Postautor: gaba75 » 19 mar 2015, 11:49

Uważaj Hansel na tych wszystkich "spirytystów". To sekta. Oni nie pomagają, bo nie umieją pomóc. Powiesz takiemu prawdę, to Cię wykorzysta, przemiele i wypluje na Ciebie swoje żale i problemy dnia codziennego. Ja też dostałam od nich baty, tylko dlatego, że jestem dobrą matką a nie toksyczną. Albo dlategoi, że poprosiłam o przyjaźń, której nie mogą mi dać bo sami nie potrafią się przyjaźnić i miłować. Umieją tylko pięknie pisać i wymagać od innych tego samego, a już o dawaniu z siebie miłosierdzia nie wiedzą zupełnie nic. Zatem Hansel, powiedz co masz powiedzieć -prawdę- i omiń tych szaleńców, materialistów, którzy nic nowego nie wymyślili, a powinni Chico Xsaviera doceniać, bo każdego szanował i nigdy nie atakował ani nie śmiał się głupim ironicznym uśmiechem. Ja już się przyzwyczaiłam do ataków. Nigdy tu nikt mi nie pomógł profesjonalnie, jak spirytysta a śmią nazywać siebie spirytystami. Proszę o szacunek dla każdego.
I jeśli Hansel miał chęć zapytać o Chico Xsaviera, to powinniście przez wzgląd na szacunek do Chico odpowiadać dotąd aż Hansel zrozumie.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Następna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości