PRZEKAZY

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

PRZEKAZY

Postautor: bernadeta1963 » 16 sie 2019, 20:22

W tym temacie proszę zamieszczać przekazy z ,,Drugiej Strony'', jeśli ktoś takowe odbiera i nie wie, do kogo są one skierowane.
Jeśli chodzi o odpowiedzi, to są one tutaj przewidziane dla osób, do których mogą być te przekazy adresowane.
Proszę wstrzymać się z komentarzami na temat treści tutaj zawartych - soldado.

*******************************************************************************************************************

Chcialabym nawiązać dzisiaj do przekazu jaki otrzymalam w 2014roku .
Jak już wam pisalam otrzymuje nieraz wiadomosci ,które czekają na swoich odbiorców .Nie wiem dlaczego akurat dzisiaj ją przypominam .
Na forum zaglądają goście ,którzy może czekają na kontakt wlaśnie z tym duchem .
Przepraszam ,że będa to tylko podstawowe wiadomosci .Reszta bowiem jest przeznaczona dla odbiorcy :)

A oto wiadomość ''Nadana 5 Pażdziernika 2014r''
''Zmarlem pięć dni temu .
żona -Monika
starsza córka Julia
młodszy syn Sławek ''
Niestety duch nie podał swojego imienia .

Może ktoś zaglądając na forum będzie wiedzial dla kogo ta wiadomość . :)
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

PRZEKAZY

Postautor: bernadeta1963 » 18 sie 2019, 21:37

A to świeży przekaz z dzisiejszego dnia :) --OD BABCI

Dla kogoś ,kto szuka kontaktu ze starsza kobietą .Słyszę ,że byla sprawna do samego końca .
Upadla i uderzyla sie w glowe .Prawdopodobnie byla to przyczyna smierci .Od jej śmierci moglo minąc ok 9 lat .Pokazala mi litery F i N .Nie wiem ,co oznaczają .
Chce przekazac wnuczce ''żeby nie odchodzila ''.To dotyczy jej życia prywatnego .Ona nie moze się zdecydować .Ju raz nie wyszlo i nie chce ,żeby byla zawiedziona .To od niej musi wyjść inicjatywa .Jeżeli tego nie dopilnuje będzie miala wyrzuty sumienia ,ze znowu jej nie wyszlo .Nie zawsze w życiu wszystko przychodzi łatwo''

To przesłanie dla wnuczki od babci :)
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: PRZEKAZY

Postautor: bernadeta1963 » 19 sie 2019, 17:17

WIADOMOŚĆ DLA ŻONY
Wiadomośc z przełomu 2014 i2015 roku (niestety nie zapisalam daty)

Mężczyzna o imieniu Jacek .
W chwili śmierci mial 32lata ---podal mi wiek .
Wracal do domu .Po powrocie mial w tym dniu zalatwić ważną sprawę urzędową .
Zginął prowadząc samochód na skutek zderzenia czolowego ---tak powiedzial .

Jeszcze jedno ;powiedzial --''piecowy''.To chyba był jego zawód .

Chce ,aby jego bliscy wiedzieli ,że są w jego pamięci .Mówi ,że nie ważne kto zawinił .
Przeprasza,że nie wywiązal się z tego co obiecał .
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: PRZEKAZY

Postautor: bernadeta1963 » 19 sie 2019, 17:38

PRZEKAZ OD OJCA DLA CÓRKI .
Przekaz z dnia 29 marca 2019 Godz miedzy 24 a 1 .

Odbiorca wiadomości kobieta między 35 a 45 lat .Oboje jej rodzice nie żyją .

Nadawcą wiadomości jest ojciec .Bardzo mu zależy ,aby zostala przekazana .Duch ojca opowiada mi ,że w posiadaniu córki jest broszka .To pamiątka po mamie tej kobiety. On tlumaczy ,że żona nie nosila biżuterii. Ta broszka była prezentem od jego żony dla jej siostry .Po śmierci żony ciocia oddala ją w ręce siostrzenicy .
To miala być pamiątka po mamie,która była w jakiś sposób z nią związana.
Zeby uwiarygodnic ,że to on chce przekazać wiadomośc .Opowiedzial mi historię ,która dotyczy jego i córki .Historia zdarzyła się gdy córka była mała .
Duch ojca pokazuje mi lesną drogę .Idzie obok dziewczynki .Córka ma ładną nową sukienkę .Jest zbyt mala ,aby wygodnie zlapać ojca za rękę .
Ojciec ma na sobie koszulę z długimi podwiniętymi rękawami .Odwija rękaw .Śmiejąc się proponuje dziecku ,Aby zlapalo rączką za rękaw i w ten sposób ''przedłużył ' 'sobie rękę . Dziewczynka zlapala za guzik u koszuli i szli dalej .
Nagle guzik się odrywa i dziewczynka wpada w kałużę .Nigdy nie zapomni jak płakala żalując sukienki .Nieraz jak już była większa wspominali tą wycieczkę .

Ojciec chce jej przekazac ,że widział się z mamą . Nie są jednak razem .Mama zostala ze swoją liczną rodzina .On też zostal ze swoimi .Chce ,aby córka wiedziala ,że oboje rodzice o niej myślą .

Jest jeszcze coś ;problem z wypowiadaniem litery Ł.to chyba ważne .Nie wiem jednak której z postaci dotyczy.
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź


Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość