Holograficzny świat

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: Holograficzny świat

Postautor: soldado » 15 lut 2018, 00:10

danut pisze:Pamiętam jak znalazłam się w stanie bardzo bliskim śmierci - nie przestraszyłam się, że umrę,bo nie napisałam jeszcze książki. :D Jako
ciekawostkę Wam podam, ze akurat wtedy przed pęknięciem tętniaka przepisywałam na komputer notatki z pamiętnika. Byłam na stronie z snem o operacji na moim mózgu sprzed wtedy 25 lat-to był 2005 rok.
Soldado -chodzi o dwie książki -bo podzieliłam pamiętnik. Druga ma dotyczyć tego, dlaczego i przez kogo cierpieliśmy,a przyjaciel zmarł, co do tego doprowadziło. Dopiero wtedy wykonam zadanie w całości.


Wiem...

Ale napisałaś pierwszą, a wiem dobrze, jak było ciężko.
Napisałem Ci w pewnym momencie, żebyś przeszła na Infre.
Nie wiedziałem wtedy po co...
Teraz wiem i Ty to wiesz.
Poznałaś tam Współautorkę książki.
Nawet przestałem wtedy z Tobą pisać, żeby nie przeszkadzać.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Holograficzny świat

Postautor: danut » 15 lut 2018, 00:12

Tak było. :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Holograficzny świat

Postautor: soldado » 15 lut 2018, 00:14

danut pisze:Tak było. :)


Wtedy nic z tego nie rozumiałem.
Z tej teraz perspektywy to widać.
Wtedy coś robiłem, albo nie i było to dla mnie normalne.
Nie zastanawiałem się nad tym.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Holograficzny świat

Postautor: czarnyMag » 19 lut 2018, 14:22

No proszę - wszystko jest jak na dłoni - obie panie poznały się na Infra :lol: A jedna z nich była tam "bogiem" wśród kuglarzy :twisted: A więc to "dzieło" powstało w oparciu o ego :lol: Gratuluję - to jest wystarczająco przekonywujące :!:
Pisz :!: pisz i jeszcze raz pisz w oparciu o ego królowo :lol: Pisz i załóż koronę którą ci podają d... :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Holograficzny świat

Postautor: danut » 19 lut 2018, 14:39

:lol: I takim "kuglarzem" jak ja interesuje się tak wielu ludzi? Coś chyba nie tak, bo widzisz zbyt jasno obrazuję swoimi przeżyciami,to co rzeczywiście zachodzi w naszej rzeczywistości. Co ma na nią wpływ i jak to wygląda w przeciwieństwie do wielu innych, którzy tylko straszą, kompilują i tumanią innych twierdzeniem, że nikt tego nie może rozpoznać, bo jesteśmy tylko małpkami w klatce, lub gorzej przedmiotami, którymi ktoś dysponuje i zarządza. :lol: A żeby było jasne :lol: to, to kto chce zarządzać też uwidacznia się doskonale. A ten temat jest o holograficznym świecie, bo on taki jest.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Holograficzny świat

Postautor: czarnyMag » 19 lut 2018, 15:00

danut pisze::lol: I takim "kuglarzem" jak ja interesuje się tak wielu ludzi? Coś chyba nie tak, bo widzisz zbyt jasno obrazuję swoimi przeżyciami,to co rzeczywiście zachodzi w naszej rzeczywistości. Co ma na nią wpływ i jak to wygląda w przeciwieństwie do wielu innych, którzy tylko straszą, kompilują i tumanią innych twierdzeniem, że nikt tego nie może rozpoznać, bo jesteśmy tylko małpkami w klatce, lub gorzej przedmiotami, którymi ktoś dysponuje i zarządza. :lol: A żeby było jasne :lol: to, to kto chce zarządzać też uwidacznia się doskonale. A ten temat jest o holograficznym świecie, bo on taki jest.


Tak "holograficzny świat" to ten "świat" który nas otacza bo uwierzyliśmy w niego i powstał niczym kreacja umysłu by nas niewolić :P
A prawdziwy idzie tuż obok tegoż hologramu i też jest niezrozumiały bo też zaskakuje. Np. jak się postanowiłem w Twój hologram wbić by sobie coś udowodnić to....się nie przebiłem :lol: Hologram mnie zatrzymał :!:
W holograficznym świecie człowiek musi jeść by żyć - uwierzyliśmy w to, to jemy (tylko, że my mordujemy zwierzęta nie w hologramie :) i nie ich ciałami się żywymi a energią cierpienia która nie jest tym hologramem - my mordujemy by żyć :twisted: A ci w których nie wierzymy bo uważamy, że nie istnieją żywią się nami jak my swoimi zwierzętami. Kiedy przestaniesz powodować energię cierpienia by się nasycić to ci w których nie wierzysz przestaną cię podtruwać i ludzie też przestaną cierpieć - co dajesz to bierzesz :twisted: w hologramie czy poza :D
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Holograficzny świat

Postautor: danut » 19 lut 2018, 15:05

Przecież tak piszę ten nasz świat i nasz obraz w nim jest hologramem.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Holograficzny świat

Postautor: czarnyMag » 20 lut 2018, 12:55

danut pisze:Przecież tak piszę ten nasz świat i nasz obraz w nim jest hologramem.


Ale dowodów nie ma! Ale jest wiara... wiara i wiara a kiedy już zostanie pokryta wiara to jeszcze jest...wiara :lol: że tak jest a nie inaczej bo w coś trzeba po prostu wierzyć w ciemno a jak się zachce to z kapelusza się pojawi nauka która też za naukę nie uchodzi a za wiarę i schizę :D
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Holograficzny świat

Postautor: danut » 20 lut 2018, 13:44

Ja mam dla siebie mnóstwo dowodów na istnienie holograficznego świata i widzisz lawina ruszyła i coraz więcej ludzi je też odnajduje. Jak w ich obliczu wygląda ten przedmiotowo podzielony według dawnych ludzkich mniemań świat? - Bardzo niedojrzale.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Holograficzny świat

Postautor: czarnyMag » 20 lut 2018, 14:07

danut pisze:Ja mam dla siebie mnóstwo dowodów na istnienie holograficznego świata i widzisz lawina ruszyła i coraz więcej ludzi je też odnajduje. Jak w ich obliczu wygląda ten przedmiotowo podzielony według dawnych ludzkich mniemań świat? - Bardzo niedojrzale.


Ten świat - Ziemia (bo tu chodzi o nią) jest być może niedojrzały - ale powiedz mi/ napisz mi czemu miałbym dążyć będąc tu do jakiejkolwiek zmiany w sensie wyższych wibracji? Jak zechcę to mogę kogoś uszkodzić na odległość (cały czas się uczę i doskonalę tę metodę) jest mi dobrze :!: Obecnie nie odczuwam pragnienia zmiany która by mnie zmieniła w służącego takiemu jak ja obecnie - a Ty :?: Zdajesz sobie sprawę, że będziesz takim jak ja służyła wiecznie (i wtedy będziesz dopiero doskonała :twisted: Jedynym Twoim pragnieniem będzie chęć pomagania i służenia takim jak ja (teraz jestem :) a moim pragnieniem jest uczynienie z siebie doskonałość w sensie samowystarczalności i niezależność w sensie nikomu nie służenia :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości