Równoległe światy

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Równoległe światy

Postautor: Estia72 » 03 maja 2016, 10:57

Danut wymagasz zbyt wiele ode mnie ;)
To naprawde czytalam wiele lat temu, temat mnie zainteresowal ze wzgledu na to ze bylo to cos innego niz zwykle sie czyta.
Ogolny scenariusz byl taki ze osoby po prostu znikaly czy dematerializowaly sie na oczach rodziny , dotyczylo to rowniez w jednym przypadku psa...
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Równoległe światy

Postautor: danut » 03 maja 2016, 11:13

No właśnie. Był też słynny opis zniknięcia chłopca w XVIII w.- który udał się z wiaderkiem do studni po wodę i zniknął, urwały się ślady jego stóp na śniegu, w którymś miejscu. Potem rodzina słyszała przez kilkanaście dni wołanie chłopca, ale nie potrafiła go zlokalizować. Sprawę badało wiele ludzi ściągniętych tam na pomoc - i nic nie odkryto, ani nie wyjaśniono. Ja opisuje gdzie byłam i co się ze mną działo podczas powiedzmy takiego zniknięcia stąd. Była jedna osoba przeniesiona razem ze mną, ale niestety ona nie opisze swoich relacji z tych przeniesień, bo jest nią mężczyzna, który nie żyje i z którym miałam spotkania po jego śmierci.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Równoległe światy

Postautor: Estia72 » 03 maja 2016, 11:18

Danut ale pies powracal :D , wygladalo to tak jak by widzial kogos niewidzialnego kogo dobrze znal ,znikal po czym za chwile pojawial sie spowrotem, ale niestety pies nie mowil wiec nie mogl podac jakis szczegulow z tych podrozy :lol:
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Równoległe światy

Postautor: danut » 03 maja 2016, 11:19

To trudno może jestem jak ten pies, jak małpa, co tam, ale ja mówię.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Równoległe światy

Postautor: Estia72 » 04 maja 2016, 08:51

danut pisze:To trudno może jestem jak ten pies, jak małpa, co tam, ale ja mówię.


Hihihi Danut jestes naprawde zabawna! :lol:, nie w tym kontekscie to napisalam ,wierze Ci :)
Chodzi mi o to wlasnie ze wiekszosc ludzi nie wraca i nie spotkalam jeszcze osoby ktora powrocila z "takiej wycieczki" dlatego Twoja relacja jest bezcenna! Czy ona jest opisana w Twojej ksiazce?

Wracajac do tematu....
O ile dobrze zrozumialam gdzies na forum z Twoich postow oprocz podrozy w inny wymiar doswiadczylas tez bilokacji. Czy moglabys szerzej opisac tutaj jak to wyglada, jak to odczuwalas , sa relacje swiadkow ze pewne osoby doswiadczyly bilokacji ale nie ma szczegolowych relacji osob ktore tego doswiadczaja ,ja bynajmniej sie z tym nie spotkalam nigdzie i bardzo mnie ten temat interesuje :)
Doswiadczylam juz wiele dziwnych rzeczy :roll: ale takich doswiadczen jak Ty nie mam, wiec prosze napisz cos wiecej o tym :)
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Równoległe światy

Postautor: danut » 04 maja 2016, 09:28

Tak, szczegółowe relacje z różnorakich typów moich doświadczeń zajmują pół książki, a ma ona 400 stron. Jak odczuwałam bilokacje. Byłam wtedy bardzo przez to zdezorientowana. Takie najważniejsze spostrzeżenia to zaginięcie dnia i znowu przeskok na odcinku drogi - dostrzegłam i w tym pewne niezgodności z naszym czasem i przestrzenią. Zresztą znikanie i odzyskiwanie pełnej sprawności świadomości w jednym ciele miało miejsce zawsze po ustaniu tego zjawiska. Za najważniejszy szczegół uważam jednak przeskoki świadomości z jednego do drugiego ciała z zabieraniem odczuć, usłyszanych słów, prowadzonej rozmowy w tym drugim miejscu. Wprowadzało to wielkie zamieszanie w moim rozumowaniu np. takie - przecież byłam w swoim domu, rozmawiałam z ojcem - no, ale kiedy skoro od dwóch dni leżę w szpitalu? Nie umiałam tego zrozumieć, ani poskładać. Zmianie ulegało także moje ubranie w tym samym czasie, inne dla tych dwóch ciał. Skórzane spodenki jakby z poza czasu( przyszłościowe) pojawiły się w mojej bilokacji z łąki. Pozostawione ciało na łące wykonywało automatyczną czynność zgrabywania siana z niespotykaną siłą i szybkością w tym czasie, gdy drugie moje ciało odjechało z motocyklistą w pewne miejsce.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Równoległe światy

Postautor: Mirek » 29 cze 2016, 06:58

„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Równoległe światy

Postautor: czarnyMag » 29 cze 2016, 07:26

Światy równoległe czyli co jedna istota żyje jednocześnie w dwóch rzeczywistościach i o tym nie wie? Tylko niektórzy to wiedzą? Bo nie rozumie. (Oczywiście na necie są definicje które nic nie wnoszą!). O co chodzi z tymi światami równoległymi - tak po ludzku?
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Równoległe światy

Postautor: Pablo diaz » 29 cze 2016, 08:12

Przeczytaj temat ,,niebo i pieklo,,podstrona 5 i 6 (temat zalozony przez Nikita) .
Zamiescilem tam pare zdan o obszarach rownoleglych.
Temat jest duzo obszerniejszy,poniewaz w sklad swiatow rownoleglych wchodzi rowniez bardzo wiele planet naszego ukladu slonecznego ,tam bodajze mowi sie tylko o rejonach duchowych,ktore rowniez sa rownolegle.
Slowo rownolegle oznacza- ze ustawione jest wedlug hierarchii ,od zacofanych po doskonale.

Pisze z komorki stad nie przeklejam linkow(nie potrafie tego robic ) Przepraszam :)
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Poprzednia

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości