Komu przekazać jeden procent podatku ?

W jaki sposób pomóc innym? Ten dział forum stworzony został po to, by wzajemnie się inspirować do działań charytatywnych... Zapraszamy do dyskusji!

Komu przekazać jeden procent podatku ?

Postautor: Pablo diaz » 19 kwie 2015, 09:08

Jeśli nie wiecie, komu przekazać 1 proc. podatku? "Mamo, To Ja" sporządziło subiektywną listę stowarzyszeń i organizacji, którym warto w tym roku przekazać 1 proc. podatku. :)

http://babyonline.pl/mamo-to-ja-poleca- ... ,r1p1.html
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Komu przekazać jeden procent podatku ?

Postautor: Mirek » 19 kwie 2015, 10:46

Ja przekazałem 1% podatku na lokalne hospicjum.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Komu przekazać jeden procent podatku ?

Postautor: cthulhu87 » 19 kwie 2015, 17:14

Ja przekazuję 1% na fundację Koci Pazur, która zajmuje się pomaganiem bezdomnym kotom - sterylizacją, dokarmianiem, leczeniem i znajdowaniem domów - stałych i tymczasowych - potrzebującym zwierzakom. Zainteresowanym polecam ich profil na facebooku albo stronę http://www.kocipazur.org/
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Komu przekazać jeden procent podatku ?

Postautor: Krzysztoff » 19 kwie 2015, 17:28

lokalne hospicjum domowe dla dzieci
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Komu przekazać jeden procent podatku ?

Postautor: czarnyMag » 21 sty 2016, 00:10

Krzysztoff pisze:lokalne hospicjum domowe dla dzieci


Podaj mi namiar na to hospicjum! Jest mi obojętne w jakim to mieście. Nr KRS i nr konta.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Komu przekazać jeden procent podatku ?

Postautor: Xsenia » 21 sty 2016, 12:23

Jeśli byłby ktoś skory do pomocy bardzo chorym trojaczkom, które urodziły się mocno przed czasem, to poniżej jest strona z wszystkimi potrzebnymi danymi:

http://www.milosc-do-potegi-trzeciej.pl ... .html#more
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Komu przekazać jeden procent podatku ?

Postautor: gaba75 » 22 lut 2016, 16:45

Jeśli ktoś może to proszę o wsparcie dla jednej z podopiecznych Fundacji Dzieciom "zdążyć z pomocą". Numer konta czy KRS, i więcej info na priv.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Komu przekazać jeden procent podatku ?

Postautor: IwonaJ » 24 lut 2016, 14:39

Ja proponuje wesprzeć organizację wsparcia w zakresie psychiatrii
IwonaJ
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2016, 14:32

Re: Komu przekazać jeden procent podatku ?

Postautor: Pablo diaz » 24 lut 2016, 20:55

Większość chorób psychicznych ma podłoże karmiczne ,za pieniążki nie uzdrowimy chorych na schizofrenie ,depresje,nerwice itd.

Ostatnio zrobiono ogromny krok Światowe Stowarzyszenie Psychiatryczne oświadczyło ,że do edukacji i badań praktyk klinicznych psychiatrii ,należy formlanie wprowadzić element duchowości .
Jest to wielki krok ,aby odsłonić przyczynę wielu chorób dotykających społeczeństwo .
http://wpanet.org/detail.php?section_id ... ent_id=541

Kiedy zadano pytanie Dr.Davis Burns ,żwyciężcy nagrody fundowanej przez AE Bennett Towarzystwo Bioetyki i Psychiatrii na temat stanu chemicznego i nierównowagi serotoniny w mózgu odpowiedział:
Spędziłem pierwsze lata mojej kariery na badaniu metabolizmu serotoniny,ale nigdy nie znalazłem
żadnych przekonujących dowodów,że jakiekolwiek zaburzenia psychiczne w tym depresja była spowodowana niedoborem serotoniny w mózgu.W rzeczywistosci nie ma sposóbu ,aby zmierzyć poziom serotoniny u człowieka
,więc nie ma możliwosci ,aby dokładnie to przebadać.

Psychiatrzy twierdzą,że choroby psychiczne są pochodzenia neurobiologicznego,wydali miliardy dolarów i nie
udowodnili tej teorii.
Psycholog Bruce Levine jest jednym z tych,który wyprostował tą teorię ,twierdząc,
że nie zostały ustalone żadne biochemiczne i genetyczne markery dla deficytu koncentracji,depresji,schizofrenii,lęków, nerwic,nałogowego nadużywania alkoholu ,leków,narkotyków,przejadania się,hazardu lub innych urazów i zaburzeń
psychicznych .
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Komu przekazać jeden procent podatku ?

Postautor: Nikita » 25 lut 2016, 08:21

Nasz polski wybitny psychiatra Antoni Kepinski wysnul wniosek ze choproby psychiczne powstaja przez zle nawyki...przez ciagle powtarzane zle nawyki myslowe i czynowe, czyli jezeli lamiemy prawo moralne i postepujemy zle tio moze to zaowocowac jakas mania przesladowcza lub schizofrenia jesli bedziemy chcieli cos ukryc ...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31


Wróć do Działania charytatywne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości