O tym dziale

Tu można podzielić się z innymi użytkownikami pięknymi, zasłyszanymi gdzieś modlitwami, a także poprosić o to, by wspólnie pomodlić się w jakiejś sprawie.

Re: O tym dziale

Postautor: Pablo diaz » 11 lip 2018, 19:10

zbyszek2 pisze:Mam pytanie w dziale modlitwa. Mianowicie po co się modlicie skoro sami uważacie że nic się w waszym życiu które jest konsekwencją żyć poprzednich "karma" nie zmieni? Sami piszecie że karmę należy odpracować a karma to są właśnie te rzeczy które na was spadają budząc w was trwogę. Podążając tym tropem to chyba najlepszą metodą szybkiego rozwoju ducha w kierunku pożądanym jest wysyp nieszczęścia który niczym lawina was zasypie. Im szybciej spirytysta zmierzy się ze swoją karmą tym szybciej się wzniesie i tego wypadałoby mu z dobroci serca życzyć. (ja tak to zrozumiałem o ile się nie pogubiłem)

Cierpienie jest wynikiem wyboru jednej z dwóch dróg.Ta druga niosaca życie obfite w radosć to miłosierdzie .Nikt nie jest skazany na cierpienie.Jeśli cierpimy to tylko dlatego,że wybralismy ta pierwszą drogę
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta

Re: O tym dziale

Postautor: gaba75 » 11 lip 2018, 23:13

To jakieś dziwne informacje, proszę o wytłumaczenie, bo jak mi się tu sugeruje jestem tępa, i nie rozumiem tego, że się mówi iż jednostka sama wybiera sobie drogę cierpienia. Wierzę, że nikt nie wybiera cierpienia. To inni obłudni kreują nasze życie. Grupy zorganizowane. Kliki, mafie. Jeden człowiek nic nie może zdecydować, wbrew temu czego chce dana grupa, a potem się dziwią, że źle im się wiedzie i że sprawdza się to, co mówiła dana jednostka, której odebrano życie bo tak, bo tupano nóżkami, żeby zobaczyć cierpienie. Więc Pablo bez obrazy, ale cierpienie wybiera grupa, dla jednego osobnika by z niego czerpać energię życia, bo sami jej nie posiadają wcale, albo marne ilości.
gaba75

Poprzednia

Wróć do Modlitwa