Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledzony

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Re: Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledz

Postautor: Mirek » 26 sie 2016, 13:42

danut pisze:Mirku - moje marzenia w większości się spełniają, a wiesz dlaczego bo nie są wydumane przez moje żądze ani zazdrość a podlegają moim rzeczywistym do nich dążeniom. I znowu piszesz nieprawdę, patrząc na mnie z góry bo co to Ty nie jesteś w przeciwieństwie do mnie.

Widzę, że dalej nie rozumiesz czym jest marzenie mające moc sprawczą. Żądze, czy zazdrość tak naprawdę nie jest żadnym marzeniem. To chęć bycia lepszym od innych w posiadaniu.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledz

Postautor: Nikita » 26 sie 2016, 13:43

Ja tez nie mam mercedesa i gwizdam na mercedesy i audiki. mam swojego rupcia i wazne , ze jezdzi...Tylko mlode dusze rzucaja sie na materialny status...dla mnie inne rzeczy sa istotne.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledz

Postautor: Pawełek » 26 sie 2016, 13:50

Nikita pisze:Ja tez nie mam mercedesa i gwizdam na mercedesy i audiki. mam swojego rupcia i wazne , ze jezdzi...Tylko mlode dusze rzucaja sie na materialny status...dla mnie inne rzeczy sa istotne.

Uważam, że na ziemi jednak wszyscy jesteśmy na podobnym stopniu rozwoju ;)
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledz

Postautor: danut » 26 sie 2016, 13:54

Mirek pisze:
danut pisze:Mirku - moje marzenia w większości się spełniają, a wiesz dlaczego bo nie są wydumane przez moje żądze ani zazdrość a podlegają moim rzeczywistym do nich dążeniom. I znowu piszesz nieprawdę, patrząc na mnie z góry bo co to Ty nie jesteś w przeciwieństwie do mnie.

Widzę, że dalej nie rozumiesz czym jest marzenie mające moc sprawczą. Żądze, czy zazdrość tak naprawdę nie jest żadnym marzeniem. To chęć bycia lepszym od innych w posiadaniu.

Tylko przez zazdrość, czy żądze ludzie pragną pewnych rzeczy np. mercedesa :D marzą o nim i rzucają się jak pisze Nikita na ten materialny status, bo jest dla nich największym osiągnięciem, a potem piszą jak to im nie spełniły się te marzenia.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledz

Postautor: Mirek » 26 sie 2016, 14:49

Nie wszyscy z takich pobudek kupują mercedesa. Niektórzy kupują go ze względu na jakość wykonania.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledz

Postautor: danut » 26 sie 2016, 14:52

Mirek pisze:Nie wszyscy z takich pobudek kupują mercedesa. Niektórzy kupują go ze względu na jakość wykonania.

A co mnie do tego co kto kupuje, pisaliśmy o realizacji marzeń, a Ty od razu dałeś jako przykład tego nieszczęsnego Mercedesa.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledz

Postautor: Mirek » 26 sie 2016, 15:57

Dałem go dla przykładu, aby Ci pokazać co wg mnie oznacza: "widzą rzeczy takimi jakimi są".
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledz

Postautor: Nikita » 26 sie 2016, 18:56

Bo dla kazdego cos innego bedzie spelnieniem marzen...Moje marzenai po czesci sie spelniaja a po czesci nie....widocznie tak ma byc...w koncu jestesmy tu tez po to aby odrobic pewne lekcje i odkupic to co narozrabialismy...oczywiscie powinnismy tez dazyc do szczescia poprzez oczyszczenie wlasnego ducha z negatywizmu...wtedy w sposob naturalny bedtiemy przyciagac co dobre...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledz

Postautor: danut » 26 sie 2016, 19:30

Oczywiście, ze tak, Nikito. Ci źli realizować będą swoje marzenia przez rozpychanie się łokciami, kradzież, spekulacje, kłamstwa więc żadnym miernikiem stanu duchowości danego człowieka nie może być procent spełniania marzeń. Wszystko zależy od tego, jakie te marzenia są, jak w ich realizacji liczymy się z potrzebami i rzeczywistością otoczenia, bo nie jest moralne tworzyć za wszelką cenę rzeczywistości tak jakbyśmy chcieli ją podać sobie a tym samym zakłócać ją innym, wydzierać na siłę to co nam nieprzynależne. Jeśli zaś stan duchowości, jak tu już też było, oceniamy po stanie zdrowia ciała danej osoby, to ja zapytam podstępnie następująco, to czy przez stan ciała człowieka zmarłego należy wnioskować tak, że każdy zmarły ma najniższy stopień uduchowienia? Bo już gorzej być nie może przecież z naszym ciałem jak przy pośmiertnym rozkładzie :D Sami zobaczcie jak przewrotne teorie są tu głoszone.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledz

Postautor: Mirek » 27 sie 2016, 08:34

Obrazek
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości