Święto Zmarłych

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Święto Zmarłych

Postautor: Nikita » 31 paź 2017, 09:36

No kochani...już pojutrze Święto Zmarłych. Zawsze modliłam się za wszystkich moich znajomych , którzy odeszli....i czułam, że przychodzili mnie odwiedzić. W tym roku postanowiłam się także wyciszyć i przygotować na modlitwę....A jak Wy będziecie spędzać te Święta?
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Swieto Zmarlych

Postautor: Hansel » 31 paź 2017, 10:04

Ja lubiłem to święto do póki katolicy mi go nie obrzydzili bo zamiast skubać święcie w tym dniu na wspominaniu zmarłych woleli straszyć mnie piekłem
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Swieto Zmarlych

Postautor: Nikita » 31 paź 2017, 15:19

Zapale świeczki i będę się modlić za zmarłych...na cmentarz też się wybiorę...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Swieto Zmarlych

Postautor: cthulhu87 » 31 paź 2017, 15:30

Nikita pisze:Zapale swieczki i bede sie modlic za zmarlych...na cmentarz tez sie wybiore...


Nikita, a odczuwasz w tych dniach jakąś inną atmosferę, niekoniecznie na cmentarzach? Trudno to określić dokładniej, kolega Piotr nazywa to "mediumizmem sensytywnym".
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Swieto Zmarlych

Postautor: Ryszard » 31 paź 2017, 21:39

Póki co , jestem na cmentarzu codziennie, widzę jak na zaniedbywanych przez cały rok nagrobkach pojawiają się kwiaty i znicze.
Ludzie przybywają z najdalszych stron by "uczcić" swoich bliskich lub dalszych krewnych lub przyjaciół, którzy odeszli już z tego świata.
Uważam, ze to Święto w polskim wykonaniu jest po prostu PIĘKNE !
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Święto Zmarłych

Postautor: Nikita » 01 lis 2017, 09:25

Tak wyczuwam te dziwna atmosfere kazdego roku...to sie juz wczoraj zaczelo i bedzie trwac do jutra...to samo czuje 24. 12. Byc moze jest to zwiazane z astronomicznym ustawieniem Ziemi i Slonca i Ksiezyca... akurat w tym czasie jakby ta zaslona oddzielajaca nas od swiata zmarlych stala sie bardziej cienka a duchy rzeczywiscie przybywaja nas odwiedzic. I nie chodzi tu tylko o Nostalgie jesienna...ale faktycznie w tym czasie w naturalny sposob zaczynam myslec o tamtym swiecie i o zmarlych, ktorzy juz sa po tamtej stronie.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Święto Zmarłych

Postautor: Sobeir777 » 02 lis 2017, 03:40

Nie byłem dziś na cmentarzu. Nie potrzebuję widzieć nagrobka, by o kimś pamiętać. Tym bardziej nie lubię tłumów ludzi w takich miejscach. Wole odwiedzić i ogarnąć wczesniej... Wtedy, kiedy czuje taką potrzebę, nie wtedy, gdy nakazuje mi to święto. Mimo wszystko szanuję i z podziwem patrzyłem przejeżdżając po pracy obok cmentarza na te wszystkie znicze. Miałem chwilę zadumy, nie powiem, ze nie.
Sobeir777
 
Posty: 11
Rejestracja: 24 paź 2017, 05:25

Re: Święto Zmarłych

Postautor: Nikita » 02 lis 2017, 19:56

Krzysztof Jackowski rozmawial z duchem...bardzo interesujace. Dowod na istnienie zycia po smierci: https://www.youtube.com/watch?v=Gq9MQ2o9BWI
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Święto Zmarłych

Postautor: Ingitre » 02 lis 2017, 20:34

Jackowski? Przecież to świr!

Wiecie ile trafnych miał wizji, gdy rzekomo pomagał policji? Zero!

Trzeba się zastanowić zanim nazwie się coś dowodem.

"All those who believe in psychic powers- raise my hand"
Awatar użytkownika
Ingitre
 
Posty: 45
Rejestracja: 01 lis 2015, 12:20
Lokalizacja: Noordwijk, Holandia

Re: Święto Zmarłych

Postautor: odnowa » 02 lis 2017, 20:42

Ingitre pisze:Jackowski? Przecież to świr!

Wiecie ile trafnych miał wizji, gdy rzekomo pomagał policji? Zero!

Trzeba się zastanowić zanim nazwie się coś dowodem.

"All those who believe in psychic powers- raise my hand"

A co to niby jest? http://krzysztof-jackowski.info/dowody- ... policyjne/
Losowy list: http://krzysztof-jackowski.info//kjack/ ... 5883d0.jpg i cytat z jego:
"Określone przez Pana miejsce znajdowania się zwłok potwierdziło się".
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Następna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości