Wegetarianizm

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Wegetarianizm

Postautor: fruwla » 15 gru 2016, 10:44

OneNight pisze:Nie pamiętam nazwy. Muzułmanie nie jedzą mięsa i chodzi mi o tych, którzy w ośrodkach dla uchodźców mówią, że kasa którą otrzymują, to "jałmużna od niewiernych".

Był taki okres, w którym nie jadłem mięsa dłużej niż miesiąc - byłem wtedy dzieckiem. A dziecko było ze mnie nieznośne.


Muzulmanie w osrodkach nie jedza miesa JEDYNIE dlatego,
bo obawiaja sie, ze pochodzi ono z uboju, ktory NIE BYL RYTUALNY tzn. glowa zwierzaka skierowana w strone Mekki, poderzniecie gardla bez znieczulenia, rzeznik musi byc praktykujacym muzulmaninem, w trakcie uboju krotka modlitwa, mieso nie moze byc w tym samym miejscu , gdzie znajduje sie wieprzowina itp.
Wtedy jest "halal" ;)
Za kase, ktora otrzymuja, ida na zakupy do swoich sklepow, w ktorych WSZYSTKO jest " halal" i tam zaopatruja sie w rytualne, dozwolone miesko, ktore spozywaja w porzadnych ilosciach.
#
Piszesz OneNight, ze bedac dzieckien dluzej niz miesiac nie jadles miesa- no i widzisz , rezultat przyszedl po latach,
w formie czlonkowstwa na Forum Spirytystycznym ;)
Pozdrawiam :)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Wegetarianizm

Postautor: OneNight » 15 gru 2016, 11:16

Nie, to rezultat tego, że zostawiłem włączony telewizor i akurat gdy miałem go wyłączyć, leciała reklama wyborczej z artykułem "jak kontrolować sny". Potem przez googla trafiłem na zjawisko zwane eksterioryzacją, a następnie tutaj. To zwykły przypadek.

W ośrodku w Norwegii już im podano mięso przez przypadek. Allah ich już nie zbawi. Może chodziło tylko o konkretny rodzaj mięsa, którego nie wolno im jeść.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Wegetarianizm

Postautor: fruwla » 15 gru 2016, 11:26

OneNight pisze: Ty mówisz co innego, ja uczyłem się jeszcze w szkole średniej czegoś innego.

Czego "innego" sie uczyles w szkole sredniej ?
P.s.
Ja tez kiedys przez zwykly przypadek, zobaczylam w telwizji program "jak zostac modelka" i co,- i nic , do zadnej agencji do dzisiaj niestety nie trafilam ;)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Wegetarianizm

Postautor: OneNight » 15 gru 2016, 11:35

Post edytowałem. Być może chodziło o jakiś rodzaj mięsa.

O istnieniu modelek wiedzą wszyscy, ale o istnieniu zjawiska kontroli nad snem już niekoniecznie - to był powód dla którego szukałem informacji o tym.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Wegetarianizm

Postautor: danut » 15 gru 2016, 11:46

OneNight pisze:Post edytowałem. Być może chodziło o jakiś rodzaj mięsa.

O istnieniu modelek wiedzą wszyscy, ale o istnieniu zjawiska kontroli nad snem już niekoniecznie - to był powód dla którego szukałem informacji o tym.


Fruwla ma rację, muzułmanin nie kupi mięsa w sklepie wiedząc jak przebiega ubój, ich mięso do spożycia nadaje się wtedy, gdy jest dobrze odkrwione, bo tego z krwią i wieprzowiny nie ruszą. Własny ubój był praktykowany nawet przez studentów z tych krajów w czasach komuny u nas w Polsce.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Wegetarianizm

Postautor: fruwla » 15 gru 2016, 11:48

OneNight pisze:Post edytowałem. Być może chodziło o jakiś rodzaj mięsa.

O istnieniu modelek wiedzą wszyscy, ale o istnieniu zjawiska kontroli nad snem już niekoniecznie .

Tak , w dzisiejszych czasach i takiej swiadomosci spolecznstwa (w niektorych krajach), to powszechnosc, ale kiedys tak nie bylo... kontrola nad snem, tez kiedys dotrze do wiedzy wszystkich... w niektorych krajach ;) a dzisiaj jeszcze tak nie jest, ze o istnieniu zjawiska kontroli nad snem wiedza wszyscy ;)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Wegetarianizm

Postautor: OneNight » 15 gru 2016, 18:56

A ponieważ to takie egzotyczne, to mi się spodobało. Jednak znalazłem to forum będąc już mięsożercą. Widzisz? Oto pozytywne skutki jedzenia mięsa :P
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Wegetarianizm

Postautor: danut » 15 gru 2016, 21:44

A co Wy na to ? http://pytanienasniadanie.tvp.pl/279096 ... retarianie :D

Myślę, że jest to możliwe, ale rzeczywiście podczas wzmożonej aktywności ruchowej i oczywiście podczas młodzieńczej czystej miłości tzw. szalonych lat. Doświadczyłam wtedy czegoś takiego i autentycznie mogłam miesiącami jeść tylko sporadycznie nie odczuwając zmęczenia ani głodu i polega to na tym, że nie masz czasu myśleć o jedzeniu, bo gdy zaczniesz o tym myśleć myśleć - umierasz z głodu i zjadłbyś wilka :D W sumie pisałam, że to nasze myśli i ich skierowanie determinują nam rzeczywistość.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Kacik zdrowia..

Postautor: Zuzanna » 07 paź 2017, 18:20

Jestem na diecie wegańskiej,która bardzo polecam. Jeżeli ktoś chciał by o cos zapytać,to śmiało.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Zuzanna
 
Posty: 25
Rejestracja: 07 paź 2017, 09:29

Re: Kacik zdrowia..

Postautor: Krzysztoff » 07 paź 2017, 21:25

Hej , jak wygląda ta dieta ?
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości