Koronawirus

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: Koronawirus

Postautor: soldado » 31 mar 2020, 22:45

danut pisze:Pisałam w tamtym roku, że ten rok będzie kluczowy, czułam to i dziwne wciąż kojarzyłam to z Włochami, Włochy i katastrofa, powtarzałam to zdanie mimo pożarów na świecie(Australia) i te grzyby jak nigdy, wiaderka nazbierane u siebie na podwórku. Zatem teraz mam taki trop, jak tam opanują koronowirusa możemy i tu w Polsce poczuć świeży oddech w tym samym momencie. Wzmocnijmy swoją wiarę w to, że będzie dobrze.

Ps.
Soldek grozi, zapomniałeś o przepowiedni dotyczącej mojej śmierci (mam tyle samo lat co mama) :) , ale to nic, jak już userka wyżej napisała - nie boimy się o siebie. Zresztą wiem o czym piszesz, załapałam, tylko muszę walczyć do końca o to po co tu wróciłam tak naprawdę, chodzi o innych.


Twoja Mama jest młodsza od Ciebie.
Tak, chodzi o innych, nie o nas.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Koronawirus

Postautor: danut » 31 mar 2020, 22:50

Tak, parę miesięcy, też to spostrzegłam, ale, że co, że to wszystko zaczęło się już wtedy i teraz pijemy tę kawę? :) Zaś gorzka jak to jabłuszko. Głowy do góry, my to przetrzymamy, a potem nastaną lepsze dni dla nas i dla tych, których kochamy. Tak też myślę.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Koronawirus

Postautor: soldado » 31 mar 2020, 22:55

danut pisze:Tak, parę miesięcy, też to spostrzegłam, ale, że co, że to wszystko zaczęło się już wtedy i teraz pijemy tę kawę? :) Zaś gorzka jak to jabłuszko. Głowy do góry, my to przetrzymamy, a potem nastaną lepsze dni dla nas i dla tych, których kochamy. Tak też myślę.


Nie... bardzo wiele wcieleń.
Dlatego właśnie nie umiała Ci przekazać dokładnie tego, co ją spotykało.
Nie umiała Ci przekazać o tym wszystkim wiedzy.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Koronawirus

Postautor: danut » 31 mar 2020, 23:06

Soldek inni nie wiedzą o czym piszemy. A sprawa opiera się o widzenie świata i przekazy dotyczące przyszłości, o których my pisaliśmy 10 lat temu. 2012 dla nas był nieważny wtedy, nie szliśmy tą drogą co podążała większość, nie poddawaliśmy się ówczesnej modzie. Niedawno miałam znowu sen o tym miejscu co często, dawnym mojego zamieszkania, tam gdzie to ufo za oknem, tak gdzie w roku 70- tym będzie częściowo zburzone i miało inny wygląd budownictwo, ono jest jakieś kluczowe, teraz tam w miejscu garaży widziałam jakieś białe sale coś jak chłodnie szpitalne i pielęgniarkę w masce. Trzeba to wszystko jakoś wymazać, tak jak piszesz to jest walka o zmianę rzeczywistości na tę lepszą.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Koronawirus

Postautor: soldado » 31 mar 2020, 23:14

Skup się proszę na tym co wiem.
Tobie nic nie grozi.
Przyszłość Twoich bliskich zależy dokładnie od Ciebie.
Dlatego proszę zrób to co piszę.
Codziennie otaczaj osoby które kochasz białą bańką energii Ducha Świętego.
Rób to proszę codziennie, to nic im się nie stanie.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Koronawirus

Postautor: danut » 31 mar 2020, 23:20

Pamiętasz, umawiałam się z "przybyszem" na "Zielone świątki"i "Sobótkę" - i teraz mam dwie daty, bo dla mnie wtedy to był ten sam dzień :) Z tego wynika, że do maja lub do czerwca musimy wytrwać. Ten czas jest zły, ale trzymajmy się zdrowo, wszystkim rówież tu czytającym tego życzę.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Koronawirus

Postautor: soldado » 31 mar 2020, 23:25

danut pisze:Pamiętasz, umawiałam się z "przybyszem" na "Zielone świątki"i "Sobótkę" - i teraz mam dwie daty, bo dla mnie wtedy to był ten sam dzień :) Z tego wynika, że do maja lub do czerwca musimy wytrwać. Ten czas jest zły, ale trzymajmy się zdrowo, wszystkim rówież tu czytającym tego życzę.


Dokładnie tak też to odbieram.
Kwiecień będzie zły, a maj i tym bardziej czerwiec będzie lepszy.
To nie ustanie całkowicie, ale zmniejszy swoją moc.
Gdy przyjdą zimne dni, wtedy znowu się nasili, będzie druga fala, jednak z nią sobie bardziej poradzimy.
Pojawi się lekarstwo, a po nowym roku szczepionka.
W tym złym dla wszystkim czasie, mam nadzieję, że bardzo wiele osób się przebudzi i znajdzie prawdę, znajdzie odpowiedź na to, co jest tak naprawdę w życiu najważniejsze. Tego wszystkim to czytającym z całego serca życzę.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Koronawirus

Postautor: Xsenia » 02 kwie 2020, 18:59

Dla poszukujących informacji... statystycznych:
https://www.worldometers.info/coronavirus/
Fajny filmik wrzuciłeś Soldado. Nie wiedziałam, że w Chinach drzwi do bloków mieszkalnych zaspawali by ludzie nie wychodzili. Gdyby u nas czegoś takiego spróbowali już dawno byłyby zamieszki.

Moja siostra pracuje w szpitalu. Lekarze z tego szpitala są przekonani, że wszyscy się zarażą. Że nie ma już szans opanowania tej epidemii. I zgadzam sie z ich zdaniem. Za mało testów, wirus szaleje. Lepiej się przygotować na dużo gorsze statystyki. Choć w Polsce akurat mamy mało starszych ludzi np. w porównaniu do Włoch. Według mojej siostry tak czy siak sie zarazimy. Wcześniej czy później. Swoją drogą od dwóch tygodni mam suchy kaszel. Oby tylko kaszel....
Kwarantanna jest tylko i wyłącznie po to by opóźnić i rozłożyć w czasie trudne przypadki. A nie po to by opanować rozprzestrzenianie się wirusa.

Swoją drogą ZUS się pewnie cieszy...
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Koronawirus

Postautor: soldado » 04 kwie 2020, 10:20

Z analiz wynika, że w krajach, w których szczepienie przeciwko gruźlicy jest obowiązkowe liczba zgonów z powodu COVID-19 jest mniejsza.

KLIK

Skuteczna szczepionka się na pewno pojawi, wariant optymistyczny, do końca roku.
W tej chwili kilkanaście niezależnych zespołów nad tym pracuje i wyniki są optymistyczne i budzą duże nadzieje

KLIK
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Koronawirus

Postautor: soldado » 04 kwie 2020, 14:01

Jak w pół minuty samemu zrobić sobie maseczkę na twarz, zobaczcie ;)

KLIK
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości