Puk, puk to ja, fruwla

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Puk, puk to ja, fruwla

Postautor: fruwla » 28 kwie 2015, 17:20

:D Witam wszystkich na Forum !
Od dluzszego czasu zagladam do Was, dzisiaj postanowilam sie zarejestrowac.
Tak naprawde, to nie wiem kim jestem , czy spirytystka, czy szamanka, czy wiedzaca, albo moze zwyczajna kobieta,
z odrobina niezwyczajnej wyobrazni ???
Kiedy mialam 16 lat, pod wplywem bardzo tragicznego przezycia i zwiazanych z nim niezwyklch doznan,zaczelam poszukiwac odpowiedzi na tysiace pytan i powoli wchodzic w swiat duchowych energii.
Dzisiaj, po latach stwierdzam, ze mimo mojej niemalej wiedzy, nadal ciagle sie ucze i wiem ze nic nie wiem.
To tyle o mnie na poczatek.
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Puk, puk to ja, fruwla

Postautor: Filaretka » 28 kwie 2015, 17:36

Witam cieplutko! :)
(...) Bezpieczna... W objęciach jego skrzydeł
Unoszę się, zachwycam i poddaję chwili ulotnej.
Wysoko wśród gwiazd, wśród aniołów...
Tutaj jestem wolna, tutaj jestem w domu.
Awatar użytkownika
Filaretka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 117
Rejestracja: 25 cze 2012, 20:16
Lokalizacja: Poznań

Re: Puk, puk to ja, fruwla

Postautor: Krzysztoff » 28 kwie 2015, 18:48

cześć ;)
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Puk, puk to ja, fruwla

Postautor: Xsenia » 29 kwie 2015, 08:09

Witaj serdecznie :)
Bardzo zainteresowała mnie twoja opinia o sobie: szamanka. Mogłabyś to rozwinąć? :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Puk, puk to ja, fruwla

Postautor: Riko » 29 kwie 2015, 13:20

Hej! :)
jestem dzieckiem ziemi i nieba gwiaździstego,ale mój ród jest niebiański
Awatar użytkownika
Riko
 
Posty: 84
Rejestracja: 03 mar 2015, 20:55
Lokalizacja: Dublin

Re: Puk, puk to ja, fruwla

Postautor: fruwla » 29 kwie 2015, 13:48

Filaretka, Krzysztoff, Xsenia, Rico - serdecznie wam dziekuje za mile powitanie.
Typowa szamanka nie jestem.Powiedzialabym raczej, ze lacze w sobie wiele elementow.
Poznalam moich zwierzecych przyjaciol, pierwszym jest duzy czarny ptak, nie wiem czy to wielka wrona czy tez maly kruk.Drugim jest jasnoszary wilk. Czarny ptak przchodzi rzadko, ale zawsze z wiadomosia o nieodwracalnosci.
Dzwieki bebna towarzsza mi od dziecka,zawsze dotykaja glebokich pokladowmojej duszy ,sa dla mnie bardzo wazne, kiedys przy ich dzwiekach bylam na rynku prowadzona boso po kocich lbach na stos. Na tym samym rynku na ktorym latami mieszalam i gotowalam na ogniu rozne ziola w wielkich metalowych kotlach.
Moja chrzestna matka byla kobieta wiedzaca i szeptunka. A ze byla kobieta strachliwa, wszstko odbywalo sie w wielkiej tajemnicy.
Jej dziadek, a moj pradziadek (ktorego nigdy nie poznalam, bo zginal smiercia tragiczna ponad dwadziescia lat przed moimi narodzinami ) ktory praktykowal ziololecznictwo i semantyke jest moim posrednikiem z zaswiatami.
Mowi do mnie pismem automatycznm. Nie wszystko rozumiem.
Ja tez jestem semantyczka , szeptunka , poredniczka. Czasami pomagam duszom. Czasami pomagam ludziom.
Potrafie czytac w intencjach. Mam intensywny kontakt z moim duchowym opiekunem, ktory czasami spelnia moje madre prosby. Wybralam samotna sciezke.
Jest tego jeszcze sporo, moze wkrotce napisze wiecej o sobie. Aaaaale, niestety nie za bardzo lubie pisac. :?
Pozdrawiam tez wszystkich ktorzy mnie czytaja a sie nie przywitali :)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Puk, puk to ja, fruwla

Postautor: karolina86 » 29 kwie 2015, 14:04

cześć :)
karolina86
 
Posty: 116
Rejestracja: 12 wrz 2014, 22:23
Lokalizacja: Gliwice

Re: Puk, puk to ja, fruwla

Postautor: Xsenia » 29 kwie 2015, 14:27

fruwla pisze:Dzwieki bebna towarzsza mi od dziecka,zawsze dotykaja glebokich pokladowmojej duszy ,

Mam tak samo. Rytmiczny glos bębna wyrywa mnie do tańca, nieodmiennie i zawsze muszę się hamować. Zawsze taki rytm czuję całym ciałem.

fruwla pisze:kiedys przy ich dzwiekach bylam na rynku prowadzona boso po kocich lbach na stos

Boisz się ognia?

fruwla pisze:Ja tez jestem semantyczka , szeptunka , poredniczka.

Czy ludzie ci ufają, czy raczej się ciebie boją?

Wybacz że tyle pytam, ale szeptunki zawsze bardzo żywo mnie interesowały :) A ty jesteś po prostu wiedźmą. Wiedźma = kobieta, która ma Wiedzę. :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Puk, puk to ja, fruwla

Postautor: fruwla » 29 kwie 2015, 17:54

Hej :) Karolina86
.....Xsenia, odpowiadam na Twoje pytania, otoz ognia sie nie boje, fascynuje mnie jego sila, lubie patrzec w plomien i grzac sie jego energia.Chodzi mi o ogien, ktory mozna opanowac.
Ludzie sie mnie nie boja, (dzieciaki i zwierzaki tez nie) wprost przeciwnie, zblizaja sie do mnie poniewaz w podswiadomosci wiedza, ze zostana w jakis sposob przezemnie obdarowani.
Nigdy nie odmawiam proszacemu, i jesli jest to w mojej mocy a nie czyni nikomu krzywdy zawsze pomagam.
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Puk, puk to ja, fruwla

Postautor: cthulhu87 » 29 kwie 2015, 18:51

cześć :)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Następna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości