Duchy czy demony

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Duchy czy demony

Postautor: danut » 23 paź 2017, 14:55

Jesteś super łatwy do rozpoznania zwłaszcza z tego skąd czerpiesz ideologie. A zamiana diabłów na świetlistych mi w tym nie przeszkadza. :lol:

Przecież w życiu do tych świetlistych się nie udam, oni mają swoich sługusów, a mnie nie zatrudnią,gdyż się nie zgodzę na to. :lol:
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Duchy czy demony

Postautor: czarnyMag » 23 paź 2017, 15:00

danut pisze:Jesteś super łatwy do rozpoznania zwłaszcza z tego skąd czerpiesz ideologie. A zamiana diabłów na świetlistych mi w tym nie przeszkadza. :lol:


O ubodłem cię? Nie miałem takiego zamiaru. Po prostu jestem trochę nieokrzesany.

Jeszcze nikt tu mi nic nie obalił w oparciu o widzenie. A w okultyzmie owszem - wszyscy widzą tylko każdy to samo inaczej postrzega :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Duchy czy demony

Postautor: danut » 23 paź 2017, 15:01

Aja go (ten okultyzm)na strzępki rozdarłam :D tak go prześwietliłam-zaprzeczysz?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Duchy czy demony

Postautor: czarnyMag » 23 paź 2017, 15:05

danut pisze:Aja go (ten okultyzm)na strzępki rozdarłam :D tak go prześwietliłam-zaprzeczysz?


Tak! Zaprzeczam! Nigdy nie miałaś do czynienia z demonem którego sama wezwałaś! (to po pierwsze :)
Nigdy nie odpowiedziałby ci Demon na wezwanie bo jesteś "mało atrakcyjna" ze względu na brak rozeznania w sprawie (to po drugie :)
Więc co "rozdarłaś" :?: Wszystko przed tobą :!: I przestań się dawać robić w "konia" przez czarnego w stylu "żołnierz" :!: (to po trzecie :)

Mam takie pytanie - czy ten twój stróż "żołnierz" objął cię kiedyś w pościeli tak że to poczułaś :?:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Duchy czy demony

Postautor: danut » 23 paź 2017, 15:20

:lol: Demonem w stylu maga,na którego ty tylko pozujesz, tamten mag był z elity magów krakowskich, nie takie osobistości jak ja omotywał, aja się mu postawiłam i rozpoznałam. A żołnierz się nim pobawił -też chcesz?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Duchy czy demony

Postautor: danut » 23 paź 2017, 17:08

czarnyMag pisze:
danut pisze:Aja go (ten okultyzm)na strzępki rozdarłam :D tak go prześwietliłam-zaprzeczysz?


Tak! Zaprzeczam! Nigdy nie miałaś do czynienia z demonem którego sama wezwałaś! (to po pierwsze :)
Nigdy nie odpowiedziałby ci Demon na wezwanie bo jesteś "mało atrakcyjna" ze względu na brak rozeznania w sprawie (to po drugie :)
Więc co "rozdarłaś" :?: Wszystko przed tobą :!: I przestań się dawać robić w "konia" przez czarnego w stylu "żołnierz" :!: (to po trzecie :)

Mam takie pytanie - czy ten twój stróż "żołnierz" objął cię kiedyś w pościeli tak że to poczułaś :?:

Nadto wytłumaczę Ci na chłopski rozum i raz na zawsze
to twoje po pierwsze -żadnych demonów nie wzywałam, gdyż w te Wasze okultystyczno-sekciarskie brednie to ja nie wierzę - a rozliczałam się z własnym sumieniem i zaglądając w głąb swojej duszy dostrzegłam to kto tam przy moim programie do urzeczywistnienia się w tym naszym świecie grzebał i tak dziada wykryłam :lol:
Twoje drugie -Czy Ty jesteś kobietą? Pytam, bo to niektóre kobiety lubią przechwalać się swoją atrakcyjnością i jak to dzięki niej "każdy na nie poleci" :lol: i zwykle są to puste duchowo kobiety. A jeśli nie to może ta interpretacja będzie dobra - rozeznanie w sprawie łłoo i nie pozujesz tym czasem na mistrza magii i czarodziejstwa w stylu Harry Potter to ja? :lol: Odpowiadam -ani nie szukam wielbiciela w osobie guru, ani nie jestem wtajemniczona w zasady jego sekty - no to nie przyszedł.

Trzecie - żołnierz nie jest z tej grupy,a jest prawdziwie z innego świata. Dlatego ma szersze możliwości spojrzenia na rzeczywistość, nie wygrasz z nim ponieważ nie posiadasz nawet ułamka wiedzy ani wglądu w te sprawy tak jak może to on.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Duchy czy demony

Postautor: danut » 23 paź 2017, 18:31

Ingitre pisze:Odnotowanie na portalach paranormalnych się nie liczy. Historia ze scenariusza horroru.


A jeszcze dołączę tu uwagę. Scenariusze filmowe/książkowe itd.i nawet te forumowe jak zauważasz, te pisane po to byleby zaistnieć i tak powstają na jakiejś bazie, co najmniej na takiej zasłyszanej od kogoś. Ale to absolutnie nie zaprzecza zjawisku samemu w sobie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Duchy czy demony

Postautor: Ingitre » 23 paź 2017, 19:20

Teorie Einsteina potwierdza choćby twój GPS, który korzysta z teorii względności Einsteina oraz rejestracja fali grawitacyjnych, a ty wciąż negujesz to co oczywiste, a wierzysz w jakieś okultystyczne bajki
Awatar użytkownika
Ingitre
 
Posty: 45
Rejestracja: 01 lis 2015, 12:20
Lokalizacja: Noordwijk, Holandia

Re: Duchy czy demony

Postautor: soldado » 24 paź 2017, 14:29

Posty nie związane z tematem, a będące ,,wycieczkami'' w stronę innych osób zostały usunięte. Bardzo proszę o pisanie na temat, a uwagi o sobie proszę ewentualnie zamieszczać na pw - soldado
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Duchy czy demony

Postautor: czarnyMag » 24 paź 2017, 14:32

soldado pisze:Posty nie związane z tematem, a będące ,,wycieczkami'' w stronę innych osób zostały usunięte. Bardzo proszę o pisanie na temat, a uwagi o sobie proszę ewentualnie zamieszczać na pw - soldado


Wybacz moderatorze. Odbiegłem w niematerialną wolność za daleko. Jeszcze raz przepraszam.
Tu tylko "Danut" stanowi prawdę i tylko ona może ubliżać w oparciu o swoje fantazje :!:

Widzisz tak się złożyło, że skasowałem twój 1 post, a jej 2 posty, także nie można mnie posądzić o stronniczość. Nadto zwróciłem się w swojej uwadze nie tylko do ciebie. Jeszcze raz proponuje wrócić do tematu - soldado
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 12 gości