Czytajmy ;)

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Czytajmy ;)

Postautor: danut » 09 lut 2016, 22:53

A mój starszy syn? Dlaczego on potrafi przyjść i w ogóle tu nie zaglądając, ani nie mając takich jak my zainteresowań powtórzyć Twoje zdania jakby Ciebie cytował? Czasami śmieje się i drapie po głowie i pytam - no co jest grane?.. Ale nie tylko on, młodszy także pierwszy zainteresował mnie teledyskiem Time after time a bardzo dużo było takich scen.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Czytajmy ;)

Postautor: soldado » 09 lut 2016, 22:54

danut pisze:A mój starszy syn? Dlaczego on potrafi przyjść i w ogóle tu nie zaglądając, ani nie mając takich jak my zainteresowań powtórzyć Twoje zdania jakby Ciebie cytował? Czasami śmieje się i drapie po głowie i pytam - no co jest grane?.. Ale nie tylko on, młodszy także pierwszy zainteresował mnie teledyskiem Time after time a bardzo dużo było takich scen.


Do tego dodaj swoją córkę i mojego młodszego syna ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Czytajmy ;)

Postautor: danut » 09 lut 2016, 22:55

soldado pisze:
danut pisze:A mój starszy syn? Dlaczego on potrafi przyjść i w ogóle tu nie zaglądając, ani nie mając takich jak my zainteresowań powtórzyć Twoje zdania jakby Ciebie cytował? Czasami śmieje się i drapie po głowie i pytam - no co jest grane?.. Ale nie tylko on, młodszy także pierwszy zainteresował mnie teledyskiem Time after time a bardzo dużo było takich scen.


Do tego dodaj swoją córkę i mojego młodszego syna ;)

No właśnie też miałam to napisać, ale nie chciałam się rozpisywać.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Czytajmy ;)

Postautor: soldado » 09 lut 2016, 23:00

danut pisze:
soldado pisze:
danut pisze:A mój starszy syn? Dlaczego on potrafi przyjść i w ogóle tu nie zaglądając, ani nie mając takich jak my zainteresowań powtórzyć Twoje zdania jakby Ciebie cytował? Czasami śmieje się i drapie po głowie i pytam - no co jest grane?.. Ale nie tylko on, młodszy także pierwszy zainteresował mnie teledyskiem Time after time a bardzo dużo było takich scen.


Do tego dodaj swoją córkę i mojego młodszego syna ;)

No właśnie też miałam to napisać, ale nie chciałam się rozpisywać.


Mój młodszy syn jest numerologiczną 22 ką.
Ma niecałe 2 lata i od początku jest bardzo poważny, jak na swój wiek i czuję, że był tutaj więcej razy ode mnie.

W tym życiu staramy się otaczać bratnimi duszami, a dusze, które nie nadają na tych samych falach co my, eliminujemy ze swojego otoczenia...
Nawet wtedy, gdy są nam biologicznie bardzo bliskie.
Jeżeli tkwimy w związkach z osobami, które nie są tacy jak my, to męczymy się.
Wiem to zarówno ja, jak i wiesz już to i Ty...
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Czytajmy ;)

Postautor: danut » 09 lut 2016, 23:05

Niecałe dwa lata różnicy, tak jak zachodziły pomyłki z utrafieniem w czas w moich przygodach z inną rzeczywistością i rodzi mi się wnuk. Jest taki dumny , poważny, reaguje śmiechem, gdy my coś śmiesznego powiemy, po prostu zachwyca i szokuje mnie. To wszystko jest w jakiś sposób splątane.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Czytajmy ;)

Postautor: soldado » 09 lut 2016, 23:07

danut pisze:Niecałe dwa lata różnicy, tak jak zachodziły pomyłki z utrafieniem w czas w moich przygodach z inną rzeczywistością i rodzi mi się wnuk. Jest taki dumny , poważny, reaguje śmiechem, gdy my coś śmiesznego powiemy, po prostu zachwyca i szokuje mnie. To wszystko jest w jakiś sposób splątane.


Na pewno też swój chłop :D
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Czytajmy ;)

Postautor: danut » 09 lut 2016, 23:08

Na pewno. :D
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Czytajmy ;)

Postautor: soldado » 09 lut 2016, 23:13

Nieraz, gdy czegoś ważnego nie rozumiałem, podsuwali mi od razu ,,podpowiedzi''.
Pierwszą taką ,,podpowiedzią'' była książka Michaela Newtona ,,Wędrówka Dusz''.
Dzięki tej książce wykonałem zwrot o 180 st.
W niej bardzo ważne jest wszystko to, do czego doszedł Michael Newton o ,,time after time''.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Czytajmy ;)

Postautor: danut » 09 lut 2016, 23:18

Tak, poznanie pochodzenia swojej duszy oraz odnalezienie osób z grupy bratnich dusz zasługuje na miano odkrycia rzeczy najważniejszych.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Czytajmy ;)

Postautor: soldado » 09 lut 2016, 23:38

danut pisze:Tak, poznanie pochodzenia swojej duszy oraz odnalezienie osób z grupy bratnich dusz zasługuje na miano odkrycia rzeczy najważniejszych.


W spirytyzmie, nawet teraz na tej stronie na samej górze, z prawej strony od napisu ,,forum spirytystyczne'', jest wizerunek krzewu winogron.
To jest symbol bratnich dusz...
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości