Sny i wywieranie wpływu

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: 000Lukas000 » 19 kwie 2016, 20:43

"Skoro temat brzmi - "Sny i wywieranie wplywu", moze wypowie sie tu ktos, kto praktykuje swiadome sny i potrafi sterowac akcja swojego snu?"


Chyba już sama wiesz, w końcu zastosowałaś to o czym ci mówiłem.

Pomyślisz że spadasz, i spadasz, pomyślisz że nie chcesz spadać, i spadasz, pomyślisz że stoisz na ziemi, i już nie spadasz a stoisz na ziemi.

Każdy nasz lęk ma swoją rzeczywistą przyczynę, a rzeczywistość wcale nie jest taka prosta, jakby się mogło wydawać.


Owszem, choć nie doszukujmy się tu na siłę interwencji duszy, gdy chodzi po prostu o naszą psychę i nieprzerobione problemy
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: danut » 19 kwie 2016, 20:47

anima pisze:Skoro temat brzmi - "Sny i wywieranie wplywu", moze wypowie sie tu ktos, kto praktykuje swiadome sny i potrafi sterowac akcja swojego snu?

Mnie sie conajmniej raz cos takiego zdarzylo... Sen zaczal sie jak horror - jakis psychopata przesladowal moja kolezanke.. Najpierw bylam zaangazowana w akcje, rozmawialam z nim i tlumaczylam, zeby zostawil ja w spokoju (do mnie nic nie mial), ale gonil ja nadal..
W koncu zmeczylam sie tym horrorem i postanowilam przejsc do innej akcji. I akcja sie na zyczenie zupelnie zmienila. A na koniec snu wyjasnil sie ten pierwszy (tzn. - dobre zakonczenie horroru).

(nawiasem mowiac ten sen o psychopacie przesladujacym moja kolezanke, okazal sie snem proroczym. W nowym domu, sasiad z gory zaczal przesladowac ja i jej corki. Musiala sie wyprowadzic do innego miasta).

Dobra uwaga. Przede wszystkim zacząć potrzeba od dania nam wolnej woli, którą potrzeba wykorzystywać w dobrym kierunku wpływając nią na rzeczywistość, a prawdziwy sen, nie majaki, bo nie o nich tutaj piszemy, mam taką nadzieję - to są do niej plany. Świadomy sen nie polega na urzeczywistnieniu się naszych marzeń i to nie one powinny brać w nim udziału, choć często ludziom mylą się te pojęcia i zaczynają techniki świadomego śnienia od wizualizacji swoich marzeń, a to jest zupełnie coś innego. Świadomy sen to taki, w którym masz wolną wolę i swoją świadomość, swoje prawdziwe pragnienia i to co drzemie głęboko w źródle Twojej duszy, reagujesz w nich tak jakbyś zareagowała naprawdę na pojawiające się zagrożenia, bo każda twoja odpowiedź jest wyrażaniem zgody na mającą nadejść rzeczywistość, lub sprzeciwieniem się jej. To w snach potrafisz ją od siebie oddalić, gdy jest dla Ciebie groźna, np. śnisz jak wyżej o zagrożeniach, gdy tylko zareagujesz poprawnie i nie poddasz się takiemu wyborowi - niech dzieje się co chce.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: danut » 19 kwie 2016, 21:08

danut pisze:http://innemedium.pl/wiadomosc/naukowcy-stwierdzili-ze-nasze-sny-moga-byc-realne

Unikajmy niepotrzebnego linkowania, wytłumacz sprawę własnymi słowami, a lepiej będzie to przyjęte :)

Ten link zawiera potwierdzenie do moich słów, wszystkiego tego co na temat pewnej grupy snów tu już napisałam, tu i w innych tematach oraz w swojej książce. Udowodniono doświadczalnie, że sny nie są tylko halucynacjami i marami, a z niektórych z nich ludzie wchodzący w inną rzeczywistość, która wydaje się być jak najbardziej fizyczna/realna potrafią przenosić przedmioty. W taki sposób przenosić, nie materializować, co błędnie kiedyś zinterpretowano potrafił np. jasnowidz Ossowiecki, a także ja - przeniosłam z innej rzeczywistości książkę, gazetę, zupki, skarpetki... Ważne jest to, ze przedmioty te pojawiają się jakby z naszej przyszłości, bo zwykle nie ma takich samych w ogóle w naszej rzeczywistości, ale pojawiają się one w niej dopiero później.

Takie linki zaśmiecają w dużej ilości fora, więc skoro wyraziłaś zdanie to niepotrzebnie wstawiasz link. później rozmowy zaczynają się przez wzajemne linkowanie, a tego lepiej unikać. Dlatego właśnie zwróciłem na to uwagę.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2016, 21:09 przez danut, łącznie zmieniany 1 raz
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: OneNight » 19 kwie 2016, 21:08

anima pisze:Skoro temat brzmi - " Sny i
wywieranie wplywu" , moze wypowie
sie tu ktos, kto praktykuje swiadome
sny i potrafi sterowac akcja swojego
snu?


Proszę bardzo;
"Pomyślisz że spadasz, i spadasz,
pomyślisz że nie chcesz spadać , i
spadasz, pomyślisz że stoisz na
ziemi , i już nie spadasz a stoisz na
ziemi"


Rozwinę jeszcze tą myśl. Najpierw spełniają się obawy, bo mózg ma skłonność do wiary w nie, a wiara tworzy świat snów(między innymi). Musisz się skupić na tym, co chcesz osiągnąć, nie na tym czego nie chcesz.


Moje próby dreamwalkingu kończyły się fiaskiem, nawet w asyście "przewodnika sennego", choć miałem dobre intencje, ale nieoficjalnie jest to możliwe;
Pewien podróżnik oobe zapisał w swoim dzienniku podróż, w której ktoś mu tłumaczył, że wspólne śnienie jest możliwe. Niestety tak jak w przypadku księgi duchów, nie podał sposobu.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: czarnyMag » 30 kwie 2016, 00:14

OneNight pisze:Moje próby dreamwalkingu kończyły się fiaskiem, nawet w asyście "przewodnika sennego", choć miałem dobre intencje, ale nieoficjalnie jest to możliwe;
Pewien podróżnik oobe zapisał w swoim dzienniku podróż, w której ktoś mu tłumaczył, że wspólne śnienie jest możliwe. Niestety tak jak w przypadku księgi duchów, nie podał sposobu.


a jak się do tego śnienia przygotowujesz? zasypiasz z myślą że wyjdziesz z ciała? zasypiasz z myślą że wzywasz przewodnika?
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: OneNight » 30 kwie 2016, 12:54

Nie przygotowywałem się - wchodziłem w świat snów, a przewodnik sam mnie zaczepił. Podczas prób odkryłem wiele ciekawych rzeczy, które używam w życiu codziennym. Mimo to, już tego nie praktykuję - przez sen nie wejdę do cudzego snu. Musiałem więc zmienić sposób dreamwalkingu na wyższy poziom - oobe. Szczegółów nie ujawnię, bo ktoś mógłby ich użyć przeciwko mnie(zaatakowanie osoby, do której próbuję się dostać, również traktuję jako atak na mnie).
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: danut » 30 kwie 2016, 13:07

Oczywiście, że to działa w dwie strony :D Nic płazem nie uchodzi. Ja np. mam bardzo silną ochronę i może zaboleć każda próba włamu.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: OneNight » 30 kwie 2016, 13:12

Chodziło mi o to, że każda próba ataku na 'mój obiekt badań' będzie przeze mnie odczuwana jako atak na mnie.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: danut » 30 kwie 2016, 13:14

OneNight pisze:Chodziło mi o to, że każda próba ataku na 'mój obiekt badań' będzie przeze mnie odczuwana jako atak na mnie.


Jeśli jesteście jakoś połączeni, np. z jednej grupy dusz to tak, jest taka możliwość i tez to odczujesz...
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: OneNight » 30 kwie 2016, 13:41

Nie potrzebuję telepatii, mam swoje dojścia.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości