Radiestezja

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Radiestezja

Postautor: 000Lukas000 » 30 lis 2012, 19:02

Właśnie oglądałem ciekawy program o radiestezji, polecam.

Linki do części 1 i 2

http://enigma.wp.tv/#m286056

[url]http://enigma.wp.tv/#m295096
[/url]

Osobiście po oglądnięciu programy do głowy przyszło mi jedno, to co już kiedyś zakładałem, subtelne oddziaływanie magnetyczne własnego ducha, w tym wypadku sugestia wywołała by odpowiednie skutki.

Osoby które przeprowadzały testy z sugestią otrzymywały ten sam wynik. Radiesteta zawsze podążał za sugestią wbrew faktom, co potwierdza że mamy do czynienia z działaniem człowieka, choć nie działaniem mechanicznym.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Radiestezja

Postautor: sarfonem » 06 cze 2019, 19:08

Zadałem pytanie co stoi na przeszkodzie jeżeli chodzi o spirytyzm w moim przypadku. Odpowiedź niemalże natychmiastowa: "wywyższanie się nad innymi". Strzał w dziesiątkę. Nie widziałem tego, ale teraz to widzę.
Teraz zapytałem co zrobić by nie wywyższać się nad innymi. Najpierw otrzymałem: "Kochaj siebie, dziękuj sobie." Następnie: "Zapomnij o innych, myśl o sobie". O dziękowaniu sobie wcześniej nie myślałem (dopisek z teraz - jednak dziękowałem, ale robiłem to "automatycznie"), przyznam że myślę najpierw o innych, by ich zmieniać, zamiast myśleć o sobie.
Według mnie te inspiracje mogą być dobre dla mnie, ale niekoniecznie dla kogoś innego.
sarfonem
 
Posty: 5
Rejestracja: 20 kwie 2019, 15:14


Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości