Jak zachować zdrowie lub zostać uzdrowionym?

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Jak zachować zdrowie lub zostać uzdrowionym?

Postautor: Mirek » 06 lis 2016, 13:38

danut pisze:Na jakich to wyliczeniach i statystykach opiera on swoje wywody?

Na swoich badaniach naukowych i własnych obserwacjach, przemyśleniach. Ma również zdolność widzenia pół energetycznych i informacyjnych.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jak zachować zdrowie lub zostać uzdrowionym?

Postautor: neuron » 06 lis 2016, 13:41

Mirek pisze:Jeżeli w coś Ci jest trudno uwierzyć ze względu na ograniczenia myślowe, to nic z tych rzeczy w Twoim życiu nie zadziała. To proste jak budowa cepa.


no cóż ....pech
widać nie wszystko jest dla wszystkich .......

troche szkoda , bo tak to bym uwierzył że moje auto pojedzie na wode i może by pojechalo a tak to musze bulic ........ :(
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: Jak zachować zdrowie lub zostać uzdrowionym?

Postautor: Mirek » 06 lis 2016, 14:02

Gdybyś naprawdę w to uwierzył, Twoje auto jeździło by na wodę. Do tego trzeba jednak silnej wiary aby mogło się to urzeczywistnić.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jak zachować zdrowie lub zostać uzdrowionym?

Postautor: danut » 06 lis 2016, 14:11

Mirek pisze:
danut pisze:Na jakich to wyliczeniach i statystykach opiera on swoje wywody?

Na swoich badaniach naukowych i własnych obserwacjach, przemyśleniach. Ma również zdolność widzenia pół energetycznych i informacyjnych.

Zdolność widzenia pól energetycznych i informacyjnych maja prostsze organizmy gady, płazy, nawet operuje tym zwykła komórka, człowiek te zdolności utracił na rzecz skomplikowanych analiz i mechanizmów postrzegania. :D Jeśli ktoś je ma nadal to anomalia.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Jak zachować zdrowie lub zostać uzdrowionym?

Postautor: Mirek » 06 lis 2016, 14:48

To przyjmij to jako anomalię, która się zdarzyła.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jak zachować zdrowie lub zostać uzdrowionym?

Postautor: Mirek » 25 lis 2016, 21:58

Jak powinna wyglądać codzienna praca nad sobą? Najsubtelniejsza, najmocniejsza energia zaczyna płynąć od 4 nad ranem. Gdy człowiek budzi się o tej godzinie modlitwa pomaga prawidłowo
ukierunkować duszę. Sens modlitwy polega na tym, by poczuć, że pierwsza myśl, pierwsze uczucie musi być skierowane do Boga. Trzeba zdystansować się od wszystkich swoich lęków, żałowania, problemów, złożyć je w ofierze, wewnętrznie je puścić i poczuć, że najważniejsze szczęście to jedność z Bogiem. Bóg jest źródłem życia, naszej świadomości, naszego zdrowia, pomyślności – i w jakim stopniu nasza dusza otwiera się w modlitwie do Boga, w takim stopniu doprowadza się do porządku. Dlatego poranna modlitwa jest dobroczynna zarówno dla duszy, jak dla ducha i ciała.

Gdy człowiek budzi się rano i stawia przed sobą jakieś cele i zadania, to powinny być związane przede wszystkim z duszą. Na przykład – dzisiaj będę się mniej obrażał, mniej martwił się o przyszłość. Dzisiaj postaram się komuś pomóc, sprawić komuś przyjemność, uczynić kogoś szczęśliwym. Dzisiaj będę się uśmiechał, będę czuł lekkość w duszy, nie będę zbyt poważnie odbierał problemów, bo każdy problem to zadanie, które trzeba rozwiązać.

S. Łazariew

Obrazek
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jak zachować zdrowie lub zostać uzdrowionym?

