Pomoc dla Ani

W jaki sposób pomóc innym? Ten dział forum stworzony został po to, by wzajemnie się inspirować do działań charytatywnych... Zapraszamy do dyskusji!

Pomoc dla Ani

Postautor: Pablo diaz » 09 wrz 2016, 20:54

Moi drodzy chciałem Was prosić o pomoc dla Ani .Ania ma 38 lat jest w połowie sparaliżowana.
Dom w którym mieszkała nie nadawał się do mieszkania,więc zamieszkała u ludzi u których sytuacja nie wygląda lepiej.Rodzina ,która ją teraz przygarnęła również jest biedna ,w domu nie mają prądu.Ania jest sama ,mąż zmarł kilka lat temu ,w dodatku odebrano jej dzieci ponieważ jak wspomniałem dom nie spełniał warunków.Dzieci widuje tylko w niektóre soboty i niedziele.ChorobA ,która ją ograniczyła spowodowała,że jej życie jest bardzo ponure ,przesiaduje całymi dniami na ławce przed domem,malo kto się nią interesuje.
To o, co Was chciałem prosić ,to buty , mogą być ,,adidasy,, ( na płaskiej podeszwie ,bez obcasów) nr 39 damskie .
Dziś Ania powiedziała ,że może i kupiła by buty ,ale szkoda jej pieniędzy,ponieważ woli oddać rodzinie( u której mieszka) na jedzenie.

Pomagaliście i pomagacie wielu osobom,którymi się opiekujemy ,jest ich coraz więcej,dziekuje Wam z całego serca ,wiedzcie ,że swoją ofiarnością sprawiacie im wiele radości.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Pomoc dla Ani

Postautor: Nikita » 10 wrz 2016, 08:02

chetnie pomoge....Pablo znasz ja osobiscie? Mieszka w Twojej okolicy? Jestes Aniolem... :D
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Pomoc dla Ani

Postautor: Nikita » 10 wrz 2016, 08:09

A jaki ona ma wzrost i wymiary bo moze przy okazji jakies ciuchy by sie zanlazly...? :)
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Pomoc dla Ani

Postautor: Pablo diaz » 10 wrz 2016, 08:54

Dziekuje Kasiu,tak znam Anie ,ponadto odwiedzamy rowniez wiele innych osob chorych fizycznie , psychicznie oraz samotnych,wiec potrzeb jest wiele.Nie wiem czy dzisiaj bede mogl spotkac sie z Ania ,ale jutro na pewno,wiec zapytam o rozmiary.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Pomoc dla Ani

Postautor: Darel » 10 wrz 2016, 21:05

Pablo powinieneś częściej pisać posty z wezwaniem do pomocy. Damy radę :) Podziwiam Cię!
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Darel
 
Posty: 175
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:12

Re: Pomoc dla Ani

Postautor: Edi 2 » 11 wrz 2016, 18:03

Darel pisze:Pablo powinieneś częściej pisać posty z wezwaniem do pomocy. Damy radę :) Podziwiam Cię!

Zgadzam się.

Docenić trzeba jednak starania i chęć pomocy ze strony Pablo.
Gdyby każdy z nas zwracał większą uwagę na problemy i potrzeby drugiego to świat był by duuużo piękniejszy ...
Edi 2
 
Posty: 4
Rejestracja: 06 wrz 2016, 19:42

Re: Pomoc dla Ani

Postautor: Pablo diaz » 12 wrz 2016, 20:59

Dziekuję moi drodzy za waszą hojność,którą okazaliście Ani, jak również za dobre słowo.Ale przedewszystkim podziękujmy Bogu,który jest dobry i poprzez nasz malutki wysiłek,pozwala rozsiewać piękny kwiat jakim jest miłosierdzie rozjaśniające
tym biednym istotkom życie. Nie zapominajmy,że przbici ciężarem ziemskich prób,którzy kierują do nas oczy
zwilżone łzami,są tymi najmniejszymi o których wspominał Jezus.

Potrzeb jest wiele moi przyjaciele ,jeśli wyrażacie chęć jakiejkolwiek pomocy napiszcie do mnie prywatną wiadomość.

Jeszcze raz dziękuję.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Pomoc dla Ani

Postautor: soldado » 12 wrz 2016, 21:29

Nikita pisze:chetnie pomoge....Pablo znasz ja osobiscie? Mieszka w Twojej okolicy? Jestes Aniolem... :D


Tak to Anioł.
Zawsze o tym wiedziałem, że jest bardzo mocnym medium, być może najmocniejszym na tym forum, chylę przed Tobą czoła...
Napisz mi na pw co jest potrzebne Przyjacielu.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Pomoc dla Ani

Postautor: Pablo diaz » 13 wrz 2016, 20:35

Doceniam Wasze słowa pełne ciepła,przyjażni moi drodzy,jednak nie mogę się z nimi zgodzić.Bo jeśli tak miałby wyglądać anioł jakiego we mnie widzicie,to zaprzestańcie iśc ku doskonałości.
To ja pochylam nad Wami głowę moi przyjaciele ,bo to Wy jesteście wielkodusznymi bohaterami ,którzy nie wygłaszają pustych słów o miłosierdziu,a wprowadzają je w czyn.To dzięki Wam ludzie ,których wspieracie mają odrobinę nadziei,a przede wszyskim radości .

W prywatnych wiadomościach prosicie,abym (na forum ogólnodostępnym) napisał ,co jest najbardziej potrzebne.
Najpilniej potrzebne jest :

Taboret prysznicowy : http://allegro.pl/taboret-prysznicowy-k ... 58152.html

oraz

Uchwyt łazienkowy : http://allegro.pl/uchwyt-lazienkowy-pro ... 93975.html

Ciężko o tym pisać, Ania od 5 miesięcy nie bierze prysznicu ,myje się w misce ,ponieważ takie ,a nie inne warunki panują w domu,w którym obecnie przebywa.Powodem jest niepełnosprawność i brak warunków.Miejsce (łazienka) ,aby Ania mogła korzystać juz jest zapewniona ,potrzeba tylko zamontować uchwyt i w kabinie umieścić specjalny taboret.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Pomoc dla Ani

Postautor: Darel » 13 wrz 2016, 20:58

Może spisujmy coś na zasadzie listy, na której będziemy deklarować kto i co kupuje?
Oczywiście uprzedzam, że nie chodzi aby w żaden sposób się chwalić czy robić czegoś na pokaz, a moją intencją jest to abyśmy np nie kupowali dziesięciu taboretów i żadnego uchwytu :) Co sądzicie?

ps. taboret już kupiony : )
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Darel
 
Posty: 175
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:12

Następna

Wróć do Działania charytatywne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości