Sny i wywieranie wpływu

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: czarnyMag » 28 cze 2016, 12:01

OneNight pisze:A więc dziś w nocy pierwsza próba.


Zapraszam! tylko że ja za noc uważam 02,00 :D wcześniej nie potrafię :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: OneNight » 28 cze 2016, 12:06

O matko. Obiekt na którym eksperymentowałem kładł się o 23 i przyjął ten nawyk. No trudno - zaczekam :D
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: czarnyMag » 28 cze 2016, 12:26

OneNight pisze:O matko. Obiekt na którym eksperymentowałem kładł się o 23 i przyjął ten nawyk. No trudno - zaczekam :D


a propos: nigdy mnie nie odczułeś - bo próbowałem się do Ciebie dostać zanim mnie "coś" nie wepchało za ścianę mego zwizualizowanego tunelu :) tam do świata gdzie wszyscy są "równi wobec siebie" :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: OneNight » 28 cze 2016, 12:45

Kompletnie nic - spałem sobie spokojnie. Przecież mówiłem, że w ten sposób do mnie nie wejdziesz. Niektórzy mają nawet po 4 strażników.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: czarnyMag » 28 cze 2016, 12:58

OneNight pisze:Kompletnie nic - spałem sobie spokojnie. Przecież mówiłem, że w ten sposób do mnie nie wejdziesz. Niektórzy mają nawet po 4 strażników.


Tak słyszałem o tych strażnikach duszy ale zawsze należy samemu sprawdzić i to co się wtedy stanie przyjąć za subiektywne doświadczenie. Tylko że ja Ciebie nie chciałem broń Boże skrzywdzić - chciałem się po dżentelmeńsku "pokłonić" :)
Ale cóż wepchali mnie w ścianę i pozbawili ziemskiego ciała - dlatego polecam tego typu doświadczenia (poza ciałem).
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: OneNight » 28 cze 2016, 13:02

Wepchali? To ilu ich było? Ja widziałem u siebie tylko jednego.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: czarnyMag » 28 cze 2016, 13:11

OneNight pisze:Wepchali? To ilu ich było? Ja widziałem u siebie tylko jednego.


Nikogo nie widziałem wtedy! Ale zakładam że jest ich kilku - bo w tunelu świetlistym gdy do mnie podchodzili było ich 3-ch. Ale tylko jeden z nich wziął mnie na "wycieczkę" :) I jak podchodziło tych trzech to ci którzy mnie aktualnie "bawili" rozmową (czarne byty) się cofały a ostatecznie rozwiewały (tak to odnotowałem przynajmniej i tak zapamiętałem)!
Ale co do tego zwizualizowanego tunelu to zarąbista sprawa - wezwałem tam 3 duchy (kobiety z mej rodziny) a jak weszła jedna ("cień" wszedł) to mnie ciarki przeszły aż sam nie zrzuciłem swej niematerialnej powłoki - wtedy gdy mnie mijała ja się już jej nie bałem - czułem się jej równy - ale to było uczucie niemiłe.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: OneNight » 28 cze 2016, 13:21

Czegoś tu nadal nie rozumiem - to tylko wizualizacja.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: czarnyMag » 28 cze 2016, 13:31

OneNight pisze:Czegoś tu nadal nierozumiem - to tylko wizualizacja.


no ale popatrz na to w ten sposób: jesteś cząstką Boga! Masz w sobie boską cząstkę (dusza ma!). A ja nie zdawałem egzaminu na bycie licencjonowanym medium :) Moja matka i babka i pradziad i pra pra babka też :) A wszyscy (coś tam widzieli i kryli to co widzą przed światem zewnętrznym) - więc? :) skoro potrafisz np. przez OOBE opuścić ciało to w czym masz problem?!
Ja w czasie takiego wyjścia zostałem przeniesiony przed oblicze Jezusa a KK uznał to "przeniesienie" po wnikliwym badaniu za fakt :) więc? :) Ilu znasz takich którzy przeszli wnikliwe badania kapłanów kościoła katolickiego ? :) A mi na tym nie zależało akurat - nie mi!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: OneNight » 28 cze 2016, 14:03

Ja to robiłem w nieco inny sposób - tak jak było zapisane. Najpierw linkujesz, przechodzisz przez tunel, otwierasz symboliczne przejście, wchodzisz i zasypiasz. Następnie 'budzisz się' w głowie tej osoby lub w miejscu, w którym jesteś karcony. Nie przypominam sobie, aby cokolwiek się w tym tunelu działo - to tylko moja wizualizacja.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości