Calogero Grifasi hipnoza

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Calogero Grifasi hipnoza

Postautor: Bresson » 23 sie 2017, 14:44

Witajcie
Natrafiłem na ciekawe filmiki zamieszczone przez Calogero Grifasiego. Gość jest hipnotyzerem i wyciąga ludzi z różnych lęków, niepokojów, strachu itp. Obejrzałem kilka filmów z nim i to co z nich wynika jest dziwne i niepokojące. Ludzie poddani hipnozie wydają się rzeczywiście w niej pogrążeni. Z informacji, które od nich wydobywa wynika że jesteśmy manipulowani poprzez religię, strach, negatywne emocje, poczucie winy itd. Czynią to istoty, które żywią się naszą energią. Istoty te manipulują wiarą, światłem, szczęściem i poczuciem winy. Są jak pasożyty. Wedle informacji, które nam przekazuje system reinkarnacji to system kontroli, które ma nas wrzucać ciągle w ten świat abyśmy produkowali tę energię. Co o tym myślicie? Zapraszam do dyskusji. Wrzucam link do jednego z filmów.
https://www.youtube.com/watch?v=Ge7utNzOuLM
Awatar użytkownika
Bresson
 
Posty: 25
Rejestracja: 18 sty 2017, 18:17

Re: Calogero Grifasi hipnoza

Postautor: odnowa » 23 sie 2017, 19:48

Wyjściem z kołowrotu wcieleń jest oświecenie. Doświadczyłem 2 doświadczenia podobne do oświecenia, jedno w 2011, drugie w 2014r. Obecnie nie medytuję, bo nie czuję takiej potrzeby.
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Calogero Grifasi hipnoza

Postautor: Bresson » 23 sie 2017, 19:55

A możesz opisać swoje odczucia i na czym to polegało?
Awatar użytkownika
Bresson
 
Posty: 25
Rejestracja: 18 sty 2017, 18:17

Re: Calogero Grifasi hipnoza

Postautor: fruwla » 23 sie 2017, 20:01

Bresson pisze: Czynią to istoty, które żywią się naszą energią. Istoty te manipulują wiarą, światłem, szczęściem i poczuciem winy. Są jak pasożyty. Wedle informacji, które nam przekazuje system reinkarnacji to system kontroli, które ma nas wrzucać ciągle w ten świat abyśmy produkowali tę energię.


Filmu jeszcze nie obejrzalam, ale produkcje luszu uwazam za wielce prawdopodobna.
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Calogero Grifasi hipnoza

Postautor: Ryszard » 25 sie 2017, 22:19

Zawsze medytowałem przed zawodami (zen), czy to pomagało, wygrywałem gdy przeciwnik był słabszy , przegrywałem gdy był lepszy
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Calogero Grifasi hipnoza

Postautor: czarnyMag » 25 sie 2017, 22:23

Bresson pisze:Witajcie
Natrafiłem na ciekawe filmiki zamieszczone przez Calogero Grifasiego. Gość jest hipnotyzerem i wyciąga ludzi z różnych lęków, niepokojów, strachu itp. Obejrzałem kilka filmów z nim i to co z nich wynika jest dziwne i niepokojące. Ludzie poddani hipnozie wydają się rzeczywiście w niej pogrążeni. Z informacji, które od nich wydobywa wynika że jesteśmy manipulowani poprzez religię, strach, negatywne emocje, poczucie winy itd. Czynią to istoty, które żywią się naszą energią. Istoty te manipulują wiarą, światłem, szczęściem i poczuciem winy. Są jak pasożyty. Wedle informacji, które nam przekazuje system reinkarnacji to system kontroli, które ma nas wrzucać ciągle w ten świat abyśmy produkowali tę energię. Co o tym myślicie? Zapraszam do dyskusji. Wrzucam link do jednego z filmów.
https://www.youtube.com/watch?v=Ge7utNzOuLM


Trafiłeś w sedno - ja się z tobą całkowicie zgadzam we wszystkim co tu właśnie napisałeś i podpisuję się obiema rękami pod tym i nogami też :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Calogero Grifasi hipnoza

Postautor: Nikita » 27 sie 2017, 16:14

Mi sie wydaje, ze to bzdury...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31


Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości