Anioły ...

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Anioły ...

Postautor: tadyszka » 06 paź 2019, 16:01

Mi kontakt z Wyższa dusza przypominal uczucie blogosci jak podczas cieplej kapieli w wannie, Ta milosc ktora te dusze emanuja rozchodzi sie jak uczucie ciepla w naszym ciele. Albo jak uczucie w saunie, para jest obok, ale rowniez jest w srodku ciebie. Niesamowite uczucie.

Jednak w moich doswiadczeniach dusze pojawialy sie albo w formie osob, jakie znalam zza zycia albo jako swietlisty krag energii . Podejrzewam ze dusze lub przewodnicy pojawiaja sie w takiej postaci ktora z nami najbardziej rezonuje.
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Anioły ...

Postautor: Hansel » 08 paź 2019, 11:46

https://www.youtube.com/watch?v=Suzu7XoBcm4 Trochę polubiłem ten kanał mimo że jest on robiony raczej pod kontem popularność niż rzetelnej wiedzy
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Anioły ...

Postautor: fruwla » 12 lut 2020, 15:50

BlackAngel1010 pisze:Dziękuję za odpowiedź - jednakże nie do końca mi chodziło o wyobrażenia kościoła na temat aniołów - a o nie same .
Osobiście widziałam wiele , wiele doświadczyłam jeśli chodzi o duchy , dusze itp .

Hej :) BlackAngel, czy ja Ciebie dobrze zrozumialam ? Piszesz, ze osobiscie widzialas wiele Aniolow ?
To fascynujace, napisz prosze o tym wiecej !!!
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Anioły ...

Postautor: Xsenia » 12 lut 2020, 16:44

Weług spirytyzmu nie ma czegoś takiego jak anioły i demony. Są tylko dusze wyższe i dusze niższe. Być może Angel chodziło o to, że widziała dużo duchów wyższych.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Anioły ...

Postautor: Ryszard » 12 lut 2020, 20:36

Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Anioły ...

Postautor: BlackAngel1010 » 15 lut 2020, 19:46

Przepraszam za tą nieścisłość - mówiąc,że "widziałam wiele " - miałam na myśli sytuacje , dusze czy inne dziwne istoty , ale nie anioły .
O nie same pytam, gdyż fascynują mnie smutne postacie ze zwieszonymi skrzydłami . Skądś się musiało wziąć wyobrażenie tych istot .
Obrazy takie mnie fascynują, gdyż odbieram je jako kiedyś szczęśliwe istoty po zderzeniu z rzeczywistością .
Awatar użytkownika
BlackAngel1010
 
Posty: 22
Rejestracja: 14 lut 2019, 11:55

Re: Anioły ...

Postautor: BlackAngel1010 » 15 lut 2020, 19:47

Ryszard pisze:


Nie na temat , ale piękny cytat ... skąd zaczerpnięty ?
Awatar użytkownika
BlackAngel1010
 
Posty: 22
Rejestracja: 14 lut 2019, 11:55

Re: Anioły ...

Postautor: fruwla » 15 lut 2020, 20:17

BlackAngel1010 pisze:
O nie same pytam, gdyż fascynują mnie smutne postacie ze zwieszonymi skrzydłami .

Tak wyrazaja bezsilnosc....
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Anioły ...

Postautor: Ryszard » 16 lut 2020, 23:06

BlackAngel1010 pisze:
Ryszard pisze:


Nie na temat , ale piękny cytat ... skąd zaczerpnięty ?


Talmud chociaż wiem to dopiero teraz gdy poszukałem odpowiedzi na Twoje pytanie.

Oddaje idealnie to co czuję w niekończącej się żałobie ...

Na temat:

Aniołowie ze skrzydełkami to oczywiście bajka, macie rację, czymże innym są Mistrzowie, Nauczyciele, Strażnicy, Umiłowane Istoty, jak nie tymi przysłowiowymi aniołami.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Anioły ...

Postautor: alexis200 » 18 lut 2020, 09:13

...a może jeżeli chodzi o Anioły - to nie chodzi tylko o tzw istoty wyższe lub niższe, lub inne byty ze światów subtelnych energii, ale może chodzi też o istoty z innych rejonów kosmosu - tzw OBCYCH - naszych braci i siostry z innych planet, którzy odwiedzali i odwiedzają nas mieszkańców Ziemi .

a prości ludzie biorą te istoty za anioły, bogów, a ich pojazdy kosmiczne - za rydwany ognia, latające smoki, itp .

np prorok EZECHIEL - widział koła ogromne a w środku kogoś podobnego do anioła - wg mnie to był opis statku kosmicznego, tylko ten prosty semita odczytał to jako że to Bóg mu się objawił, w Indiach - w Wedach są opisy że bogowie toczyli bitwy na niebie na pojazdach wimanach .

myslę że część objawień religijnych pochodzi od kosmitów - a ludzie błędnie to odczytują że to Maria i aniołowie się im objawiają, druga część to faktycznie objawianie się istot z innych wymiarów duchowych, i nie wykluczam też niestety - choroby psychicznej - schizofrenii ludziom tym się wydaje że mówią do nich głosy, duchy, aniołowie .
Nie wystarczy zdobywać mądrość, trzeba jeszcze z niej korzystać .
Cyceron
Awatar użytkownika
alexis200
 
Posty: 68
Rejestracja: 20 sty 2020, 16:39
Lokalizacja: Zagłębie - Śląskie

Poprzednia

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości