witam

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

witam

Postautor: barot73 » 06 sty 2020, 00:03

witam , mam 46 lat od 20 lat przebywa ze mna wyslannik od boga , rozmawia ze mna poprzez telepatie , poprzez pismo automatyczne , pisanie palcem , jezykiem ect , jest moim przyjacielem , duzo mnie nauczyl , Bog jest wielki , tak prosil mnie wlasnie teraz zebym napisal , co jeszcze ?? jakies pytania , bo nie wiemy co dalej pisac ??
barot73
 
Posty: 11
Rejestracja: 05 sty 2020, 23:58

Re: witam

Postautor: bernadeta1963 » 06 sty 2020, 10:20

Witaj na forum.
To ciekawe ,co piszesz.Czy mógłbyś przekazac jedna z takich otrzymanych informacji?
Czy dotyczą ciebie osobiście ,czy może wszystkich ludzi?
Czy opisywales gdzieś swoje doswiadczenia ,czy dopiero po 20 latach zdecydowaleś sie na ich ujawnienie ?
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: witam

Postautor: barot73 » 06 sty 2020, 12:19

teraz sie zdecydowalem , znaczy to nie tak , to tak nie dziala , nie ze sie zdecydowalem , to jest glebszy temat , nie z kazdymi mam rozmawiac w jego imieniu , bo mala jest wiara ludzi , , tak mam napisac , a co do informacji to mowi a jakich ? takich jak zawsze , podaj numery lotto? czy jest tam gdzies moj tata , mama ? zadaj pytanie tylko zastanow sie nad nim bo od tego bedzie zalezec dalsza rozmowa z toba :] tak mam napisac :]
barot73
 
Posty: 11
Rejestracja: 05 sty 2020, 23:58

Re: witam

Postautor: bernadeta1963 » 06 sty 2020, 12:50

Wiem trochę jak to dziala .
Ja nigdy nie pytam o nr w lotto .
Skoro poczułes potrzebę podzielenia się z nami swoimi przeżyciami ,to rozumiem ,ze możesz o niektórych z nich rozmawiać .
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: witam

Postautor: barot73 » 06 sty 2020, 13:47

moge , tylko czy to cos da ? jak w wiekszosci przypadkow jak chcialem komus cos powiedziec to ostrzegali , ostrzegali bo co jakis czas odchodza i przychodzi ktos kolejny , mowili , mala jest wiara ludzi , temu nic nie mow , nie zasluguje na taki dar , ten nie udzwignie tego itd , patrz i sluchaj ,jestes naszymi oczami i uszami , masz byc jak normalny czlowiek , i udaje normalnego :] , zyje , pracuje , a oni ze mna :]
barot73
 
Posty: 11
Rejestracja: 05 sty 2020, 23:58

Re: witam

Postautor: bernadeta1963 » 06 sty 2020, 14:12

Porozglądać się :) to też dobra metoda .
Można poznać poglądy innych i wylapać cos dla siebie .
Dobrze ,że tu zajrzałeś .Jeśli poczujesz potrzebę podzielenia się jakimiś wiadomosciami chętnie posłucham .
Myśle ,że na forum znajdziesz także coś ,co ciebie zainteresuje.
Rozumiem ,co czujesz .Ja również staram się żyć normalnie ,choć nieraz jest to trudne .
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: witam

Postautor: barot73 » 06 sty 2020, 14:20

a czego chcesz sie dowiedziec ? jakimi wiadomosciami mam sie podzielic ? i najwazniejsze to, ze to nie ja sie dziele tymi wiadomosciami , ja tylko przekazuje , jak mam pozwolenie , np juz chce cos powiedziec a tu , ,,nic nie mow , zrobia z ciebie wariata , nie wierza w nic to czemu tobie mieliby uwierzyc ?,, i tak to leci :]
barot73
 
Posty: 11
Rejestracja: 05 sty 2020, 23:58

Re: witam

Postautor: bernadeta1963 » 06 sty 2020, 14:25

Ja również przekazuje wiadomosci i nieraz mam dylemat ,jak przekazać i czy w ogóle ,żeby nie uznano mnie za niespelna rozumu.
Nie mam w tej chwili konkretnych pytań do ciebie ,ale dobrze wiedzieć ,że możesz służyć pomocą :)
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: witam

Postautor: Xsenia » 08 sty 2020, 22:46

Witaj serdecznie na forum. :)
Ja mam pytanie, ale do ciebie, nie do nich: czy zawsze im ufasz? i ich ocenie sytuacji? Piszesz, że mówili ci żebyś komuś coś nie powiedział, bo jest małej wiary, bo nie uwierzy. A czy kiedykolwiek mimo ich ostrzeżeń powiedziałeś drugiemu człowiekowi informację, którą ci przekazano? Czy rzeczywiście zostałeś niezrozumiany i wyśmiany przez taką osobę?
Chodzi mi o sens przekazywania ci informacji, których masz nie przekazywać. To po co zawracają ci głowę, skoro z informacjami od nich masz nic nie robić? Gdzie sens, gdzie logika?
Tutaj wierzymy w przekazy z tamtej strony, ale wierzymy też we własną logikę.
A jeśli mogę im zadać pytanie, to proszę spytaj ich w moim imieniu "jak długo jeszcze?".
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: witam

Postautor: barot73 » 13 sty 2020, 19:50

To nie tak jak myślisz.Nikt mi nie mówi ,, temu nie mów , temu mów , przykład : 10.2002. .
Oglądam w telewizji akcje w teatrze w moskwie , że terroryści zajęli teatr i mają zakładników , i ja już mam przekaz że: zginie ponad 120 ośob .
Pytam :" terroryści ich zabiją? Nie.
Swoi swoich.Tylko nie mów nikomu że to wiesz.
Ale dlaczego pytam? Bo mała jest wiara ludzi! Boli ich BÓG!
Sam z zaciekawieniem czekałem co się wydarzy i po chyba 2 dniach ,podają informację że oddziały specjalne,
podjęły szturm na teatr.
Myślę sobie , no i gdzie te ofiary?będzię dobrze, tylko ich uśpili, i wybiją terrorystów.
I co? W akcji zginęło także 129 uśpionych zakładników, którzy zatruli się gazem.I tak dzień po dniu,
uczyli mnie na takich przykładach jak ten,uczyli mnie Wiary!! A co do pytania to mam Tobie powiedzieć tak cytuję:
,,Pies,przyjaciel miał też byc domu przyjacielem ,a jak skończył? Mama opowiadała.
A czy miał imię? miał! A ty masz imię?????
,
barot73
 
Posty: 11
Rejestracja: 05 sty 2020, 23:58

Następna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości