Skrzaty, dziwaczne istoty i inne stworzenia...

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Istoty Wielowymiarowe, obcy i inni...

Postautor: danut » 20 lut 2018, 17:58

Może poproszę o konkrety-kto był, gdzie był i kogo niby się wystraszył? :lol:
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Istoty Wielowymiarowe, obcy i inni...

Postautor: czarnyMag » 21 lut 2018, 10:44

danut pisze:Może poproszę o konkrety-kto był, gdzie był i kogo niby się wystraszył? :lol:


Zaprosiłem do siebie Forumowicza (zaproponowałem spotkanie dwóch dusz w połowie drogi do siebie)! Forumowicz po ustaleniu ze mną szczegółów zdecydował się na moją propozycję/zaproszenie i PRZYBYŁ!
Jednakże mnie zatrzymała owa "obręcz" tuż przed wykonaniem z mej strony mego zobowiązania. Nie byłem w stanie wyjść mu na przeciw przez tą "obręcz"!
Forumowicz się zdziwił a następnie uciekł - po czym mnie zaczął atakować z niezrozumiałą dla mnie agresją :!:
Napisał co zobaczył i zareagował agresją :!:
:twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Skrzaty, dziwaczne istoty i inne stworzenia...

Postautor: czarnyMag » 21 lut 2018, 11:12

Zmieniłaś temat "Danut" - to teraz tu opisz swą książkę która traktuje o tychże skrzatach drogaMODERACJA
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Skrzaty, dziwaczne istoty i inne stworzenia...

Postautor: soldado » 21 lut 2018, 12:42

Bardzo proszę o przestrzeganie Regulaminu forum, a w tym wypadku poniższego punktu - soldado

Art. 8
Na Forum niedozwolone jest:
Szerzenie treści (w tym wyrażeń, znaków) niezgodnych lub propagujących postępowanie niezgodne z polskim lub międzynarodowym prawem (w jakiekolwiek formie), dyskryminujących, wulgarnych, obelżywych, obscenicznych, oszczerczych, uznanych powszechnie za obraźliwe, nieetyczne (także w formie niedokończonego wyrazu i wykropkowania), jak również obrażających uczucia religijne różnych grup wyznaniowych.
Nawoływanie lub nakłanianie do nienawiści lub przemocy na tle religijnym lub rasowym
Zwracanie się do innych Użytkowników Forum w sposób wyrażający lekceważenie/pogardę.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Poprzednia

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości