przeżycia rodzinne i inne

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Re: przeżycia rodzinne i inne

Postautor: czarnyMag » 15 kwie 2018, 02:12

danut pisze:Myślisz, ze egzorcyzmy pomogą - nie pomogą :twisted:

Ja się nie boję ani duchów ani demonów :!: A jakbym potrzebował egzorcyzmu to bym poprosił najzdolniejszą "czarownicę" z rodu "czarownic" - a u nas jest tych zdolnych kobiet trochę :D
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag

Postautor: danut » 15 kwie 2018, 02:18

Mam rozumieć, że znasz też poczynania przez to tych "najzdolniejszych" ale czy nie pomyślałeś czasem o tym aby je obnażyć? Było by to zaliczone do opowiedzenia się po stronie prawdy. I aby nie było, to wcale nie dla mnie, bo ja je już dostatecznie zdemaskowałam :D
danut

Postautor: czarnyMag » 15 kwie 2018, 02:29

danut pisze:Mam rozumieć, że znasz też poczynania przez to tych "najzdolniejszych" ale czy nie pomyślałeś czasem o tym aby je obnażyć? Było by to zaliczone do opowiedzenia się po stronie prawdy. I aby nie było, to wcale nie dla mnie, bo ja je już dostatecznie zdemaskowałam :D

Strona prawdy? Cóż to takiego? Jezus? Bóg? Wolę się trzymać swojej czarno-białej rodziny - zresztą tak mi powiedziała kiedyś moja matka - "jak się zawiedziesz na człowieku i wszystkich pamiętaj, że my trwamy i czekamy byś nas tylko wezwał" a jak ją zapytałem co konkretnie mam zrobić wtedy gdy będą mi potrzebni? Powiedziała, żebym ich wezwał a przyjdą - i uczyniłem to 20 lat temu jak się łamałem i przyszli 30 coś duchów z dwóch stron rodziny i się zaczęli mi przedstawiać - obiecali pomoc i opiekę i chyba są. A najważniejsze słuchają!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag

Postautor: danut » 15 kwie 2018, 02:43

Jak zaczną w takiej ilości ingerować w Twoje życie, a Ty zdawać się na nich, to stracisz osobowość. Ale to tylko taka moja szczera przestroga. A o tym, że bardzo łatwo jest Tobie narzucić czyjąś wolę przekonałam się dopiero co. :D Prześledź ostatnie nasze posty, to może załapiesz kiedy i jak. ;) Lubię żartować.. :lol:
danut

Postautor: Nikita » 15 kwie 2018, 10:14

No Magu Wasza rodzina jak Rodzina Adamsow..he he...oczywisciew zartuje wybacz...ale ciekawie jest... ;)
Nikita
Sympatyk spirytyzmu

Poprzednia

Wróć do Opowieści spirytystyczne