Postautor: Mirek » 05 gru 2016, 19:41

Pamiętam jak pewna kobieta, która przyszła do mnie na wizytę, powiedziała:
– Już chodzę i mówię.
Patrzę na nią zdziwiony i pytam:
– Czy mam rozumieć, że pani nie chodziła i nie mówiła?
Jej twarz wydawała mi się znajoma, ale nie mogłem sobie przypomnieć, gdzie ją widziałem.
– Jestem u pana już trzeci raz – uśmiecha się kobieta. – Na pierwszą wizytę mąż przyniósł mnie na rękach. Wtedy nie potrafiłam już ani chodzić, ani mówić, a moja choroba była uważana za nieuleczalną. Zaczyna się ona od powolnego zaniku mięśni, człowiek najpierw przestaje chodzić, następnie mówić i w końcu oddychać. Chirurg powiedział, że nie będzie przeprowadzał operacji, ponieważ i tak umrę na stole operacyjnym. Nie dawał mi nawet 10% szans na przeżycie. Wtedy zrozumiałam, że nie chce psuć sobie statystyki. Wypisali mnie ze szpitala, bym umierała w domu. Pan wyjaśnił mi, że jest we mnie jednocześnie zazdrość i pycha. Okazało się, że zupełnie nie wiedziałam, co jest sensem życia, po co żyję oraz jak należy się zachowywać, by być szczęśliwą. Przejrzałam całe swoje życie i wiele zrozumiałam. Im więcej ciepła pojawiało się w mojej duszy, tym szybciej znikała choroba. Miłość do Boga zawsze była dla mnie pojęciem abstrakcyjnym, a teraz ją po prostu czuję.
Spotkania z takimi pacjentami przynoszą mi radość.

S. Łazariew.

Obrazek
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jak zachować zdrowie lub zostać uzdrowionym?

Postautor: czarnyMag » 07 maja 2018, 01:00

Mirek pisze:Jak powinna wyglądać codzienna praca nad sobą? Najsubtelniejsza, najmocniejsza energia zaczyna płynąć od 4 nad ranem. Gdy człowiek budzi się o tej godzinie modlitwa pomaga prawidłowo
ukierunkować duszę. Sens modlitwy polega na tym, by poczuć, że pierwsza myśl, pierwsze uczucie musi być skierowane do Boga. Trzeba zdystansować się od wszystkich swoich lęków, żałowania, problemów, złożyć je w ofierze, wewnętrznie je puścić i poczuć, że najważniejsze szczęście to jedność z Bogiem. Bóg jest źródłem życia, naszej świadomości, naszego zdrowia, pomyślności – i w jakim stopniu nasza dusza otwiera się w modlitwie do Boga, w takim stopniu doprowadza się do porządku. Dlatego poranna modlitwa jest dobroczynna zarówno dla duszy, jak dla ducha i ciała.

Gdy człowiek budzi się rano i stawia przed sobą jakieś cele i zadania, to powinny być związane przede wszystkim z duszą. Na przykład – dzisiaj będę się mniej obrażał, mniej martwił się o przyszłość. Dzisiaj postaram się komuś pomóc, sprawić komuś przyjemność, uczynić kogoś szczęśliwym. Dzisiaj będę się uśmiechał, będę czuł lekkość w duszy, nie będę zbyt poważnie odbierał problemów, bo każdy problem to zadanie, które trzeba rozwiązać.

S. Łazariew]


Ja mam w tej kwestii nieco odmienne zdanie. Nic nie powinniśmy zakładać sobie jako cel i nic nie powinniśmy sobie sami wmawiać, że czegoś potrzebujemy np. do swego rozwoju bo tak się sami programujemy i skazujemy na wieczną tułaczkę w tzw. reinkarnacji! Człowiek który się od rana sam programuje sam sobie stwarza bariery które go mają ograniczać - po prostu muszę się koniecznie pomodlić i poczekać na efekt a efekt nie może przyjść bo jesteśmy niedoskonali przecież więc z czym do czego i tak samo myślimy po swej śmierci :)
A tym czasem możemy wszystko i wszędzie ponieważ modlitwy są bezskuteczne bo Bóg jest w nas i z nami podróżuje - a więc czeka na nasz ruch i nasz wybór i zawsze obojętnie co wybierzemy nas na krok nie odstępuje bo jest w nas :lol: I oczywiście mamy zielone światło we wszystkim, wszędzie i zawsze!
Ale oczywiście jest wybór - jest Bóg i jest Łazariew :D
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Jak zachować zdrowie lub zostać uzdrowionym?

Postautor: czarnyMag » 07 maja 2018, 14:51

Kiedyś modliłem się tak - "Boże w sej uniżoności względem Ciebie proszę o więcej i więcej roboty (bo za nią idzie kasa) a szła robota bez kasy :lol:
Teraz chce kasy i roboty za którą idzie K A S A :twisted: Ale teraz zmądrzałem :!:
I kiedyś przyparty do muru powiedziałem nie bez trudu, że ufam iż Jezus z Nazaretu wiedział co mówi i chcę konkretnej rzeczy choć nauka w oparciu o tezy filozofów medycyny wykluczyli to co chciałem jako niemożliwe - i odnotowałem, że filozofowie medycyny 21 wieku chrzanią :lol:
A więc albo będziesz się modlił jak ci podano na złotej tacy z ramienia Szatana albo....odbierzesz efekt
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Poprzednia

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości