Czytajmy ;)

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Czytajmy ;)

Postautor: Hansel » 22 wrz 2016, 11:48

Ja ostatnio usiłowałem czytać ,,Epoka hipokryzji,, ale nie dałem rady i powiem tylko że to jest straszne jak się w tamtych czaszach traktowano ludzi - http://lubimyczytac.pl/ksiazka/249269/epoka-hipokryzji
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Czytajmy ;)

Postautor: czarnyMag » 22 wrz 2016, 15:53

Już to gdzieś polecałem (ale nie wiedziałem wtedy o tym temacie). Więc polecam rozumnym spirytystą książkę Eckhart-a Tolle pt. " NOWA ZIEMIA"
To genialna książka która ukazuje jak nie wyłączone "ego" ponawia wam karmę którą już prawie odrobiliście :) Jest tam podane co stoi na przeszkodzie człowiekowi by nigdy więcej nie wracać w tą samą karmę oraz jak usunąć tą przeszkodę.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Czytajmy ;)

Postautor: Mirek » 22 wrz 2016, 16:21

Eckharta Tolle książki do mnie jakoś nie przemawiają. Ponadto sposob bycia tego człowieka odbieram jak kreowanie się na guru. Spokojnie moglbym polecić co najmniej trzech innych ludzi, ktorych twórczość bardzo dobrze komunikuje z moimy odczuciami.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Czytajmy ;)

Postautor: odnowa » 22 wrz 2016, 18:46

Mirek pisze:Eckharta Tolle książki do mnie jakoś nie przemawiają. Ponadto sposob bycia tego człowieka odbieram jak kreowanie się na guru. Spokojnie moglbym polecić co najmniej trzech innych ludzi, ktorych twórczość bardzo dobrze komunikuje z moimy odczuciami.

Jeżeli możesz, to podziel się tym którzy autorzy są godni uznania :)
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Czytajmy ;)

Postautor: Mirek » 23 wrz 2016, 06:26

Na obecne czasy polecam następującą literaturę:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Czytajmy ;)

Postautor: Hansel » 23 wrz 2016, 09:12

Strasznie New Agee pozycje czytasz Mirku...
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Czytajmy ;)

Postautor: fruwla » 23 wrz 2016, 09:13

Mirek, serdecznie dziekuje za Bradena, :D przed chwila kupilam dwie jego ksiazki, ta ktora polecasz powyzej i jeszcze jedna w ktorej opisuje m.i. wzory w zbozu.
Mysle, ze wlasnie jego ksiazek szukalam- a nawet nie wiedzialam ze Gregg Braden istnieje.... :o :D
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Czytajmy ;)

Postautor: Hansel » 23 wrz 2016, 09:16

Fruwla co to za wzory ?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Czytajmy ;)

Postautor: fruwla » 23 wrz 2016, 09:53

Hansel pisze:Fruwla co to za wzory ?


Poprawnie nazywaja sie "kregi zbozowe" i niektore z nich sa doskonale piekne.
Tak naprawde mozna je w calej okazalosci podziwiac jedynie z lotu ptaka.
Kiedys przebywalam w jednym z nich. :D w takim rzeczywiscie ogromnym ! Byl udostepniony dla "zwiedzajacych"
Na temat ich powstania istnieja rozne teorie, ja mysle ze powstaly one tak i tak ;) .
.
Dwa lata temu w podrozy zatrzymalismy sie przy polnej drodze, dzisiaj juz sama nie wiem dlaczego wtedy bardzo nalegalam zeby X w tym miejscu zatrzymal samochod, tak jakby mnie "cos"zachecilo...
Zrobil to zreszta bardzo niechetnie, na moje "widzimisie i bez powodu".
Lekko zmierzchalo, dookola swiatlo na niebie mialo piekne pastelowe kolory a mi bylo jakos dziwnie, z auta nie wyszlam.
Zaczelam sie dookola rozgladac i wtedy zobaczylam w lanie zboza (nie wiem jakiego), ktory byl nizej drogi ogromny
wzor jakiejs figury geometrycznej. Jakby labirynt zamkniety w okregu.
Niestety nie mialam mozliwosci zobaczyc tego wzoru z lotu ptaka, tak ze widzialam jedynie jego fragment. To bylo niesamowite!!!
Najprawdziwszy Krag Zbozowy, i to taki, ktory powstal przy pomocy "jakichs" sil, bo to, ze TEN stworzyli ludzie - bylo niemozliwe....
Czulam sie jak odkrywca ;)
Teraz zaluje ze nie wyszlam z samochodu, ale wtedy mialam stracha i nawet mi to do glowy nie przyszlo.
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Czytajmy ;)

Postautor: Mirek » 23 wrz 2016, 11:14

Obrazek
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości