Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: OneNight » 02 maja 2016, 21:58

Nataszo, coś na poprawę humoru http://astroweb.pl/pl/osoby-z-grupa-krwi-rh-minus-sa-potomkami-kosmitow :lol:

PS: 15% populacji.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: danut » 02 maja 2016, 22:09

OneNight pisze:Nataszo, coś na poprawę humoru http://astroweb.pl/pl/osoby-z-grupa-krwi-rh-minus-sa-potomkami-kosmitow :lol:

PS: 15% populacji.


Dałabym Ci link do dyskusji, ale nie wiem może już go masz? Ale mówiłam,że ta liczba 7 to przesadzona, spreparowana, bo jest ich tylko czworo, a i to się nie mogą miedzy sobą pogodzić.
tylko po jakie co bezprzerwy o mnie walczą , ciekawe co ja mam takiego w krwi? :lol:
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: Natasza » 02 maja 2016, 22:10

OneNight wiedziałam wiedziałam!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ty szelmo :twisted:

mówiłam, że jesteś typem poszukiwacza :mrgreen:
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: OneNight » 02 maja 2016, 22:24

Otaczają mnie kosmici :o
Tylko mi nie mów, że też posiadasz oczy w kolorze... em.. ciemno niebieskim?

:lol:
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: danut » 02 maja 2016, 22:34

OneNight pisze:Otaczają mnie kosmici :o
Tylko mi nie mów, że też posiadasz oczy w kolorze... em.. ciemno niebieskim?

:lol:


Kogo pytasz? Bo nie wiem a też biorę udział w dyskusji.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: Estia72 » 02 maja 2016, 23:31

Tez mam RH- i oczy w kolorze ciemnoniebieskim nie wiem co ma to wspolnego z kosmitami ale w takim razie witajcie w klubie ;)
Tylko nie jestem pewna czy powinnam sie z tego faktu cieszyc....
A tak na powaznie -Zawsze sie zastanawialam czy wlasnie osoby ktore doswiadczaja kontaktow z ufo czy porwan czy to wlasnie nie wiaze sie jakos ze specyficzna grupa krwi,ale jak mi wiadomo nikt ze srodowiska ufologicznego takich badan nie prowadzi...a szkoda :roll:
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: danut » 02 maja 2016, 23:51

No dobra, to dyskutujecie o książce, która jest o rzeczywistości naszej ludzkiej i rzeczywistościach z nią połączonych, czy o kosmitach? Autor polecił temat zamknąć, bo już jej nie poleca. :) Ja nie mam niebieskich oczu, nie jestem blondynką to Naziści prawdopodobnie jako tę z nieczystej rasy by mnie odstrzelili. Zastanówcie się, czy w historii nie było podobnych poglądów i z jakiej żądzy stworzonych? Naziści- czysta rasa panów- okultyzm.

Proszę, to nie tylko takie moje zdanie https://ripsonar.wordpress.com/2013/04/ ... -i-hitler/
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: Natasza » 03 maja 2016, 06:32

Estia wspaniale :D :D :D :D

wprawdzie ja mam jasnoblond włosy ale czarne oczy 8-) coś w genach otrzymałam prócz RH minus a podobno mają wielkie czaaaarne oczyyyy, ale to są tylko ich lekarze, najniższy szczebel podobno w ich układzie

p.s. aby nie przeszkadzać danut, to jesli ktoś ma swoje doświadczenia z Istotami z innych wymiarów rozumiane przez niektórych jako UFO/USO/NOL zapraszam do mojego watku- on jest otwarty dla otwartych umysłów i największe dziwności , pełna dowolność udziwnień
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: soldado » 03 maja 2016, 21:04

Natasza pisze:Estia wspaniale :D :D :D :D

wprawdzie ja mam jasnoblond włosy ale czarne oczy 8-) coś w genach otrzymałam prócz RH minus a podobno mają wielkie czaaaarne oczyyyy, ale to są tylko ich lekarze, najniższy szczebel podobno w ich układzie

p.s. aby nie przeszkadzać danut, to jesli ktoś ma swoje doświadczenia z Istotami z innych wymiarów rozumiane przez niektórych jako UFO/USO/NOL zapraszam do mojego watku- on jest otwarty dla otwartych umysłów i największe dziwności , pełna dowolność udziwnień


Ponieważ wątek Nataszy został przez Nią zamknięty, to nie pozostaje mi nic innego, jak pożegnać się ze wszystkimi na tym forum.
Pozdrawiam Was serdecznie i do napisania w przyszłości.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: OneNight » 03 maja 2016, 21:42

Opuszczasz nas? Rozumiem, że chcesz przez to nadać sobie tajemniczości? :D

A więc do napisania! Mam nadzieje, że wtedy już nie będziesz mi wmawiał, że widzisz wokół mnie ducha :lol:

PS: Nie, to nie wyśmiewanie.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości