Nowy temat.

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Nowy temat.

Postautor: Kris » 21 mar 2019, 22:39

soldado, to też zamkniesz?


Zapomniałem napisać że aby mieć czucie w rękach jak i w całym ciele nie powinno się używać sztucznych mydeł w płynie, szamponów, naczynia myć w gumowych rękawiczkach i wielokrotnie je płukać bo płyny do naczyń też strasznie szkodzą.
One pozbawiają czucia w dłoniach o kilkadziesiąt 50% już po jednorazowym zamoczeniu rąk, a co gdy się całe ciało wykąpie?
Szampony dla dzieci mają 6% więc są alternatywą, mydło szare podobnie, te zapachowe, kolorowe ze 2 -3 % więcej szkodzą ale w stosunku do 50 to i tak rarytas.
Następnym razem napiszę o ubraniach, tych sztucznych, jakiś czas temu dostałem piękny ale sztuczny sweter i po tygodniu noszenia miałem podręcznikową arytmie z jakimiś paskudnymi skurczami serca więc myślę że może kogoś to zainteresuje.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Nowy temat.

Postautor: soldado » 21 mar 2019, 22:51

Jak będziesz pisać sam ze sobą tak jak to miało miejsce w ostatnim temacie, który zamknąłem i nie będzie tym aktualnym tematem żadnego zainteresowania ze strony innych userów, to go zamknę.
To forum spirytystyczne i proszę nie zapominaj o tym.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)


Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości