Grupa oobenautów

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Grupa oobenautów

Postautor: Marzyciel » 26 sie 2017, 15:32

Nikita pisze:OneNight to wkoncu wierzsz w ta dusze czy nie? I jezeli cokolwiek do astralu wychodzi ....to co?


Drugie ciało. Ja najczęściej w swoich podróżach korzystam z sobowtóra, ale uzywam
równiez innych ciał. Każde z nich odpowiada określonemu stanowi świadomosci i każde
z nich ma swój własny wachlarz narzędzi percepcji. Czym według Ciebie jest dusza?
Sed fugit interea, fugit irreparabile tempus.
Awatar użytkownika
Marzyciel
 
Posty: 153
Rejestracja: 03 sty 2017, 17:56

Re: Grupa oobenautów

Postautor: Nikita » 26 sie 2017, 20:39

Samo cialo brez duszy jest tylko bezwolna maszyna..wiec zadne drugie czy trzecie cialo samo wyjsc nie moze....
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Grupa oobenautów

Postautor: Ryszard » 26 sie 2017, 21:57

Nikita pisze:Samo cialo brez duszy jest tylko bezwolna maszyna..wiec zadne drugie czy trzecie cialo samo wyjsc nie moze....


Umysł może płatać różne figle, np: śniąc wierzymy, że nie śnimy, latamy, pływamy, widzimy Obcych, duchy , białe myszki i wiele wiele wiele innych najróżniejszych "przeżyć" większość stara się z tym nie afiszować. Trafiają jednak i tacy którzy się tego nie wstydzą.
Co gorsza znajdują siebie podobnych :(
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Grupa oobenautów

Postautor: OneNight » 26 sie 2017, 22:12

Umysł może płatać różne figle, np: śniąc wierzymy, że nie śnimy , latamy, pływamy, widzimy Obcych , duchy , białe myszki i wiele wiele wiele innych najróżniejszych "przeżyć " większość stara się z tym nie afiszować. Trafiają jednak i tacy którzy się tego nie wstydzą.

No proszę, znalazł się nasz pan profesor wszystkiego. Witamy w programie "wypowiedz się, nie znając tematu" - wygrał pan główną nagrodę!

Ja akurat śniąc często zdaje sobie sprawę, że śnię - ot taka moja zdolność od dzieciństwa. OOBE nie jest snem i różni się pod wieloma względami od snu. Jeśli masz wątpliwość, czy był to sen czy OOBE - z całą pewnością był to sen.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Grupa oobenautów

Postautor: OneNight » 26 sie 2017, 22:23

OneNight to wkoncu wierzsz w ta dusze czy nie? I jezeli cokolwiek do astralu wychodzi ... .to co?

Ciężko odpowiedzieć mi na to pytanie. Każdy ma inne wyobrażenie duszy. Jeżeli poprzez dusze masz na myśli to, że po śmierci nie znikamy w nicość, to tak.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Grupa oobenautów

Postautor: Nikita » 27 sie 2017, 13:39

Ryszard dusza wychodzi z ciala podczas snu...i wisi nad cialem...dlatego nasze sny sa takie bezcielesne....
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Grupa oobenautów

Postautor: assasin » 27 sie 2017, 13:40

@onenight. Jakie są Twoje uczucia i przygody zw. z oobe? Czy jest to bezpieczne?
Bierz z przeszłości nie popioły, tylko ogień!
Anonim.
Awatar użytkownika
assasin
 
Posty: 87
Rejestracja: 10 lip 2017, 10:47
Lokalizacja: Wieś zabita dechami.

Re: Grupa oobenautów

Postautor: Nikita » 27 sie 2017, 13:45

OneNight ja tez nie wiem co to jest dusza ale wyobrazam sobie ja jako wieczna Jazn, nasze prawdziwe Ja...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Grupa oobenautów

Postautor: Nikita » 27 sie 2017, 16:16

Magu czy Ty masz cos wspolnego z tym, ze moj kot dzis w nocy znalazl sie na dworze mimo, ze wszystkie drzwi i okna byly pozamykane?
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Grupa oobenautów

Postautor: Ryszard » 27 sie 2017, 21:15

Nikita pisze:Magu czy Ty masz cos wspolnego z tym, ze moj kot dzis w nocy znalazl sie na dworze mimo, ze wszystkie drzwi i okna byly pozamykane?

+ :)
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości