Robin Williams

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Robin Williams

Postautor: Hansel » 08 mar 2019, 13:03

Jak myślicie dlaczego on odebrał sobie życie ? To jest coś z czym ja się nie mogę pogodzić. Przecież on dął tyle radości ludziom poprzez swoje wspaniałe role i był za nie doceniany skoro dostał za nie tyle nagród. Więc dlaczego?
Ostatnio zmieniony 08 mar 2019, 13:09 przez Hansel, łącznie zmieniany 2 razy
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Robin Williams

Postautor: Nikita » 08 mar 2019, 13:06

Byl chory na demencje...a demencja stale postepuje naprzod jest nieuleczalna...niektorzy nie chca tak skonczyc….
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Robin Williams

Postautor: Hansel » 08 mar 2019, 13:10

Naprawdę? Ja myślałem że były inne przyczyny:

Mimo że słynny komik na ekranie emanował ciepłym humorem, to w prywatnym życiu od wielu lat zmagał się sam ze sobą. Walczył z alkoholizmem i uzależnieniem od narkotyków. Cierpiał też na depresję. W ubiegłym miesiącu aktor trafił do centrum rehabilitacji w Minnesocie, dzięki czemu miał utrzymać trzeźwość podczas pracy na planie. Nie radził sobie jednak z pogłębiającą się chorobą.
https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/ro ... ka/er4d04t



Bardzo go lubiłem choćby za film ,,Między Piekłem a Niebem,, https://www.youtube.com/watch?v=HiSDjtTbqNM

:cry:
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Robin Williams

Postautor: Nikita » 08 mar 2019, 18:29

Tez go lubilam i dziwilam sie, ze on popelnil samobojstwo. Czytalam gdzies w necie, ze przyczyna samobojstwa byla rozpoznana demencja.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Robin Williams

Postautor: Xsenia » 26 mar 2019, 13:49

Ja też byłam w szoku jak o tym usłyszałam. Ja czytałam, ze był w depresji. Nie wiedzieć czemu, ale najwięksi komicy mają zawsze największą depresję. Tak jakby próbowali ratować siebie śmiesząc innych. Robin Williams, Jim Carrey, Rowan Atkinson.... i wielu, wielu innych.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Robin Williams

Postautor: soldado » 26 mar 2019, 19:25

Hansel pisze:Jak myślicie dlaczego on odebrał sobie życie ? To jest coś z czym ja się nie mogę pogodzić. Przecież on dął tyle radości ludziom poprzez swoje wspaniałe role i był za nie doceniany skoro dostał za nie tyle nagród. Więc dlaczego?


Może nie miał przy sobie osoby, którą by szczerze kochał z wzajemnością.
Wtedy tytuły, kasa, sława itd... stają się powoli mało ważne.
Często dochodzi wówczas do uzależnień od alkoholu, narkotyków itd.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)


Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości