Propozycja czatu

Miejsce do zamieszczania wszelkich informacji o zmianach na forum, regulaminów, a także propozycji zmian.

Propozycja czatu

Postautor: Ruskof » 02 maja 2010, 20:07

Witam.
Pisze w sprawie strony czatowej,mianowicie chodzi o http://www.spikeria.pl
Na tym czacie istnieja pokoje o mniej wiecej naszej tematyce (paranormalnej,ale nie znam o spirytyzmie)
Jest pokoj strony infra,adres URL pokoju jest nastepujacy: http://www.spikeria.pl/room/infra_czat
Czasem sa zapraszani goscie,omawiamy rozne tematy,czat jest glosowy czyli prowadzacy dyskusje (zaproszeni goscie) odpowiadaja na pytania zadane przez uzytkownikow w pokoju przez mikrofon.
Moj nick na czacie jest taki sam jaki tutaj mam,wiec raczej problemow z rozpoznaniem mnie nie bedziecie mieli.Bede was informowal,gdy zaproszeni beda goscie.

Pozdrawiam,Mateusz
Nigdy nie daj sobie wmowic przez kogos to co potrafisz zrobic a to,czego nie potrafisz,bowiem tylko ty to wiesz i wiesz jak osiagnac swoj cel.

Przy odpowiednich argumentach wszystko,alez wszystko zdolam ci udowodnic...


Kontakt GG : 393033
Ruskof
 
Posty: 81
Rejestracja: 01 maja 2010, 18:42
Lokalizacja: Katowice/Awinion

Re: Propozycja czatu

Postautor: konrad » 03 maja 2010, 10:44

Generalnie pomysł na to, by organizować czat na spikerii jest ciekawy, gdyż mam wrażenie, że ów portal świetnie nadawałby się do np. wykładów spirytystycznych i spotkań z gośćmi.

Jedyne, o czym trzeba byłoby pamiętać:
- pokój musiałby być zamknięty tzn. mieliby dostęp do niego jedynie ludzie, którzy trafiają tam z portalu spirytyzm.pl albo z naszego forum; w innym przypadku nie ma to sensu, o czym się już przekonaliśmy

Mam jednak pytanie - czy są jakieś limity długości wypowiedzi uczestników? Nie wiesz, jak to wygląda w praktyce? Mam wrażenie, że użytkownicy mogą wypowiadać się jedynie krótko, a o spirytyzmie krótko mówić się nie da :D

Inna sprawa - organizujemy cotygodniowe czaty na czat.spirytyzm.pl (podpięty pod polchat)
Za dwa tygodnie rozpoczniemy na nich omawianie kolejnych rozdziałów Księgi Duchów. Spotkania odbywają się w każdą niedzielę o 21:30.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Propozycja czatu

Postautor: Ruskof » 03 maja 2010, 13:04

Na tym czacie prowadzacy dyskusje zaproszeni chyba maja limit czasu 1 min. na wypowiedz.
Konrad,mozesz tam utworzyc pokoj,i lepiej go nie zamykaj,wiecej ludzi bedzie mialo dostep a w wykladach o spirytyzmie tam,kto wie,moze jacys obeznani spirytysci sie zjawia? :)
A ze krotko mowic sie nie da,to mozesz prosic o kolejna minute przemowy :)
Nigdy nie daj sobie wmowic przez kogos to co potrafisz zrobic a to,czego nie potrafisz,bowiem tylko ty to wiesz i wiesz jak osiagnac swoj cel.

Przy odpowiednich argumentach wszystko,alez wszystko zdolam ci udowodnic...


Kontakt GG : 393033
Ruskof
 
Posty: 81
Rejestracja: 01 maja 2010, 18:42
Lokalizacja: Katowice/Awinion

Re: Propozycja czatu

Postautor: konrad » 03 maja 2010, 13:13

Ruskof pisze:Na tym czacie prowadzacy dyskusje zaproszeni chyba maja limit czasu 1 min. na wypowiedz.


A czy prowadzący ma jakiś limit?

Ruskof pisze:Konrad,mozesz tam utworzyc pokoj,i lepiej go nie zamykaj,wiecej ludzi bedzie mialo dostep a w wykladach o spirytyzmie tam,kto wie,moze jacys obeznani spirytysci sie zjawia?


Praktyka pokazuje, że zjawiają się nie obeznani spirytyści tylko szukające taniej rozrywki wulgarne nastolatki albo ludzie na siłę próbujący uchronić nas przed demonem.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Propozycja czatu

Postautor: Voldo » 03 maja 2010, 13:16

No dokładnie...
Albo jakiś dzieciak wejdzie i zacznie kląć i przeszkadzać...
Albo ksiądz wejdzie i będzie mówił żebyśmy zeszli z drogi grzechu albo inne takie.
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Propozycja czatu

Postautor: Ruskof » 03 maja 2010, 13:26

konrad pisze:A czy prowadzący ma jakiś limit?


Wszyscy maja ten sam limit.

konrad pisze:Praktyka pokazuje, że zjawiają się nie obeznani spirytyści tylko szukające taniej rozrywki wulgarne nastolatki albo ludzie na siłę próbujący uchronić nas przed demonem.


Pociesze cie ze tacy z reguly sa olewani :)

Voldo pisze:Albo jakiś dzieciak wejdzie i zacznie kląć i przeszkadzać...


Tam istnieje cos jak moderacja :)

Voldo pisze:Albo ksiądz wejdzie i będzie mówił żebyśmy zeszli z drogi grzechu albo inne takie.


Nie potrzeba zwracac wiekszej uwagi na niego.Moze sie prosic,ale nie zosanie wysluchany.
Nigdy nie daj sobie wmowic przez kogos to co potrafisz zrobic a to,czego nie potrafisz,bowiem tylko ty to wiesz i wiesz jak osiagnac swoj cel.

Przy odpowiednich argumentach wszystko,alez wszystko zdolam ci udowodnic...


Kontakt GG : 393033
Ruskof
 
Posty: 81
Rejestracja: 01 maja 2010, 18:42
Lokalizacja: Katowice/Awinion

Re: Propozycja czatu

Postautor: forrest » 22 wrz 2010, 19:01

25 września będzie czat CNE:
http://www.czasnowejery.pl/filmy-wywiad ... -chat.html
Może kogoś zainteresuje to (?).
"Spirytyzm będzie naukowy albo nie będzie go wcale." - Allan Kardec
Awatar użytkownika
forrest
 
Posty: 457
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:25
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Propozycja czatu

Postautor: konrad » 22 wrz 2010, 20:27

Myślę, że te czaty to dobry pomysł i niektóre mogą być ciekawe. Podobne organizuje INFRA i działa to w miarę fajnie.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Propozycja czatu

Postautor: mateusso022 » 04 lut 2012, 18:06

Mam pytanko czy jest jakiś czat na ktturym się spotykają forumowicze,oprucz uniwersytetu
Moje gg:40071604
Jesteś czymś więcej niż ciałem fizycznym
Awatar użytkownika
mateusso022
 
Posty: 77
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:19
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Propozycja czatu

Postautor: Voldo » 04 lut 2012, 19:12

Nie, nie ma takowego.
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Następna

Wróć do Sprawy organizacyjne forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości