transcommunication

Forum poświęcone informacjom dotyczącym rozwoju Spirytyzmu w Polsce. Tu znaleźć można zapowiedzi wykładów, spotkań, a także wszelkie ciekawostki dotyczące historii ruchu spirytystycznego w naszym kraju.

transcommunication

Postautor: transkomunikator » 11 sie 2010, 08:21

witam bardzo mi się podoba wasze forum jestem marek szwedowski ten co ma całe laboratorjum w zawierciu do transkomunikacji mogę z chęcią rozmawiać o moich doświadczeniach a wiele sie wydarzyło od czasu artykułu w n. ś
transkomunikator
 
Posty: 16
Rejestracja: 11 sie 2010, 08:16

Re: transcommunication

Postautor: cthulhu87 » 11 sie 2010, 09:47

Masz ciekawy profil na YT :) (jeśli jesteś TEN transkomunikator). Otrzymujesz może jakieś bardziej rozbudowane przekazy?
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: transcommunication

Postautor: Robert » 11 sie 2010, 12:31

Zachęcam do zapoznania się dokładniej kim jest Pan Marek Szwodowski i nie oceniania pochopnie uszczypliwymi komentarzami.

http://katowice.olx.pl/hope-nadzieja-ag ... id-8267386
http://szwedowski.blog.onet.pl/

Z tego co wyczytałem o Panu Mareku Szwedowskim to jest chwalonym za swoje usługi jasnowidzem i parapsychologiem.

„Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.„ Eckhart Tolle
Awatar użytkownika
Robert
 
Posty: 198
Rejestracja: 19 sty 2010, 15:21

Re: transcommunication

Postautor: Loxlei » 11 sie 2010, 13:40

Nie neguję Jego dokonań. Po prostu strasznie mnie razi jak ktoś popełnia błędy i uważam , że zdolności jakie ten Pan posiada , powinien uzupełniać staranniejszym pisaniem. Tyle.
Loxlei
 
Posty: 48
Rejestracja: 03 sie 2010, 01:01

Re: transcommunication

Postautor: atalia » 11 sie 2010, 13:45

Bardzo się cieszę,ze tu trafiłes.Z tego co wiem ,jesteś najwybitniejszym w Polsce specjalistą w dziedzinie transkomunikacji;oglądałam też sporo Twoich filmikow na YT.Bardzo chcialam się z Toba skontaktować,a tu nagle pojawiasz się na naszym forum.Widocznie dobre duchy tak chciały.Czy pozwolisz,ze zadam Ci kilka pytań na PW?
Serdecznie pozdrawiam.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: transcommunication

Postautor: Zuzka » 11 sie 2010, 15:02

Fakt, strasznie niedbały wpis na forum; a na blogu jest podobnie, trudno zrozumieć tekst, bo nie ma żadnych znaków interpunkcyjnych...
też nie lubię niestaranności, choćby z szacunku dla czytających...
:)
Zuzka
 
Posty: 89
Rejestracja: 31 paź 2009, 15:45

Re: transcommunication

Postautor: konrad » 11 sie 2010, 15:50

Pozwoliłem sobie skasować kilka wiadomości. A pana Marka witam na forum i zachęcam do napisania czegoś więcej, bo nie każdy tutaj pewnie regularnie czytuje "Nieznany Świat"...
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: transcommunication

Postautor: atalia » 11 sie 2010, 16:24

Niniejszym przepraszam,że zwracam się do Pana Marka,którego pracę podziwiam,per"ty",ale postępowałam zgodnie z etykietą forum gdzie wszyscy się "tykamy".Mam nadzieję,że Pan Marek nie weźmie mi tego za złe. :)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: transcommunication

Postautor: Luperci Faviani » 12 sie 2010, 09:10

Także witam na forum i również gorąco zachęcam do szerszego dzielenia się informacjami z doświadczeń :)
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: transcommunication

Postautor: transkomunikator » 14 sie 2010, 16:18

witam i przepraszam wszystkich dotkniętych moją pisownią ale dyslektycy tak mają ja mam wielki szacunek do moich czytelników ale tak bywa natomiast co do głosów to posiadam ich pare setek i ciągle nagrywam ostatnio otworzyliśmy ze znajomymi miłośnikami transkomunikacji stacje radjową pomost my nadajemy w zaświaty oni nadają donas ale otym potem
transkomunikator
 
Posty: 16
Rejestracja: 11 sie 2010, 08:16

Następna

Wróć do Spirytyzm w Polsce

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości