Witam

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Witam

Postautor: Coopers » 12 lis 2019, 12:44

Witam, wszystkich na forum jestem od dosyć krótkiego czasu po stracie bliskiej osoby i pewnie tak jak większość poszukuje odpowiedzi, która można powiedzieć dzięki tej wiedzy znalazłem. Mam natomiast masę pytań . . Skorzystałem z pomocy medium i stwierdziłem prawdziwość przekazu ale spotkało się to z dziwną reakcją mojej rodziny i znajomych jakbym coś strasznego zrobił. Mam pytanie więc czy kontakty z drugą stroną są oczekiwane dla nich? Czy cierpią przez to? No i czy można przez takie kontakty sobie lub komuś zaszkodzić?

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Coopers
 
Posty: 14
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:09

Re: Witam

Postautor: danut » 12 lis 2019, 17:39

Witaj! Odpowiem być może nie pomyśli ogłaszających się medium, ale szczerze i dzięki wiedzy uzyskiwanej z osobistych kontaktów z tymi co umarli. Takiej profesji "wróżka, medium" nie powinno być. Stawianie się na takim stanowisku z góry wskazuje na niepowodzenie tego co zostało przekazywane i dla jednej i dla drugiej strony na zakłócenia rytmów tworzenia się rzeczywistości. To dlatego ten cytat z Biblii " Niech będzie przeklęty każdy kto będzie przechodził przez ogień i.... (niedokładny cytat)wróżka, wróżbita". A dlaczego tak się dzieje? Otóż Oni wysyłają do nas sygnały, Oni chcą byśmy ich usłyszeli, przekazują wiadomości, pomagają nam i radzą, bo widzą lepiej kierunek układających się rzeczywistości i mogą wyłapać szczegóły tego- jaki ciąg zdarzeń w co ułożyć się może i ku czemu zdąża, a wiadomo Dusze Bratnich Dusz nie będą życzyć źle swoim bliskim i tak samo nam zależy na szczęściu Ich pomimo oddzielenia nas przez ziemskie śmierci. I tak samo my tu pracujemy nad rytmicznie i schematycznie układającymi się rzeczywistościami i są to działania wzajemne niezależnie od miejsca i czasu naszego pobytu w jakiejś. To jest trudne objąć i zrozumieć, ale postaraj się powoli to rozpatrzeć. Tak w skrócie to radzę - Tak dla wyłapywanie sygnałów z tamtej strony, Tak dla kontaktu, jednak niech nikt drugi nie robi tego za Ciebie, bo to jest cienka lina, której się nie powinno zerwać i tym bardziej nie powinno się wpuszczać w swoje źródło do zarządzania nim obcej osoby. Pilnujcie SWOJEGO DOMU I SWOJEGO SWIATŁA.

Ps. A czym jest ogień? Widziałam Go, to jest przejście pomiędzy jednym a drugim światem. Dokładnie wygląda tak jak ogień opalający przestrzeń, określałam zwijająca się i opalająca się kartka papieru, tylko tu nie chodzi o płaszczyznę a o przestrzeń.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: bernadeta1963 » 12 lis 2019, 18:00

Witaj :)
Zgadzam się z tobą Danut :)
Takiego zawodu jak medium nie powinno być .
Powinni być ludzie ,którzy pomagaja bezinteresownie .
Coopers stwierdził prawdziwosc przekazu i mysle ,że to jest najważniejsze .
Niejednokrotnie pisalismy na forum ,ze kontaktują się z nami dusze ,które otrzymały pozwolenie . My ich nie zmuszamy do kontaktu .
A co do potepienia medium ,trudno odpokutuje ,ale ze świadomoscią ,że moglam komuś pomóc :)
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Witam

Postautor: danut » 12 lis 2019, 20:08

Tu nie chodzi o żadne pokuty, kary ani nagrody. Takie podejście opiera się o wymysły religijne, ludzkie i funkcjonujące, niestety, dalej w naszym świecie. Ludzie kochają udziwniać sami sobie świat, wybierać jakichś przywódców spośród siebie nad sobą, jak w stadach zwierzęcych, ganić, potępiać jednych a wywyższać drugich, choć każdy ciągnie tę samą linę. Siły i możliwości nasze są różne, tak jak z talentami każdemu dano inną ich wartość, lecz każda czemuś służy i z każdej każdy ma prawo skorzystać równo, a im więcej masz tym więcej dajesz. Wiedza - informatyka dała ludzkości niesamowity krok naprzód. Rozpatrując to jak bezprzewodowo można przesyłać oraz tworzyć informacje wyciągamy wnioski i przyrównujemy je do funkcjonowania świata. Tak samo z mediami, każdy nim jest, nie każdy ma równy zasięg i na pewno nie każdy łapie te same fale i z tych samych źródeł. To, że dzielimy się z innymi tym co wyłapałyśmy jest rzeczą naturalną, nie ma w tym podstępu ani kłamstwa- to że chcemy by ktoś wiedział co my wiemy, czego się dowiedziałyśmy, ale na to co ta osoba poinformowana z tym zrobi nie powinnyśmy mieć wpływu, bo jest jej wyłącznie sprawą. Ukrywanie tych wiadomości byłoby zatajaniem czegoś co może być istotne i bardzo ważne, czyli zaniedbaniem swojej roli w rzeczywistości. Nie ma żadnej wiedzy tajemnej i mającej być ukrywaną przed innymi i utrzymywaną w tajemnicy "Nie ma nic ukrytego coby nie miało wyjść na jaw". W tym, że ktoś komuś innemu w czymś pomaga, także w rozwiązywaniu problemów życiowych nie widzę także czynienia mu żadnej łaski. Bo to jest powinność każdego z nas, a nie usługa! Ale! ... Jeśli ktoś zaczyna rozkładać karty korzystać z jakiejś hakerskiej wiedzy mającej na celu podejrzeć, wcisnąć nos w nie swoje sprawy, ściągać fale na jakąś inną stronę niż one są skierowane np. zaświaty walczą , chronią, ślą pozytywne informacje dla kogoś kogo stąd kochają a tu podstępni, przedsiębiorczy, chcący wydrzeć drugiemu ostatni kęs chleba z buzi ludzie poczną ściągać te fale te informacje na siebie samych, to niestety jest to kradzież, JEST TO WYZYSK, JEST TO HANIEBNY CZYN. Jest takie porównanie u Jezusa o wejściu do Tego Domu przez otwarte mu drzwi, a wchodzeniu do Niego przez okno i po drabinie jak złodziej. Tak samo jak widzi się swoje filmy z głowy i wyobraźni a wmawia się komuś innemu, że skontaktowało się z innym światem jest zwykłym oszustwem, czy zdaje sobie ten człowiek z tego sprawę czy nie, że tak właśnie robi, bo dzięki temu tylko sprowadza innych na złą drogę. Rzeczywistość jest tworzona naszym pojmowaniem i stopniem ogarnięcia jej. Piszesz "najważniejsze że przekaz się zgadzał" -?? Jak? Co dokładnie było zgodne? Bo część prawdy pomieszana z kłamstwem nie jest PRAWDĄ. Rzeczywistość jest schematyczna i wiążąc ze sobą pewne elementy nasuwa się samo rozwiązanie jakiejś zagadki i wiele spraw tak można dopasować do mnóstwa ludzi. Dlatego na tej podstawie nigdy nie przesądzajcie na korzyść wróżek/ mediów, że miały kontakt bo "coś się zgadza". Rzeczywistość to pliki i jak występuje w niej jakiś zbiór, który występował już wiele razy gdzie indziej to i tu może być efekt końcowy taki sam. Tylko tu ma swój głos rozum - psychologia i logika a nie nadprzyrodzone widzenie. A najważniejsze to to, że dla jednostki, która nie śpi, lecz żyje po to by tworzyć to życie, współpracować godnie w Systemie takie kęski rzucane jak pospólstwu błagającemu o jałmużnę i występujące popularnie, no bo "niech się dzieje wola nieba" nie będą ani twórcze ani prawdziwe. Mamy być silni, dawać swój głos i współtworzyć rzeczywistość, a nie pływać w bagnie i byle lekko na jego powierzchni się utrzymywać. Nikt nigdy nikomu nie obiecał, że to będzie łatwe. Dlatego radzę odstąpić od wszelkich tego rodzaju praktyk.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: bernadeta1963 » 12 lis 2019, 22:56

Rozmawialaś zCoopers i wiesz ,że przekaz byl niezgodny?
Coopers pisze ,że stwierdził iz przekaz byl prawdziwy ,czyli wiadomosci musialy sie potwierdzić z tym co wie .
Skąd zatem wiesz ,że częśc prawdy jak piszesz jest pomieszana z klamstwem .
Nie mnie pytaj ,co bylo zgodne ,a autora postu.
To nie ja przekazywalam wiadomosc .
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Witam

Postautor: danut » 12 lis 2019, 23:01

Tak nie Ciebie pytam o to, a autora postu :) Pisałam post tak jak zwykle zwracając się do wszystkich, ale to chyba oczywiste kto na to pytanie zna odpowiedź. Po za tym przyjrzałam się tysiącom odpowiedzi mediów dla " klientów" i jest to masakra, stąd moje podejrzenia. A łatwowierność ludzi jest przerażająca. Wiem, że są ludzie podróżujący po wielu rzeczywistościach ja do nich należę i wcale mi nie chodzi o to byś Ty mi w to uwierzyła, ale dzięki temu rozpoznaje po samych wiadomościach i nie raz po jednym tylko zdaniu, to co skąd pochodzi.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2019, 23:05 przez danut, łącznie zmieniany 1 raz
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: Coopers » 12 lis 2019, 23:03

No tak, sam teraz już nie wiem i jak rozpoznać kiedy ew. Przekaz jest prawdziwy A kiedy zawiera kłamstwo . . Moim zdaniem jest jedno stwierdzenie które w 1000 procentach potwierdza autentyczność . . .Ale co dalej co z takimi kontaktami czy można je nadal utrzymywać czy jest to dla nas czy zmarłego coś złego. Literaturę spirytystyczną jak i filmy uzupełniam na bieżąco, teraz mam dopiero oczy i umysł otwarte . . I jaka tu logika szczególne książka w drodze światła . .Coś niesamowitego . . Z drugiej strony dlaczego ta wiedza i logika są tak marginalizowane? Celowo?

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Coopers
 
Posty: 14
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:09

Re: Witam

Postautor: danut » 12 lis 2019, 23:15

Coopers moje zdanie - nie utrzymuj kontaktu przez jakiejś medium, bo będzie żerować na Tobie lub Twojej rodzinie. Te przesyły, te fale mają jakieś "czytniki" wyłącznie należące do odpowiedniej im grupy dusz. Nie zdradzaj tego "klucza" nikomu. A jak sie zdradza taki klucz, też bardzo łatwo, dobry manipulator odczyta go od Ciebie bez słyszenia słów. Taki "klucz" mnie pozostawiła tamta strona na grobie mojej mamy - ja po wielu latach dopiero rozszyfrowałam jego znaczenie i tak, ja go strzegę i z biegiem lat wiem coraz więcej o tym dlaczego i po co żyję. ;) Możesz postąpić tak samo zaczynać rozpatrywać wszystko ale sam, przekonasz się jak wiele cegiełek i jak wiele wiadomości z tamtej strony w tym życiu do Ciebie dotarło bezpośrednio, ale nie zwracałeś na nie uwagi. Marginalizowane, celowo? :D Ależ skąd dawane stopniowo abyś mógł zobaczyć szczegółowo coraz dalej i dalej, abyś naprawił swoją duszę i ją usłyszał, aż dotkniesz, zobaczysz i poczujesz.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: bernadeta1963 » 13 lis 2019, 02:00

Widzę Danut ,że wydalas już o mnie opinię .
Jeśli ktos uważa ,że na nim żerowalam ,albo na jego rodzinie ,Naciągnęlam kogos na koszty ,nie wsparlam go w trudnej sytuacji to przepraszam .
Wygralas Danut .
Nie mam już sily bronic honoru mediów na tym forum .
Najlepiej będzie jak odejdę z forum.Jesteśmy obie tu już cztery lata .
Może to racja ,że tylko nauka ma przyszłość .
Po za forum też mogę pomagać .Ty wszystko wytlumaczysz lepiej.
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Witam

Postautor: ronald73 » 13 lis 2019, 09:41

Spokojnie. Nie wiadomo o czym Coopers się pytał medium. Jeśli Coopers coś pytał co sam wiedział, jest to możliwy że ten 'medium' (świadomie lub nieświadomie) wyciągnął gotowy odpowiedz z niego. Inaczej by było gdy ten medium coś mówił o zmarłym co Coopers jeszcze nie wiedział, coś całkiem nowego, a np po tym wizycie u siebie w domu sprawdził lub u kogoś, coś co tylko zmarłym mógł wiedzieć, i okazało się że nie ma możliwości na dwóch zdań.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2019, 09:51 przez ronald73, łącznie zmieniany 1 raz
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Następna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości