Pomocy. Moja nastoletnia córka widzi ducha...

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Pomocy. Moja nastoletnia córka widzi ducha...

Postautor: Hansel » 21 cze 2017, 12:13

Przez przypadek trafiłem na coś takiego - http://www.paranormalne.pl/topic/43945- ... idzi-ducha

Co najlepiej poradzić ?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Pomocy. Moja nastoletnia córka widzi ducha...

Postautor: czarnyMag » 22 cze 2017, 12:02

niech się rodzice z nią pokojem wymienią a jak to nic nie da to niech zaproszą egzorcystę świeckiego do wyegzorcyzmowania jej pokoju!

ale to zależy od światłych rodziców - moja 2 - 3 letnia córa też widziała duchy przodków i my (ja i żona - ona bardziej wystraszona) przeszliśmy nad tym do porządku) oczywiście "duch" jest zawsze indywidualną sprawą i dotyka indywidualnie - nasz był spoks, bo ja wpadając do pokoju na krzyk swojej córki z wyciągniętą ręką nakierowaną na ścianę i info "tam jest biały pan" w podtekście widziałem zemstę i oczywiście negatywne uczucia a żona się rozpłaszczała i było widać jej niezrozumienie i "szaleństwo" (ale na szczęście się wtedy całkowicie opierała na czarnym magu który wiedział co mówi, do kogo i jak)!
...i duch odszedł po moich pogróżkach a córa zaznała spokoju. Sprawa między "nim" a mną jest sprawą nadal otwartą i zostanie załatwiona i rozliczona po mojej śmierci :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu


Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości