Satanistyczna tablica Ouija - prawda czy mit ?

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Satanistyczna tablica Ouija - prawda czy mit ?

Postautor: Niewiara19 » 14 cze 2017, 17:22

Witam serdecznie, ostatnio trochę czytałam na temat słynnej mówiącej tabliczki i dowiedziałam się między innymi, że te kwadratowe nie mają żadnej mocy i że to właśnie tabliczki w kształcie koła mogą jedynie przywołać duchy. Czy zgadzacie się z tym ? Ale nie to jest teraz najważniejsze. Wracając do tematu mojego postu dowiedziałam się że satanisci mają własną tablice do wywoływania duchów, również w kształcie koła i podobno sprawdza się na 100%. Ja jakoś specjalnie nie daje temu wiary dlatego napisałam do was żeby dowiedzieć się czegoś więcej. Otóż chciałabym znaleźć jakieś artykóły, informacje o danej tablicy oraz zdjęcia jej. Czy wiecie gdzie powinnam szukać ? Czy w głębi internetu mogę odnaleźć coś na jej temat ? Przydadzą mi się wszelkie informacje jakie posiadacie, serio możecie pisać dosłownie wszystko. Wogóle jakie jest wasze zdanie na temat tej satanistycznej tabliczki ? Czy może istnieć ?
*Informacji o owej tablicy poszukuje jedynie z czystej ciekawości. Nie mam zamiaru jej kopiować ani tym bardziej używać. BARDZO ZALEŻY MI NA WASZEJ PRYWATNEJ OPINII :) proszę piszcie mi co uważacie na ten temat. ;-) :?: :idea: :?:
" Normalny umysł nie jest w stanie wytrzymać tak względnej wieczności. "
Ágnes Nemes Nagy
Awatar użytkownika
Niewiara19
 
Posty: 60
Rejestracja: 09 cze 2017, 16:43
Lokalizacja: Gdzieś głęboko w ciemności

Re: Satanistyczna tablica Ouija - prawda czy mit ?

Postautor: Pawełek » 14 cze 2017, 18:40

Witaj,

Spirytyzm uznaje, że takie rzeczy jak tabliczki ouija, alfabety na kartce razem ze wskaźnikami, różne "urządzenia" to tylko rekwizyty i pomoc przy uzyskiwaniu komunikatów od duchów. Same w sobie nic Ci nie przekażą, bo to "martwe" przedmioty bez żadnej myśli, natomiast dla duchów mogą się okazać przydatne przy komunikacji z naszym światem, bo będzie im po prostu łatwiej.

Jeśli chodzi o autorskie tablice satanistów do wywoływania duchów, to pierwsze słyszę. Podejrzewam, że sprawa wygląda tak jak napisałem powyżej, że sama w sobie mocy żadnej niema, natomiast sataniści chcieli może mieć swój własny "autorski" projekt tablic do wywoływania duchów na wzór tablic ouija. Czym miałyby się różnić od innych tablic? Co by takiego w sobie miały, że miałyby 100% skuteczność? A jeśli chodzi tu o człowieka - to czym się różni satanista, od drugiej osoby? Podejrzewam, że w internecie na pewno gdzieś znajdziesz informacje na ten temat, ale musiałabyś dokładniej poszukać.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Satanistyczna tablica Ouija - prawda czy mit ?

Postautor: OneNight » 14 cze 2017, 20:10

Kształt nie ma znaczenia - to tylko kawałek tektury ew. drewna. A sataniści mają narąbane w głowach i różne dziwactwa robią. Nie żebym ich dyskryminował, ale... tak, dyskryminuję ich ;)
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Satanistyczna tablica Ouija - prawda czy mit ?

Postautor: Pawełek » 14 cze 2017, 21:25

OneNight pisze:Kształt nie ma znaczenia - to tylko kawałek tektury ew. drewna. A sataniści mają narąbane w głowach i różne dziwactwa robią. Nie żebym ich dyskryminował, ale... tak, dyskryminuję ich ;)

Apropo satanistów, to powiem Ci że raz rozmawiałem z taką dziewczyną, która była satanistką, ba - cała jej rodzina była. I bądź co bądź, przyjemnie się z nią rozmawiało. Oczywiście nie było sytuacji zabijania kotów, czy składania zwierząt czy ludzi w ofierze, ale o samym buncie przeciwko wszystkiemu. Na Wikipedii można trochę poczytać o satanizmie i w większości to nie do końca to wygląda tak, jak zazwyczaj sobie to wyobrażaliśmy :)
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Satanistyczna tablica Ouija - prawda czy mit ?

Postautor: czarnyMag » 19 cze 2017, 09:21

A to koniecznie musi być "tabliczka" by przyszły duchy? A to ciekawe. A co zrobisz jak "tabliczka" nie zadziała? (bo taka ewentualność też istnieje - ba to duże prawdopodobieństwo :) Możesz również upuścić sobie krwi i przygotować pieczęć i dalej nie stanie się nic! I co w tedy?
....wtedy pozostanie Ci różaniec :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Satanistyczna tablica Ouija - prawda czy mit ?

Postautor: czarnyMag » 19 cze 2017, 09:36

Pawełek pisze:Apropo satanistów, to powiem Ci że raz rozmawiałem z taką dziewczyną, która była satanistką, ba - cała jej rodzina była. I bądź co bądź, przyjemnie się z nią rozmawiało. Oczywiście nie było sytuacji zabijania kotów, czy składania zwierząt czy ludzi w ofierze, ale o samym buncie przeciwko wszystkiemu. Na Wikipedii można trochę poczytać o satanizmie i w większości to nie do końca to wygląda tak, jak zazwyczaj sobie to wyobrażaliśmy :)


Nie chcę się czepiać - a zwłaszcza Ciebie (bo Ty masz durzą wiedzę) ale dostrzegasz różnicę między osobą która mówi o sobie jestem satanistką i mój ojciec i matka i brat i babka również a osobą która mówi jestem katoliczką a (o niej i jej rodzinie mówią inni - oni są satanistami)?
Ta pierwsza usilnie próbuje komuś zaimponować i się sama reklamuje bo czuje kompleksy - widzisz to? A druga kwestia brzmi - co oni mieli takiego, że uznałeś ich za satanistów? Sataniści z tego co wiem to niczym się nie wyróżniają od otoczenia a swoje wyznanie trzymają pod kluczem! (i więcej jest tam cierpienia - są przesyceni cierpieniem!).

Satana można raz poprosić o "wejście" i można się do tego jego "wejścia" przygotowywać kilka lat patrząc na Niego przez pryzmat wielkiej sprawy ale potem jest już tylko pod górkę! I to horrendalnie wysoką "górkę" i robi się to tylko wtedy gdy zwykłe dusze nie chcą nas zaszczycić!
Więc wszyscy którzy po tym jedynym razie twierdzą że są Jego wyznawcami są albo bardzo chorzy umysłowo albo to są ich dopiero "pierwsze kroki" z Satanem u boku które już wkrótce (w najbliższej przyszłości) zaczną być krwawymi krokami w bólu i cierpieniu :!:
Wszyscy którzy uważają inaczej BREDZĄ :!: i nigdy nie wywołali choć raz Demona :!:
...ale bardzo by chcieli :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Satanistyczna tablica Ouija - prawda czy mit ?

Postautor: Niewiara19 » 19 cze 2017, 10:06

CzarnyMag
Po pierwsze pisze się"dużą", a nie"durzą"
Po drugie są różne odłamy satanizmu i każdy opiera się na innej idei dlatego ten twój post o cierpieniu satanistów i wywoływaniu demonów nie jest tu potrzebny.
Po trzecie - nie ma trzeciego :) :-P
" Normalny umysł nie jest w stanie wytrzymać tak względnej wieczności. "
Ágnes Nemes Nagy
Awatar użytkownika
Niewiara19
 
Posty: 60
Rejestracja: 09 cze 2017, 16:43
Lokalizacja: Gdzieś głęboko w ciemności

Re: Satanistyczna tablica Ouija - prawda czy mit ?

Postautor: Niewiara19 » 19 cze 2017, 10:13

czarnyMag pisze:A to koniecznie musi być "tabliczka" by przyszły duchy? A to ciekawe. A co zrobisz jak "tabliczka" nie zadziała? (bo taka ewentualność też istnieje - ba to duże prawdopodobieństwo :) Możesz również upuścić sobie krwi i przygotować pieczęć i dalej nie stanie się nic! I co w tedy?
....wtedy pozostanie Ci różaniec :lol:


Ty się mnie pytasz czy to ma być rodzaj twojej odpowiedzi? Bo ja napisałam ten post licząc na informacje na temat konkretnej rzeczy, nie ważne czy działa czy nie, chcę się po prostu czegoś o niej dowiedzieć. A ty nie musisz mnie uświadamiać że tabliczka nie jest potrzebna bo (jak napisałam) nie mam zamiaru jej używać ani się bawić w jakieś rytuały tylko chcę zaspokoić ciekawość.
" Normalny umysł nie jest w stanie wytrzymać tak względnej wieczności. "
Ágnes Nemes Nagy
Awatar użytkownika
Niewiara19
 
Posty: 60
Rejestracja: 09 cze 2017, 16:43
Lokalizacja: Gdzieś głęboko w ciemności

Re: Satanistyczna tablica Ouija - prawda czy mit ?

Postautor: czarnyMag » 19 cze 2017, 10:28

Niewiara19 pisze:
czarnyMag pisze:A to koniecznie musi być "tabliczka" by przyszły duchy? A to ciekawe. A co zrobisz jak "tabliczka" nie zadziała? (bo taka ewentualność też istnieje - ba to duże prawdopodobieństwo :) Możesz również upuścić sobie krwi i przygotować pieczęć i dalej nie stanie się nic! I co w tedy?
....wtedy pozostanie Ci różaniec :lol:


Ty się mnie pytasz czy to ma być rodzaj twojej odpowiedzi? Bo ja napisałam ten post licząc na informacje na temat konkretnej rzeczy, nie ważne czy działa czy nie, chcę się po prostu czegoś o niej dowiedzieć. A ty nie musisz mnie uświadamiać że tabliczka nie jest potrzebna bo (jak napisałam) nie mam zamiaru jej używać ani się bawić w jakieś rytuały tylko chcę zaspokoić ciekawość.


To była odpowiedź. Przeczytałem to: "Informacji o owej tablicy poszukuje jedynie z czystej ciekawości. Nie mam zamiaru jej kopiować ani tym bardziej używać" i odpowiedziałem w takiej formie (pytanio-odpowiedzi) - to nie był atak na Ciebie ale tak forma odpowiedzi. Wielu bowiem pyta o tą tabliczkę i różnie bywa z intencją pytających (czasami ktoś zaznacza, że to tylko pytanie/fascynacja a nigdy tego nie użyje a użyje :)
Po prostu ci co o tę tabliczkę pytają albo ją właśnie użyli albo mają taki zamiar :)
Pozostali nie pytają o tą tabliczkę. Użyjesz i Ty ją prędzej i później. A ja podaję, że "ona" sama w sobie nic nie oznacza i tyle.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Satanistyczna tablica Ouija - prawda czy mit ?

Postautor: czarnyMag » 19 cze 2017, 10:36

Niewiara19 pisze:CzarnyMag
Po pierwsze pisze się"dużą", a nie"durzą"
Po drugie są różne odłamy satanizmu i każdy opiera się na innej idei dlatego ten twój post o cierpieniu satanistów i wywoływaniu demonów nie jest tu potrzebny.
Po trzecie - nie ma trzeciego :) :-P


Popełniłem błąd ortograficzny i przepraszam (zaufałem edytorowi tekstu a sam jestem dyslektykiem).
A co do różnych odłamów satanistów to są lucyferzyści, lucyferianie, sataniści - i oni opierają się na swych z palca wyssanych ideach - i co z tego jak i tak żaden z nich nikogo na odległość nie może skrzywdzić a sami w sobie cały czas obrywają od tego który ich za łajno uważa - więc o co Ci chodziło z tymi ich ideami czy filozofiami? Możesz to nam przybliżyć?
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Następna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości