Drzemka

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Drzemka

Postautor: Septembergirl05 » 04 lis 2020, 00:47

Bardzo dziekuje za wszystkie odpowiedzi. Raz podczas ataku siła tego czegoś była wyjątkowo mocna , pamietam , ze śniłam ,ze widziałam tego ducha . Była to postać grubego mężczyzny . Wtedy kiedy się na mnie rzucił i trzymał za nadgarstki , zaczęłam zmawiać zdrowas Maryjo . Pomogło , puścił i się obudziłam. Jestem przerażona tym , co się dzieje , bo nie wiem skąd to się wzięło . Wcześniej nie miałam takich sytuacji . Dzieje się to pierwszy raz w moim życiu . Bardzo dziekuje raz jeszcze . Zaopatrze się w te kamienie i będę się modlić podczas tych ataków . Dam znać , jak sytuacja się rozwinęła . Pozdrawiam .
Septembergirl05
 
Posty: 13
Rejestracja: 17 sie 2020, 15:58

Re: Drzemka

Postautor: Septembergirl05 » 04 lis 2020, 01:05

Do pana Pablo Diaz : chciałabym poznać siebie i swoje myśli , bo wyglada na to ,ze ich w ogóle nie znam . Budzę się bardzo często w złym nastroju , wiec domyślam się , ze mój duch wędruje do tam , gdzie nie powinien . Zaopatrze się w Ewangie spirytyzmu i postaram się zrozumieć siebie i swoje myśli . Ostatnio bardzo dużo się dzieje w mojm życiu , a także zauważyłam , ze jestem bardziej wrażliwsza niż byłam kiedyś , być może duchy to czuja . Bardzo panu dziekuje za odpowiedz .
Septembergirl05
 
Posty: 13
Rejestracja: 17 sie 2020, 15:58

Re: Drzemka

Postautor: tadyszka » 04 lis 2020, 06:35

Pablo ujeles to w piekne slowa.

Pamietaj ze strach i twoje negatywne emocje karmia tylko ten byt. Bo mu zalezy na tym by ci obnizyc wibracje...
Jak atakuje, pomysl ze zlo nie ma do ciebie dostepu jezeli mu na to nie pozwolisz. Masz kontrole nad swoimi emocjami i swoja reakcja.
W tej chwilii modl sie albo skorzystaj z medytacjii honopono Jest ona bardzo prosta. Powtarzasz jak mantre:
przepraszam, prosze wybacz mi, dziekuje , kocham cie. Podwyzszasz sobie tak wibracje ze on nie bedzie mial do ciebie dostepu.
Mysle ze wizualizacja siebie otoczonej zlotym boskim swiatlem i opieka swojego aniola stroza moze ci pomoc..
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Drzemka

Postautor: Septembergirl05 » 04 lis 2020, 07:27

Dziekuje . Następnym razem kiedy zdarzy się to znów , postaram się wypowiadać te słowa . Jak to ktoś powiedział , nie będę traktować tego czegoś jak wroga . Zawsze , kiedy to się dzieje jestem w takim szoku , ze nie wiem co robić , dlatego się szamotam. Postaram się powtarzać ta mantrę i zmówić modlitwę w intencji tego bytu . Dam znać , co pomogło i czy nadal takie rzeczy się dzieją . Naprawdę bardzo dziekuje Wszystkim za pomoc . Cieszę się , ze znalazłam to forum .
Septembergirl05
 
Posty: 13
Rejestracja: 17 sie 2020, 15:58

Re: Drzemka

Postautor: Pablo diaz » 04 lis 2020, 17:05

Proszę rozczulić serce wobec dręczonych cierpieniem naszych braci , osamotnionych starszych osób , chorych, ofiarować dobre słowo dla tych , którzy są mniej zaradni ... Ci ,którzy wspierają swoich bliźnich zdobywają sobie przychylność Duchów z wyższych wymiarów. Wielkoduszność przynosi nieopisaną radość.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Drzemka

Postautor: ronald73 » 04 lis 2020, 19:26

ronald73 pisze:Mi się wydaje że podobna historia:

http://forum.spirytyzm.pl/viewtopic.php?f=6&t=4809&p=91738#p91738



Może pokażcie że macie jaja? Madzia z tego postu mówiła z bardzo brzydkimi słowami do tego ducha że ma się odczepić od niej. I na razie ma spokój.
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Drzemka

Postautor: tadyszka » 05 lis 2020, 04:59

moim skromnym zdaniem nie warto jest obnizac swojego poziomu. zlo zlem sie nie zwycieza...
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Drzemka

Postautor: ronald73 » 05 lis 2020, 07:11

Czyli co?! Nie obniża się swojego poziomu bratając się ze złym, nawet go wielbiąc i uniżając się przed nim zamiast go odepchnąć i skrytykować? Źle jest widzieć złe postępowanie u kogoś i takiego do siebie nie dopuszczać?
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Drzemka

Postautor: karolina86 » 05 lis 2020, 11:24

Podnieść wibracje, swoją energię można na wiele sposobów. Tak jak napisał Pablo możesz zrobić wiele dobrego, oddać krew, niepotrzebne ubrania, pościel do towarzystwa charytatywnego, czy nawet w sytuacji gdy ktoś na Twojej drodze jest niemiły uśmiechnąć się i życzyć mu miłego dnia. Pomóc potrzebującymi nie tylko tym ktorzy o nia proszą. 0Małe rzeczy sprawiają, że wznosisz swoją energię na wyższy poziom i sama się lepiej czujesz. Przynajmniej na mnie to działa. Możesz też zakupić białą szałwie i okadzic mieszkanie prosząc o pomoc swoich opiekunów w oczyszczeniu pomieszczeń ze złych energii.
karolina86
 
Posty: 116
Rejestracja: 12 wrz 2014, 22:23
Lokalizacja: Gliwice

Re: Drzemka

Postautor: tadyszka » 08 lis 2020, 09:35

ronald73 pisze:Czyli co?! Nie obniża się swojego poziomu bratając się ze złym, nawet go wielbiąc i uniżając się przed nim zamiast go odepchnąć i skrytykować? Źle jest widzieć złe postępowanie u kogoś i takiego do siebie nie dopuszczać?



ronald73 pisze:Czyli co?! Nie obniża się swojego poziomu bratając się ze złym, nawet go wielbiąc i uniżając się przed nim zamiast go odepchnąć i skrytykować? Źle jest widzieć złe postępowanie u kogoś i takiego do siebie nie dopuszczać?



Ronald bierzesz te słowa zbyt dosłownie. Tu chodzi o miłosierdzie i empatie

- przepraszasz, bo wiesz ze ile masz jeszcze do celu do bycia na wysokim poziomie, i wiesz ze w jakiś sposób musiałeś krzywdzić na tym świecie. To przecież świat prób i ze tobie musiała tez się czasami powinąć noga.

- proszę wybacz mi. Mamy wiele nierozwiązanych problemów z wcześniejszych wcieleń. Sa dusze które jeszcze nie inkarnowaly nienawidzą nas i chcą nas zniszczyć przez to ze my ich kiedyś skrzywdziliśmy.

- kocham cie. Tak naprawdę wszyscy jesteśmy z jedności. jesteśmy caloscia która rozdzielila sie tymczasowo na kawalki. Kochasz ten drugi byt, ta druga istote jak samego siebie, bo jestescie tak naprawde tym samym..

- dziękuje. Dziękujesz ze jest, za wskazane wskazówki, za pokazanie bledow.Za dana relacje, bo kazda relacja nas wznosi do gory... jest lustrem ktore cos nam wskazuje
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 24 gości