Dzień dobry

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Dzień dobry

Postautor: Kronos » 04 kwie 2019, 14:46

Cześć, mam na imię Dawid, studiuję historię i filozofię w Krakowie. Interesuje się duchowością czasów antyku i średniowiecza oraz egzystencjalizmem. W wolnym czasie czytam wszelkiego rodzaju książki i słucham black metalu/alternatywy. Bardzo lubię stare filmy. Na forum trafiłem przypadkowo szukając informacji o spirytyzmie. No i jeszcze ważna rzecz - staram się jak najwięcej czasu przebywać w górach, pochodzę z samego południa kraju i kocham Karpaty. Polecam wybrać się w Beskid Niski, są to obecnie najdziksze góry w Polsce, a do tego naznaczone wielką tragedią Łemków czyli "akcją Wisła". Wiele wiosek zostało wysiedlonych, chodząc po pustych szlakach można natknąć się na pozostałości starych cmentarzy, cerkwi i zabudowań gospodarczych.
Kronos
 
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:35

Re: Dzień dobry

Postautor: bernadeta1963 » 04 kwie 2019, 19:28

Witaj na forum :)
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Dzień dobry

Postautor: cthulhu87 » 04 kwie 2019, 19:39

Witaj Kronosie na forum :)

Jeśli lubisz góry i przyrodę, może zawędrujesz kiedyś do Wisły? To był przed II wojną światową najważniejszy ośrodek spirytystyczny/spirytualistyczny w Polsce :)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44


Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości